• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@lienka2 jake supky?ved olupany hrasok normalne pomixujem mrazeny :wink:
mna tiez v tom zapale odignorovali ze ci mam ist do bazena ked som nachcipana ale tak ja isla :grinning:
17. okt 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ja som minule robila pre nas taku hraskovu polievku a ostali mi tam kusky .. na to som sa pytala.. :slight_smile:
17. okt 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 no ja som hrach este nerobila a terezke ked som robila tak som supky neriesila, a kel mozes tiez...
17. okt 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka oki, tak skusim :slight_smile: pokusam sa Lukyho naucit na nie mixovane jedlo, len popucene.. zatial ovocie ide len take popucene, ale ked ma v zelenine nieco take tak uz ho natahuje :sweat_smile: ved mu tam na zaciatok hodim par hraskov a uvidim :slight_smile:
17. okt 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity mali sme ist na oslavu narodenin bratrancovej dcery a popri tom pozriet mm babku, krstnu, znamych ale nejdeme nikde, ani ja ani mm sa necitime dobre
17. okt 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jaaaj, ja bych nachcipana nesla, kvoli babatkam, abych ich nenakazila....ale zase jak nachcipana, ze jo? ja, co som mala dutiny z prechladnutia, sla som, ale nesoplila som, nekaslala, nekychala, len mi isli hlavu prerazit...a po kupkani mi bolo este horsie, no uz je to fajn, nastastie x;o)

@lienka2 ja hrasok neviem, nerobila som este i ked uz mozeme...glg...ale ked si robila pre vas, bol uz koreneny, ci? ja korenene nedavam x;o) a masko...kupim u nas v masiarni...ked pojdem na jazero po sedacku, mozem Ti priiest...inak Oliv spapa i nemixovane, len uvarenu, mrkvicku, brokolicku, kalerabik...x;o) ale itak stale mixujem x;o)

@blumka fiha...snad to nebude nic vazne..
17. okt 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mm je marod, v piaok ho seklo v krizoch takze moze tak maximalne sediet alebo lezat a na mna ide nejaka chripka ci co, celu noc som kaslala...a ani sa mi tam nechce trepat..ale to pre ine dovody
17. okt 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja byvam na furci.. ale vdaka :slight_smile: a kde na kvp maju? v bille tam nemaju, nevies? tam by som este trafila.. :slight_smile:
17. okt 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja som nesoplila nekaslala len trochu hrdlo...ale uz lepsie...tak som sla
17. okt 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

@lienka2 Masko v Metre spominala tusim @maminnka :wink: Co som videla, niektore druhy maju aj mensie balenia, ale zasa asi nie take ze 200g a podobne. Ved zmrazis a budes mat aj na inokedy pre Lukaska. Ja som spominala masiarne, tu u nas maju dokonca aj na sidlisku raz za tyzden. To som tiez tak pre zmenu kupila, inak mame domaceho zajka a kurca.
17. okt 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Liecte sa pekne, nech ste cim skor opat fit. My sme tiez nachcipani este. Mna stale trosku hrdlo boli, aj mm. A do nosa vraj len morsku sol mozem, tak neviem, ci sa mi nadcha aj nezhorsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavne ale, ze sa David nebudil v noci na sopliky, my to zvladneme lahsie.
17. okt 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ona asi @lienka2 myslela, ze ked im s mm dala hrasok do polievky, tak tam boli supky, a preto malemu este neskusala. Tak som to pochopila ja :wink:
17. okt 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Tak mam chvilu cas nakuknut, doobeda sme sa hrali a skladali policu a varili, teraz isiel mm hrat futbal, Petik este buva a Adelku som teraz dala, dufam, ze zaspi, lebo akosi kasle :unamused:

lienka2 ja som hrasok dala minuly tyzden prvykrat a kedze uz mixujem tak nie uplne na hladko, tak tam ostali aj kusky tych supiek, ale take trosku rozsekane. A papal v pohode, dokonca hrasok velmi chutil.
Dnes mame kalerab, zemiak, masko a prvykrat por, bol medzi polievkovou zeleninou, co som kupila, tak som mu trosku nakrajala a dala uvarit. Uvidime, ci bude chutit.

no, maly je uz hore :slight_smile:
17. okt 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka odpocinte si...aspon ste spolu doma x;O)

@lienka2 na wuppertalskej je jeden obchodik, a tam mavaju bycika...ked uvidim, dam vediet, oki? a aspon by sme i vonku spolu pobudli, hm? x;o) a prepaaac, ja, ze vsetky na jazere byvate, a na mna a @garonka, ktora je nejaka stratena vposlednej dobe...malo tu chodi, mobil nedviha x;o((( mozno sa mi vyhyba... :sweat_smile:
@zucana juj, tak to jasne, v pohodke...ved vlastne..kebyze soplis kasles a pod. iste by si nesla, no nie? :sweat_smile:
@rivatha zajko a kurc aje fajn, ale treba i krvave, teda hovadzie masko zaviest x;O) slova mojej pediatricky, teda Olivkinej pediatricky :grinning:
@rivatha mozes morsku sol ale i pinosol x;o) ten je fajny tiez x;O)

@rivatha :grinning: :grinning: jaaaaaj...no ja som dnes nejak mimo, hehe
17. okt 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj...tie kocky...teraz kukam, ze ta, ktora predava kocky, cosom sem dala, ich uz predala skor...takze som kupila ine...take, kde su vo vutri dopravne prostriedky....no uvidim, ci ich rovno nepredam x;o(((( peniaze som jej uz poslala vcera, do kelu x;o(( ja som to doplietla...myslela som si, ze tie, co som sem dala su ok a tie druhe nastastie predane...vrrrr

tto sa mi este nestalo veru
17. okt 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Jo, aj Mucoplant este mozeme, ale nemali. Este pozhanam, ten eucalyptus pomaha dychat :slight_smile: Na noc som si drzo strekla kusocek Vibrocilu aspon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hmm, bude aj hovadzinka domaca ochvilku :wink: Zatial aspon telacinka, to je tiez dobytok :grinning:
17. okt 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha saq teliatko je tiez hovadzina :grinning:
17. okt 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha presne tak som to myslela :slight_smile:
17. okt 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana inak...pekne si bola oblecena x;o) malickej to tiez seklo :dizzy_face:
17. okt 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Ty malej kupujes riflovinu, ze? aha
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2609106

krasna je x;o)
17. okt 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto som Olivke chcela vzdy kupit...kolko za to by ste este dali?
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2607156
17. okt 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek To vieeeem :grinning: Ale myslela som, ze nie krvava ci aka to, ked si mi pisala, ze treba hovadzie. Telacinku uz varievam, vies :sweat_smile:
17. okt 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Bude drzat ta ciapocka bez snurok? Inak peknucke :slight_smile:
17. okt 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek tak asi max tych 10 eur aj ked je to dost no....
inak riflovu bundu uz ani zadara az tak ked bude mat 5 rokov :grinning:
a jedny rifle z nextu su uzasne bodaj by ich este mali take futrovane ruzovou zvnutra su uplne masskucke a uzasne ma ich na fb posledne foto s topankami....
17. okt 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek je to krasne ale podla mna neprakticke pre babo do roka :sweat_smile: mne terezka napr sal vobec nechcela lebo jej zavadzal, ciapku musela mat vzdy uviazanu lebo by bola stale dolu a rukavice tak isto :grinning: ale ak teda chces kupit tak max tych 10 eciek :wink:
17. okt 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten kociarik je nadherny, ale to je novy ci pouzivany? :wink:
17. okt 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem ten kociar ale som sa len zaregistrovala a vraj tyzden nemozem....poslala som formular tak som zvedava ci mi to povolia :(
17. okt 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek odkial budete kupovat ten spievajuci stolcek od FP pre olivku? sa mi to paci, uvazujem nad tym
17. okt 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na ten setik kaslem...

fakt neviem ako to bude s oliv a salikom, preto kupujeme bodynka s rolakom, rukavicky mame,,,,a mame dve ciapocky na viazanie a jednu na suchy zip, tak asi zatial staci :slight_smile:
17. okt 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok