• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@matesl no som pozerala tu stolicku, ale mne sa daju len tie popruhy na ramena vyberat, lebo sa daju posuvat, kedze je od 0. Ja by som ich asi vydrhla detskym mydlom a potom teda vysusila, aj ked si myslim, ze to netreba, aj ked dlho schnu,lebo ich nicim neprykrijes, takze by nemali stuchnut, daj ususit na balkon po pripade :slight_smile:
15. okt 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@judit00 no ja musim priznat, ze mi mame 8 zubkov a velmi kuseme. Ale to je aj preto, ze sa prisavame po svojom, v tom vidim problem, nie v tych zubkoch.
15. okt 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl Juj moja, treba oddychovat, ale keby bolo kedy? Verim, ze sa coskoro vyliecite a bude lepsie. Ja tiez posledne dni nejako kolabujem, ale to preto ze nejem a problem je pitie, cely den si na vodu ani nespomeniem a vecer to uz organizmus nezvalada. Drzim palce nech to co najskor prejde a mozes sa aspon trosku vyspat.
15. okt 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity krasne su tie leginky, u nas je ten problem, ze Miska si vzdy stiahne ponozky, tak my take nemozeme. Akoto baby vy riesite s ponozkami? Nestahuju deturence?
15. okt 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik vsetko naj terezke

a aj vsetkym vymesanickom
15. okt 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat terezku ma blumka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
baby ako obliekate babatka nech viem co zobrat....
15. okt 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj baby no tak my sme tu uz asi najmensi s tymi nasimi mierami. Tiez mi dr vravela, ze je to ok. Ved nema byt po kom vysoka, aj ja aj mm sme nizky. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. okt 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jezis jasne preklep, dikes
15. okt 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka vsetko naj TETE a aj vsetkym vymesacnickom.

Tak dufam ze uz je to ok
15. okt 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dieta spi od 12tej este stal eb :confused:
15. okt 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 no ja mam nejaku po kamoske asi starsiu ale ja potrebujem tie spodne remence, ten okolo pasa ide ale ten co je medzi nozkami nejde je tam na pevno :(
a balkon nemam zeby som to tam dala presusit :sweat_smile:
je to hrozny tuch...
15. okt 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka no to su skor tie spodne..ja vrchcne nedavam, pultik mal vysoko tak je pri stole a v spodnych pruhoch :sweat_smile:
15. okt 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl hmm, tak dones ku mne,ja nemam vytah, ale balkon hej. :grinning: inak to aka haluz, mne sa daju tie vrchne, ten spodny, len tie okolo pasa nie, takze uplne naopak. :grinning: A oddychuj moja, si dolezita pre malinkeho, tak sa treba setrit, aj ked sa to lahko hovori, len tazko realizuje, vsetci ti to radime a pritom same nerobime. :slight_smile:
15. okt 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ,ma by to tiez zaujimalo s cistenim...my mame len kusocek zubku vonku,mam doma take 3 kefky,jedna na dasna,druha,ked sa prerezu(to je take gumenne) a tretia uz normal...,ale mala si to nechce nechat odo mna a sama si to nespravi,len to ohlodava... :unamused:

@matesl ,tak predsa bolo to grckanie zo soplikov... :unamused: ,nech je Risko rychlo o.k,nech si trosku oddychnes.. :pensive: Ja som tak nevladala,ked som cele dni s malou byvala vonku,aby spala,potom sa doma ani nezahrala,bordel,neuvarene..ja unavena z toho chodenia,nevyspatia...ale teraz sa nemozem stazovat,sice v noci sa budi stale,ale cez den krasne spi a doma a ked uz plazi,aj sa zahra trosku,tak som stastna...dufam,ze aj Vam sa to pomeni.. :wink:
15. okt 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana @avaka ano, treba uz cistit...my cistime aj len dasienka kazdy vecer x;o)
15. okt 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka staci, ked to bude hryzkat x;o)
15. okt 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Bratislavcanky ti povedia mozno lepsie, tu v Ziline mame chladnejsie trosku. Ja som uz dnes dala doobeda zateplene oteplovacky, take tensie. Ale zasa bez pancusiek, len podkolienky a teple papucky. Bodynko, tricko a hrubsiu bundicku. Ciapocku uz teplu a dala som aj salik, kedze sme nachcipani. A deka samozrejme. Nebol horuci a ani zimka mu isto nebolo :slight_smile: Vsetko bolo bielunke, ako anjelik bol, chrobacik moj maly :dizzy_face: Pridam niekedy fotocky do galerie.
15. okt 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli od 10tej do 16tej prec...boli sme vonku s jednou kamoskou a paq sli k dalsej x;o) super bolo :wink:
s tou prvou sme si dali v obchodaku kolacik, kavicku/bezkofeinovu/, olivka papala doma urobene ovocie, malicky kamaratky papal mm, Oliv ked videla, musela i ona, hehe, paq sme sa presli, super pokecali, paq s tou druhou sme boli u nej, jej chlapcek moc nemal naladu, nie je zvyknuty na ine male babatka, ale oliv sa super pohrala, musim jej kuknut par veciciek z fisher price a gulicky na kotulanie, moxooc ju to bavilo...

@zucana ja davam teplejsie nohavice, tensie podkolienky, teple podkolienky,body s dlhym rukavom, tenucku bundicku s kapucnou, bundu, ci vetrovku, tensie topanocky a ciapocku x;O)
15. okt 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana @avaka Ja som kupila nedavno tu MAM kefocku na prve zubky. Z druhej strany ma zasa take na masirovanie dasienok. Po olovrante mu vacsinou cistime tie zubceky dva malinke :slight_smile:

@matesl Och, je mi to tak luto, ake to mas od zaciatku tazke :pensive: Myslim si, ze sa ti trosku ulavi, ked zacne Risko lozit. Trosku sa pomota a ujde mu cas aj bez tvojich ruk. Aj ked... David uz pride a hopka pri mne, az kym ho nevezmem :sweat_smile:
15. okt 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Gulicky na kotulanie, to myslis lopticky? :slight_smile: Take cosi chcem aj ja kupit. Mame take mensie umelohnotne, ale to vojde aj pod skrinku, aj pod gauc, no prosto uz ani neviem, kde su :grinning:
15. okt 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vypisujem tu ako zandar, lebo mm je na prechadzke s Davidom, krasne mu zaspinkal. A ja mam cerstvo nalakovane nechty, tak nemozem nic robit :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jaaaj, hej, lopticky, nir gulicky :grinning:
15. okt 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Babovecka upecena, spravila som nakoniec tvoj recept. Som zvedava. Dame si s kavickou, ked pridu moji milacikovia :slight_smile: Uz mi aj chybaju :sweat_smile: Som zvedava, ci je taka suchsia, ci vlhsia, lebo som sa ta nespytala a mm ma rad skor suchsiu k mliecku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana
ja davam bodynko s dlhym rukavom, svetrik a bundicku. Na nozicky podkolienky a futrovane nohavice, capacky. Samozrejme ciapku. Zakryjem spanielskou dekou.
15. okt 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl :pensive: drž sa a veľa síl :pensive:

@maculik @garonka podľa mňa môžu aj chlapci čo na tom? veď to sú pančuchové legíny :grinning:

@svetlankat aj moja si zvykne stiahnuť :slight_smile:
15. okt 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha a ty prečo dávaš malého už na nočník? to už sa má? :confused: bo ja som iné počula...takže neponáhľam sa :confused: :confused: :confused:
15. okt 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity To je na kazdej mamine :slight_smile: Casto davaju, odkedy babo sedka :slight_smile: My sme boli so surodencami skoro bez plienok, tak snad aj David sa nauci pytat. Nic sa nedeje, ked nie, ale za pokus nic nedam :slight_smile:
15. okt 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha Jedna múdrosť: Radšej šťastné dieťa v plienkach ako nešťastné na nočníku :confused: Dieťa je vraj psychicky pripravené sedieť na nočníku okolo 15 mesiaca...ale samozrejme je to na každej matke, ako so svojím dieťaťom narába a čo všetko od neho očakáva...v lete bude Naty behať holatá a hneď sa naučí :slight_smile:
15. okt 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity niektore mamicky davaju, riadia sa podla svojich mam.., ak uz deti vedia same sediet, preco nie.
Ja nedavam, akosi viac verim tomu, ze deti pokial nevedia ovladat svoje zvierace a tiez sa nejakym sposobom pytat, tak to nema zmysel. Ale zase su deti, co to zvladaju skoro. Je to na kazdej mamnie, ako sa rozhodne.
15. okt 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok