• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
jej dakujem ste ma ukludnili, lebo ide podla knizky :grinning: trochu aj popredu len tie zubky niako nerastu, a aj som v podstate rada lebo este kojim tak ma nemoze kusnut :slight_smile:
15. okt 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@judit00 ,nam sa teraz prve prerezavaju :wink:
Kocky,su nocniky rozne velkosti? :confused: ja som si vcera ked sme kupovali vsimla,ze je 18+ a predavacka sa tvarila,ze no to tak robia,ako by male deti necikali...ale ved malej je velky..
15. okt 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@judit00 moja má 7 zúbkov a nekúše :wink:
15. okt 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ved ked nahodou jej bude 80ka velka, doobjednas 74. Alebo jej to proste zahnes a das jej nejake traky a bude :slight_smile:
Inak, vyzeraju super, ale chlapec by v tom bol asi smiesny, co ? :sweat_smile:

@avaka jej, tuto kombinaciu aj ja robim casto a robim to ako kasicku. Akurat druhy den to ma trosku redsie, lebo ja to nezohrievam vo vodnom kupeli, ale vzdy tam prilejem trosku horucej vody a tym sa to otepli a zaroven trosku zriedi.
15. okt 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caveste,
my mame od vecera sopliky a trosicku kasleme :pensive: Radsej som sla k lekarke, nech ho popocuva. Ved ide vikend a na pohotovosti lietat sa mi teda nechce. Tak mame nejake kvapky a sirupcek, bude verim coskoro ok opat :slight_smile: Noc bola trosku tazsia, lebo mu to tam bublalo v nosteku a ked sme odsali, tak uz sme boli hore, ale vyspinkali sme sa celkom.

@avaka Ja by som tej lekarke povedala, ze ste ok, pripadne, ze vasa pediatricka je spokojna, ze netreba gastro. Co tam budes malicku tahat a seba tiez, ak sa mate dobre :confused:
Minule som robila telacinku, kalerabik, mrkvicku a vlocky. No svetova dobrotka to bola, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: A robila som to take kasickovejsie. Obcas spravim redsie, ale nie az ako polievku. To sa mi potom ovela tazsie krmi a vsetko je mokre, tak radsej takto, ked mu take chuti :slight_smile: A mixujem, lebo pucit sa mi nechce, kedze robim jedlo na 2 dni a obcas aj 3. porciu mrazim pre pripad, ze niekedy nestiham. Ale uz nie na kasicku uplnu. Vlocky ked pridam malicke do vyzivky, tak to uz nemixujem, pekne to spapka.
A nocnicek som ja kupila najskor takyto http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuemart/shop_image/product/4da9d8b66d1d20a20afe15ace0bc634e.jpg Ale doma sa mi zdal, ze tam pada do neho David a ze by cikal aj vonku, tak som vymenila za tento http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuemart/shop_image/product/017b863cd5c5749809e86aecabf58e0c.jpg A ten sa mi zda uzsi aj vyssi, aj pohodlnejsi. Aky si kupila?

@zucana Bella :sunglasses:
15. okt 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A baby kucharocky, nemate nejaky overeny super recept na babovku? :sunglasses: Ja mam od maminy, ale skusila by som aj cosi nove :slight_smile: Ak mate, poprosim do receptikov, bitte bitte!
15. okt 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby predavaju na sk vyzivy hip bio iba maso ciste?
15. okt 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana V lekarni mi povedali, ze ciste maso sa nepredava vobec a ani som take nevidela.
15. okt 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik ,@rivatha,dakujem :slight_smile: ,tak aj ja to mixnem na kasicku,uz to mam hotovo,ale myslim,ze jeej ide skor o chut.. :unamused: ,uvarila som aj pismenka-cestovinky jej tam dam tesne pred papou...inak tiez asi zamrazim 1 porciu,ved by som to vyhodila inak..
@rivatha,ja som dr.povedala,ze nemame problem,ale ona sa tvari dolezito,ze je drobna a ona sa pod to nepodpise.. :confused: a mala na tom sone vzdy vystraja...ja blba,ze som sa tam pytala,kedy som to nechala tak vtedy,nasa pediatricka by nas tam urcite neposlala..
Dufam,ze vam to rychlo prejde a David bude rychlo zdravucky.. :dizzy_face:
Inak nocnik sme pozerali ten co aj Ty ten prvy a kupili sme ten co Ty :grinning: ,ale je velky..to neva?
@zucana ani ja som nevidela
@rivatha my mame v ziline ten dysni, ten je fajn, on aj tak vonal a tu doma mame taky podobny ako je ten disny, ale trosku nizsi. ten dysni sa mi zda ale trosku lepsi, i ked je to asi jedno :slight_smile:
zucana paradne vlasy mas, velmi vam to pristane.
Blumka, Terezke vsetko naj prajeme! dufam ze mas pre nu riadny darcek :wink:
15. okt 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ,prosim Ta a ako mu to potom rozmrazis?den vopred do chladnicky?potom vo vodnom kupeli?
15. okt 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a blavacky je nejaky bio obchod kde predavaju cerstve masO'
dik moc
15. okt 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha a ako sa vam dari na nocniku ?
15. okt 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka Dakujeme, teraz spinka a cisto dycha.
Ten Chicco je vam velky? A velmi? Na nacvik sedkania tam to myslim nevadi. Aj my tam mame este miesto, kedze mame malu ritku :grinning: Ja tam Davida posadim, chvilku vydrzi, potom sa zaprie o mna a postavi sa :grinning: On je iny sef :grinning: Najskor tam plackal, teraz len nechce tam byt. Aj mm mu ukazoval, o co ide :grinning: Ale ved on neposedi dlho nikde, tak preco by tam, ze? :grinning:
15. okt 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka Nem, ja v mikrovlnke (Nebite ma! :grinning: ) alebo vyklopim do hrnca a pridam vyvar z Davidovho maska, co som si par kociek zmrazila.
15. okt 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 Nerobime do neho este nic, len sa snazime tam vydrzat chvilu. Postupne tam dufam posedka :slight_smile: Tvoj Martinko to na nocnicku zvlada bravurne :sunglasses: Ste sice aj starsi, ale aj tak sa to krasne skoro naucil :slight_smile: Som zvedava, ako nam to dalej pojde a kedy sa cosi zadari :grinning:
15. okt 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha my mame presne ten prvy. Je dobry, lebo netlaci. Nasa Klaudika uz kaka skoro stale do nocnicka. My uz takto ako som skor pisala nocnikujeme uz od 4 mesiaca. Ale este sa samozrejme podari aj do plienocky. Ale je to lepsie, nemusim utierat pokakanu dupku :grinning: , ale len dierocku
15. okt 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ,no tiz by to asi chcelo vacsiu ritku.. :grinning: ,no David ma vyhodu,ked sa mu nepaci,tak odide.. :sweat_smile: :grinning:
Uz som sa aj natlacila kapustnice,mnam,po takej dobe,tak idem,kym uz sa ten cervik maly zobudi,spi od 9:15 :sunglasses: ,to sa mi tu sedi,co?
15. okt 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka Jeej, krasne ti hajka. David hodinku s medzicucnutim miesto cumlika :grinning:
A veru, nakloni sa a lezie prec, aj ked sa nema o co opriet a postavit. Keby tam nacikal, tak sa to aj vyleje :grinning:

@selyma Sikovna je malicka tiez :slight_smile:
15. okt 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky. Ked davate chlebik ale bo rozok, to davate bez masla? a z predchadzajuceho dna?
15. okt 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma
ja davam bez masla.. a z druheho dna? to nechapem, preco?
15. okt 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby tak si asi donesiem....
15. okt 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@zucana super máš ten účes, taká si v nom zlatá :slight_smile:
@rivatha ja som davla si pred mesiacom recept na babovečku aj s fotkou do receptov :wink: a davidovi skore uzdravenie prajem :wink:

my sme dnes dali do hovoriaceho hrnca baterky, no to bolo radostiiii, ale asi po 10 minutach mi to zacalo pekne liezt na nervy :sweat_smile: no a podla mna to je pre deti tak 18mesiacov a vyssie...hovori to tvary a čísla...inak myslim ze dobra hracka :slight_smile:
15. okt 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska To som nepostrehla, idem to prehrabat. Dik :slight_smile:
A dakujeme!
Ten hrniec sa teda oplati? Musim to popozerat, nech vyberieme nieco pekne na Vianoce pre babatko :slight_smile: Co z tych hovoriacich je pre mladsie, zhruba rocne deticky? Je take nieco, @blumka ? :slight_smile:
15. okt 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha na strane 14 v receptoch a 4 vajicka som tam zabudla napisat, su spomenute nizsie :grinning: a jasne ze do polky cesta kakao podla chuti :wink:
@katka888 lebo cerstvy naduva, nie? Neviem, citala som niekde
@rivatha ja rozmyslam nad hovoriacimi klucikmi alebo hovoriacim telefonom od Fisher price, ten hrniec je fajn, mala bola ako zhypnotizovana :grinning: ale co sa tyka vyuzitia tak je pre vacsie deticky
15. okt 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma ano cerstve pecivo naduva, najlepsie pre deticky je jednodnove :wink:
15. okt 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Ty si zlata :dizzy_face:
A ozi, ako Nelka? Uz stoji pevnejsie, ci este sa jej krutia nozky obcas?
15. okt 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok