Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lucia411
16. okt 2010

olifcek Celi je naucena spinkat uz o 20.00 ale ja zaspim na gauci a potom ked dojde mmm o polnoci tak tiez kecame do tej 1 alebo ako..aspon tak o sebe vieme...velmi si vsetko vazim...a hnevam sa na kamaratky kt.nadavaju na svoje svokry a mamy ked im do niecoho kefraju..coby som ja zato dala keby som tu mala aspon jednu pri sebe aspon na 2 hodinky denne

lucia411
16. okt 2010

a zase z druhej strany po veceroch bud varim na druhy den, alebo urpatujem ked nestiham cez den alebo sedim za PC a nerobim nic...ja mam dnes na obed spaghetti a celi ma ryzu s telacinou...zajtra chcem aj ja lososa ...ste minarobili chute s tymi rybami ja milujem ryby...

blumka
16. okt 2010

ja by som si tiez dala ryby ale my ideme pravdepodobne zajtra na oslavu 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia411
16. okt 2010

blumka tak mi posli nejake kolace najradsej mam kremese ak tam budu 😉

blumka
16. okt 2010

@rivatha 😀 😀 😀
baby, dik, ste mi zdvihli naladu po troch dnoch sa usmievam 😉

blumka
16. okt 2010

@lucia411 ha..a neuveris ale ony robia kremes 😀 😀
a uz ju aj pocujem, tak sa lucim, vracia sa mi pekarka

olifcek
16. okt 2010

@lucia411 ja tiez nemam k oliv nikoho x;o) a vyhovuje mi to xo))))

i ja milujmem ryby...moc ocko je rybar uz veeeeela rokov, takze....uzasny je pstruh, zubaaaac a paq mi chuti ten losos, mnam..toho i na vianoce urobime x;O)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
16. okt 2010

@olifcek na jazere robia dobre pstruhy 😉 ale uz teraz na jesen asi ne...skoda ze nam to v lete nevyslo

olifcek
16. okt 2010

@blumka jj, pamatam predminule leto som tam rybu jedla, alebo este davnejsie? ani neviem...lebo nasi rybky aj griluju na rybacke, tak ked ich pridem kuk, papame rybky, mnaaaam...

a zboznujem halaszleeeeee

blumka
16. okt 2010

@rivatha no i jedno i druhe 😉

lucia411
16. okt 2010

olifcek z jednej stranky to vyhovuje aj mne ze tu nemam nikoho, ale ked su blbe tazke dni tak si tu zelam niekoho mat..a zase vidim ked prideme na SK tak mam problem niekomu malu dat....som na nu naviazana a to si neviem predstavit ked podje do jasli ved budem revat a vlasy si trhat asi...bola som uz aj bez malje vonku 2x a to som bola cely cas nervna nejako 😕

lucia411
16. okt 2010

co su halasle?ci ako sa to pise

selyma
16. okt 2010

Ajokte babky. Por mozem dat Klaudike do papanicka??????????

olifcek
16. okt 2010

@lucia411

....nahodou Moniku Pirozekovu nepoznas? x;o) byvaju na Gastanovej x;O)

blumka
16. okt 2010

@selyma mozes

blumka
16. okt 2010

@lucia411 ja mam svokru blizko a niekedy mi to vyhovuje niekedy nie 😅

olifcek
16. okt 2010

@lucia411 no ja som tie Zmala spociatku problem svokricke malu dat, ale rychlo to preslo, a oliv si ich uzivala, najma dedka x;oD
@lucia411 halaszle? original madarska rybacia polievocka, mnam
@selyma mozes, uz i my vraj mozeme.x;)

lucia411
16. okt 2010

lucim sa Celi uz krici po mne...vecer tu nakuknempekny den baby

blumka
16. okt 2010

@lucia411 pa.idem aj ja, aby som aspon nieco porobila 😅

lucia411
16. okt 2010

olifcek poznam mirku pirozekovu bola moja splouiacka preco?

lucia411
16. okt 2010

a neviem ani ze v KK je gastanova ulica

olifcek
16. okt 2010

@lucia411 monika je asi jej sestra x;o) vydala sa za Jozka pirozeka x;o) tak je to moja kamaratka a kolegyna zaroven x;O))) tak mi len napadlo x;O)

selyma
16. okt 2010

dakujeeeem babky. Tak zajtra naordinujem.

lucia411
16. okt 2010

neviem olifcek lebo ta moja spoluziacka mala len sestru dagmaru...asi budu sesternice alebo ako....a ona ma pozna pracuje a zije v KE?

zucana
16. okt 2010

to co tu je 😀 vsak to tu nevyzera ani na sobotu a ja pridem nakoniec a v tom najlepsom som bola na plavarni a topila dceru 😀 uz bola pod vodou
ale nedalo mi docitat aj ked sa citim na 2 veci....
takze idem si rypnut aj ja 😎
kravske mlieko by som nedavala.....moja mala je alergicka a dufam,ze raz jej ho budem moct dat
co sa tyka lekarov tak som tak napolovicu.taky kompromis. lekarska starostlivost na SK je velmi dobra hlavne co sa tyka kontroly ale na druhej strane na zapade maju lepsiu technologiu a vybavenie a system co sa tyka pohotovosti napr. (nechcem obvinovat komunizmus ale ked citam ze v BA hlavne mesto a okolie funguje jedna pohotovost tak to je sila)
na druhej strane bych si priala aby bolo tu viac kontrol lebo tu su kazde 3 mesiace.
absolutne suhlasim s maminkou c sat yka stravovacich navykov.je to o krajine a o tom ako su nauceni.na druhej strane aj ked moje dieta vyrasta v IT nedam jej citrusy do 1 roka zivota. a aj ked sa tu ryby odporucaju JE TO silny alergen a kedze viki je alergicka tak mi ich neodporucali....a to jej aj testy robili krvne na ryby ci nie je alergicka a itak povedali ze nedavat
no a som rada ze si tu poradime a zbuzerujeme sa lebo aj ked sme sem tam smutne ze nas niekto to...tak sa nad tym itak zamyslime
😝

blumka
16. okt 2010

@zucana pekne si to napisala 😉
a s tymi pohotovostami mas pravdu 🙄

zucana
16. okt 2010

@blumka dik dik tak aspon niekto tu je ked som tu ja 😅
a este ma stve ze na SK to lekari beru niekedy tie pohotovosti ako nutnost lebo maju mizerne platy...tuto su lekari velmi doleziti a uctievani a prachati....uz som povedala ze viki bude lekarka 😀

blumka
16. okt 2010

@zucana obedujeme tak som nakukla 😉
no to, verim, ze keby boli na SK lekari ohodnoteni tak ako by mali byt tak to by bola ina sranda...a samozrejme sme zabudli na vybavenie nemocnic a pristup atd...ale je to aj o ludoch 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre