Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
15. okt 2010

@laxity ma to i kapucnu x;O)

olifcek
15. okt 2010

@laxity noooo, plysakov a ine predame, alebo odlozime...no a veru...netusim, jak sa pomestime 😀 musime definitivne vypratat trucovnu/detsku izbu/ do decembra x;o) aby tam ostala len postel a pc stolik s pocitacom x;O)) nech ju dozariadujeme a dame tam i malickej veci uz nejake 😀

svetlankat
15. okt 2010

Baby ja len k tomu nocniku, aj my sme zacali Misku davat a musim povedat, ze sa nam ho podari pouzit skoro kazdy den. A to na nom sedka mozno minutku, asi to vzdy tak vystihnem, rehoce sa na nom a mam pocit, ze si to aj uziva, neplace a ani neuteka z neho.

@maminnka tiez prajem skore uzdravenie
@olifcek krasne veci, Olvka bude mat urcite obrovsku radost. My uz tiez mame zopar darcekov. Tak strasne sa tesim na tieto vianoce,

olifcek
15. okt 2010

Oliv sa uci davat mi chrumku, hehe, ja odpadnem..a jak sa rehuna pri tom x;ODDD

ideme ale uz pomaLICKY KUPKAT 😉

svetlankat
15. okt 2010

@olifcek ved je prekrasny

laxity
15. okt 2010

veď aj váš je krásny 🙂 a kedy chcete aby Olivka už bola sama v izbe?

svetlankat
15. okt 2010

My ideme s mm kukat film na markize, taky papucovy vecer. Miska uz spinka. Dobru noc vsetkym.

erika0802
15. okt 2010

ahojki ja mam tiez babatko narodene vo februari 2010 tak sa k vam mozem pridat?

laxity
15. okt 2010

@erika0802 ahoj vitaj medzi nami 😉

olifcek
15. okt 2010

@svetlankat dakujem...mne sa velmi paci 😉 len @laxity ma asi krajsiii, ale neva, i nas je peknuckyyy

@laxity dakiiii

@svetlankat o rok budu vianoce este lepsie 😉
@laxity ked prestanem kojit? tak okolo dvoch rokov

@erika0802 vitaj

erika0802
15. okt 2010

@laxity
@olifcek dakujem mooc ak sa smiem opytat o com tu tak kecate ....ci o vsetkomM

olifcek
15. okt 2010

@erika0802 o vsetkom...pozname sa uz z cias, ked sme boli tehotne x;o) teda, takmer vsetky

erika0802
15. okt 2010

@olifcek jaaj taak teeda ja som sa prihlasila az po tom ako som sa dozvedela ze niekto sa tu na mk vydava za mna...ale teraz je tu uz pohodka...

tak sa pokusim nejako zapadnut...

zucana
15. okt 2010

bry vecer a dobru noc baby
@maminka skore uzdravenie
@olif mala je krasna a super hracky
ja o chvilu vyberiem viki taku hracku s gulickami co sa tam hadzu a ako po tobogane idu dole dostala od tety ale je to az od9 mesiacov...
inak som dnes viki kupila prve topanky poriadne riadne na chodenie ale aj lebo mala len capacky a take teple cizmicky a tieto su kozenne a mali 50% zlavu su chicco fyziologicky tvarovane a stali 25 eur a videla som oblecko co kupila svokra malej a akoze sila lebo len jeden sveter stal 50 eur ved ani ja nemam take svetre...no dobre mam ale fakt iba par....a kupene vo vypredaji.dobre mi ju uci do kelu
@erika0802 vitaj kecame o vsetko
tvoja mala sa narodila skorej? preco? a super heslo 😉 to vsak nie je tato dietata alebo?

selyma
15. okt 2010

@erika0802 ahoj, hrozne sa mi paci co mas napisane v pase 😀

selyma
15. okt 2010

baby, vy uz o vianociach a ja este nemam nic. A moj m je skrob

laxity
15. okt 2010

@erika0802 no pekne s takou jednou som tu už mala problémy...čo sa vydávala za moju kamošku 😀 , teda mala jej profilovú fotku stiahnutú z vizážistickej stránky

@olifcek tak pekne dlho chceš kojiť...dúfam, že aj mne sa podarí 🙂

@erika0802 tak presne tak, kecáme o všetkom o deťoch, o kojení, o príkrmoch, o prokrokoch našich detičiek...... 😉

erika0802
15. okt 2010

@zucana no ten na tej fotke je to je moj manzel..a preco cele tehu bolo v pohodke no ked som isla na prehliadku v 36tt tak som uz mala tazku preeklampsiu alebo gestozu tak sa to tusim vola...tak to bolo v hodine dvanastej a mala musela ist von lebo by sme to neboli prezili obidve ..mne zlyhavali oblicky a malej aj oblicky aj srdiecko...ale je tu a je krasna a zdrava....
@selyma a co myslis ...to o tej hracke....

selyma
15. okt 2010

@erika0802 ano, je to srandovne, ale aj mudre¨
Baby, por moze

erika0802
15. okt 2010

@laxity no ale nastastie ja som uz prisla na to kto to bol..takze som spokojna...
no dakujem ste velmi zlate ....aspon budem aj ja v obraze co papaju deticky

olifcek
15. okt 2010

@zucana dakujem, ale foto je z maja 😀

tobogaaan? nad nim som dnes uvazovalaaaaa...taka macicka, ci co to je, ze? do pusy davas lopticky, a oni idu dolu, tak???

@zucana topanocky do buducna? ci uz na teraz? ja verim, ze nam budu stacit ponozticky s protismykovou upravou..tedaaaaa, na doma a aaaaz zacne chodit 🙂
@selyma no my mame len pre Olivku na vianoce nakupene x;ODDDD rodinu asi rieit nebudeme, z nasej strany je ich vela....len rodicom cosi kupime, zrejme x;O)

@laxity kojit chcem do troch rokov ale x;OD, ja len tajne duufam, ze dva roky su realne, ze to potiahneme 😵

olifcek
15. okt 2010

Oliv ma rada indianky s prsom 😀

erika0802
15. okt 2010

chcem sa opytat co davate babatkam jest...moja uz je takmer vsetko ...kedze ja nekojim od zaciatku tak som mala umele mlieko babylon...ale uz dva mesiace mi nechce tak jej davam normalne krabickove mlieko a to jej chuti..
ale strasne som tuzila kojit no bohuzial na to ake mam mliekarne nic tam neni...🙂

zucana
15. okt 2010

@olifcek ano take nieco...
a topanocky na teraz...lebo ked ju niekde dam dole z kociku tak nech nie je iba v ponozkach a capacky nic moc....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
15. okt 2010

@erika0802 nedavaj jej krabickove, na to je moc skoro este..co na to pediatricka?

@zucana vidiiiis? to je fakt....

erika0802
15. okt 2010

@olifcek no ta o tom nevie ale inak mi ine nebude tak jej musim davat aspon take ale to 3,5% takze to je v pohodicke...a zatial nema ziadne problemy ...keby sa u nej nieco prejavovalo tak jasne ze by soms a jej priznala..
@rivatha no tak my dostaneme od krstnej mamy nocnicek na meninky takze je to asi v norme...

zoska
15. okt 2010

ahojky, docitaneee uff 😀
@erika0802 vitaj medzi nami 😉 ake krbicove mlieko dávš? normalne trvnlive kravske? ci ake? lebo to by s malo az od 1 roka najskor 😉
ja este kojim a mala ma na desiatu jogurt, na obed zeleninku s masom a na olovrant ovocie, vecer a v noci kojim... su tu aj baby ktore nekoja, ale myslim, ze zatial vsetky davaju sunar, nutrilon a podobne...

@rivatha no ako babovka? mne sa zda suchsia... moj mm tiez s mliekom papa vzdy 😉 dufam, ze chutila a ak moc nie, tak ked objavis nejaky dobry receptik tak daj vediet...tento mam od babky a robim ho uz X rokov 😉

@olifcek super vyzera ta hracka, no ja by som take daco brala, ale mm iba kukol, ze preboha kam by sme to dali 😀 ale ma pravdu, mame milion hraciek a nelku aj tak najviac zaujimaju ovladace, mobily a podobne veci 😅

olifcek
15. okt 2010

@zoska my uz asi dame hrazdicku prec x;o) bo inak fakt neviem, neviem x;oD

erika0802
15. okt 2010

@zoska 3,5%percentne kupujem ho v pl...takze neviem nazov..ja viem ze by sa nemalo ale tieto susene mi vobec nechce vypluva mi to len take krabickove jej chuti skusala som ale nechcela mi to..tak preto jej davam take a to iba na vecer....ked ide spinkat jej urobim bananove mliecko a spinka..
my mame tiez na ranajky jogurtik na desiatu kasicku na obed polievocku alebo co mame navarene..po obede ako kedy....co chce...a na vecer mliecko a v noci mi nic ine nechce len cajik..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre