Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
16. okt 2010

@olifcek na balkon??? cerstvy vzduch, to pomaha 😀 😝

olifcek
16. okt 2010

@erika0802 juj, ja tolkym veciam rozumiem ;o)) neber to ale v zlom 😀
@svetlankat 😀 😀 skuuusim?

lucia411
16. okt 2010

olifcek wauuu...a potom dokedy vam haja rano???a vies co???ja svoju vahu nejako neriesim lebo som bola z nej uz zufala...potrebujem dat 10 kil dole a neviem ako..viem ze behanim by to slo, ale ja nemam kedy a rano o 5 ma nik nevytiahne z postele... 😅

svetlankat
16. okt 2010

no idem robit hranolky, mm uz pripravil zemiaky, boze teraz na noc? ale mnam

erika0802
16. okt 2010

@olifcek tak ma tu prosim ta neries ja som tu neprisla preto aby som sa tu z niekim dohovarala pre to alebo ono...prisla som tu slusne popisat.

olifcek
16. okt 2010

@svetlankat saq Ty uz jak palica si tenucka...tedaaa, prsa mas ale, heeej, cize si pekne stihlunka...ja stal ekojim jak o zivot a nic 😀

vidis...mm jaky zlaty...i on ma na hranolky chut, cooo? ja musim losos dat varit...abo ho dam asi do chladnicky este do zajtra...x;o) chcela som oliv preniest , tak sup sa zobudila a uz ma cmulka, hehe, ina telepatia toto a to uz devat mesiacov 😀

olifcek
16. okt 2010

@lucia411 posledne tri dni haja do deviatej, co je super, len v utorok nestiheneme kupko 😅 ale jasne, ze si v noci i pocucka x;o)

@erika0802 samozrejme x;o)

svetlankat
16. okt 2010

@olifcek to o kom pises, to by blumka vedela rozpravat, ona ma videla v plavkach a k stihlosti este veeeeeeeeeeeeeeeelmi daleko. Hej i mm ma chut, moj mm neodmietne nic co je k jedlu, 🙂

olifcek
16. okt 2010

aaa uz sme vstaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

blumka
16. okt 2010

@svetlankat jj videla a odkedy kojis podla mna si schudla poriadne 😉 a chudnes dalej
a coze orbitrek predavas?

svetlankat
16. okt 2010

@olifcek dobre ranko ☹

svetlankat
16. okt 2010

@erika0802 ale neboj, nikto nikoho neriesi, to bolo urcite len zo srandy, mne osobne sa ten citat moc paci

olifcek
16. okt 2010

@blumka vies, uz jej ho netreba, ked chudne a chudne 😉 😉 😀 😀

blumka
16. okt 2010

@olifcek no jooo..ale tak svaly treba trosku potrenovat, ne?

olifcek
16. okt 2010

@svetlankat 😉

svetlankat
16. okt 2010

@blumka ano kupis??? 😝 😝 😝

vies co kupila som pred dvoma rokmi ale ja sama doma cvicit nikdy nebudem tak to bola chyba, len mi zavadzia tak som si povedala ze ho predam

lucia411
16. okt 2010
juliakocka
16. okt 2010

@svetlankat .....predavaš orbitrek? lebo moja kamoška chce kupit..........a za kolko?

erika0802
16. okt 2010

@svetlankat jasnee.....jasne

lucia411
16. okt 2010

no dievcata dlho ste nas nevideli tak pre sprestrenie vecera posielam par foto!

blumka
16. okt 2010

@svetlankat no hod dajake parametre, lebo mozno by som aj kupila 😉 ale az do domu tu ho nemam kde dat 😉

svetlankat
16. okt 2010

@blumka
@olifcek juj baby normalne sa cervenam, ale velmi pekne dakujem za komplimenty. Schudla som 23 kg, ale priznajme si mala som 85 takze bolo a este stale je z coho, dufam ze este budem dlho kojit. Nech ma ta moja pijavica dokladne vysaje. Neviem ake iy v pijavici tak sorry

blumka
16. okt 2010

@lucia411 krasavice ste a ocko fesak tiez 😉

svetlankat
16. okt 2010

@lucia411 krasne

blumka
16. okt 2010

@svetlankat 23? och boze, sak tolko som ja pribrala v tehu..pozicaj mi Misku na par dni 😢

svetlankat
16. okt 2010
svetlankat
16. okt 2010

@blumka nedam ta je moja sorry 😀 😀 😀 😎

blumka
16. okt 2010

@svetlankat joj, blby smajlik mi tam nabehol 😀
no skoda, no..skusim juli prilozit? 😀

svetlankat
16. okt 2010

@blumka a ty z coho chces chudnut??? ved ta ani nevidno 🙂

lucia411
16. okt 2010

@blumka
@svetlankat dakujem baby za komplimenty 😉

svetlankat
16. okt 2010

@blumka inak ten orbi, ked by si mala zaujem mozes prist aj kuknut a vyskusat, este je stale poskladany
@juliakocka to plati aj pre tvoju kamosku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre