Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
17. okt 2010

@lienka2 jake supky?ved olupany hrasok normalne pomixujem mrazeny 😉
mna tiez v tom zapale odignorovali ze ci mam ist do bazena ked som nachcipana ale tak ja isla 😀

lienka2
17. okt 2010

@zucana ja som minule robila pre nas taku hraskovu polievku a ostali mi tam kusky .. na to som sa pytala.. 🙂

blumka
17. okt 2010

@lienka2 no ja som hrach este nerobila a terezke ked som robila tak som supky neriesila, a kel mozes tiez...

lienka2
17. okt 2010

@blumka oki, tak skusim 🙂 pokusam sa Lukyho naucit na nie mixovane jedlo, len popucene.. zatial ovocie ide len take popucene, ale ked ma v zelenine nieco take tak uz ho natahuje 😅 ved mu tam na zaciatok hodim par hraskov a uvidim 🙂

blumka
17. okt 2010

@laxity mali sme ist na oslavu narodenin bratrancovej dcery a popri tom pozriet mm babku, krstnu, znamych ale nejdeme nikde, ani ja ani mm sa necitime dobre

olifcek
17. okt 2010

@zucana jaaaj, ja bych nachcipana nesla, kvoli babatkam, abych ich nenakazila....ale zase jak nachcipana, ze jo? ja, co som mala dutiny z prechladnutia, sla som, ale nesoplila som, nekaslala, nekychala, len mi isli hlavu prerazit...a po kupkani mi bolo este horsie, no uz je to fajn, nastastie x;o)

@lienka2 ja hrasok neviem, nerobila som este i ked uz mozeme...glg...ale ked si robila pre vas, bol uz koreneny, ci? ja korenene nedavam x;o) a masko...kupim u nas v masiarni...ked pojdem na jazero po sedacku, mozem Ti priiest...inak Oliv spapa i nemixovane, len uvarenu, mrkvicku, brokolicku, kalerabik...x;o) ale itak stale mixujem x;o)

@blumka fiha...snad to nebude nic vazne..

blumka
17. okt 2010

@olifcek mm je marod, v piaok ho seklo v krizoch takze moze tak maximalne sediet alebo lezat a na mna ide nejaka chripka ci co, celu noc som kaslala...a ani sa mi tam nechce trepat..ale to pre ine dovody

lienka2
17. okt 2010

@olifcek ja byvam na furci.. ale vdaka 🙂 a kde na kvp maju? v bille tam nemaju, nevies? tam by som este trafila.. 🙂

zucana
17. okt 2010

@olifcek ja som nesoplila nekaslala len trochu hrdlo...ale uz lepsie...tak som sla

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
17. okt 2010

Ahojte 🙂
Tak mam chvilu cas nakuknut, doobeda sme sa hrali a skladali policu a varili, teraz isiel mm hrat futbal, Petik este buva a Adelku som teraz dala, dufam, ze zaspi, lebo akosi kasle 😒

lienka2 ja som hrasok dala minuly tyzden prvykrat a kedze uz mixujem tak nie uplne na hladko, tak tam ostali aj kusky tych supiek, ale take trosku rozsekane. A papal v pohode, dokonca hrasok velmi chutil.
Dnes mame kalerab, zemiak, masko a prvykrat por, bol medzi polievkovou zeleninou, co som kupila, tak som mu trosku nakrajala a dala uvarit. Uvidime, ci bude chutit.

no, maly je uz hore 🙂

olifcek
17. okt 2010

@blumka odpocinte si...aspon ste spolu doma x;O)

@lienka2 na wuppertalskej je jeden obchodik, a tam mavaju bycika...ked uvidim, dam vediet, oki? a aspon by sme i vonku spolu pobudli, hm? x;o) a prepaaac, ja, ze vsetky na jazere byvate, a na mna a @garonka, ktora je nejaka stratena vposlednej dobe...malo tu chodi, mobil nedviha x;o((( mozno sa mi vyhyba... 😅
@zucana juj, tak to jasne, v pohodke...ved vlastne..kebyze soplis kasles a pod. iste by si nesla, no nie? 😅
@rivatha zajko a kurc aje fajn, ale treba i krvave, teda hovadzie masko zaviest x;O) slova mojej pediatricky, teda Olivkinej pediatricky 😀
@rivatha mozes morsku sol ale i pinosol x;o) ten je fajny tiez x;O)

@rivatha 😀 😀 jaaaaaj...no ja som dnes nejak mimo, hehe

olifcek
17. okt 2010

joj...tie kocky...teraz kukam, ze ta, ktora predava kocky, cosom sem dala, ich uz predala skor...takze som kupila ine...take, kde su vo vutri dopravne prostriedky....no uvidim, ci ich rovno nepredam x;o(((( peniaze som jej uz poslala vcera, do kelu x;o(( ja som to doplietla...myslela som si, ze tie, co som sem dala su ok a tie druhe nastastie predane...vrrrr

tto sa mi este nestalo veru

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
17. okt 2010

@rivatha saq teliatko je tiez hovadzina 😀

lienka2
17. okt 2010

@rivatha presne tak som to myslela 🙂

olifcek
17. okt 2010

@zucana inak...pekne si bola oblecena x;o) malickej to tiez seklo 😵

olifcek
17. okt 2010

@zucana Ty malej kupujes riflovinu, ze? aha
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2609106

krasna je x;o)

olifcek
17. okt 2010

toto som Olivke chcela vzdy kupit...kolko za to by ste este dali?
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2607156

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
17. okt 2010

@olifcek tak asi max tych 10 eur aj ked je to dost no....
inak riflovu bundu uz ani zadara az tak ked bude mat 5 rokov 😀
a jedny rifle z nextu su uzasne bodaj by ich este mali take futrovane ruzovou zvnutra su uplne masskucke a uzasne ma ich na fb posledne foto s topankami....

blumka
17. okt 2010

@olifcek je to krasne ale podla mna neprakticke pre babo do roka 😅 mne terezka napr sal vobec nechcela lebo jej zavadzal, ciapku musela mat vzdy uviazanu lebo by bola stale dolu a rukavice tak isto 😀 ale ak teda chces kupit tak max tych 10 eciek 😉

blumka
17. okt 2010

a ten kociarik je nadherny, ale to je novy ci pouzivany? 😉

zucana
17. okt 2010

ja chcem ten kociar ale som sa len zaregistrovala a vraj tyzden nemozem....poslala som formular tak som zvedava ci mi to povolia :(

blumka
17. okt 2010

@olifcek odkial budete kupovat ten spievajuci stolcek od FP pre olivku? sa mi to paci, uvazujem nad tym

olifcek
17. okt 2010

tak na ten setik kaslem...

fakt neviem ako to bude s oliv a salikom, preto kupujeme bodynka s rolakom, rukavicky mame,,,,a mame dve ciapocky na viazanie a jednu na suchy zip, tak asi zatial staci 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre