• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@blumka asi cr...a Ty?
17. okt 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no ja neviem...este som nepozerala nikde, ale nevyjde ta draho postovne?
17. okt 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme vonkuuuu

17. okt 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. okt 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ake kocky :wink: :dizzy_face:
17. okt 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no ja stale tucko ale Oliv je kocka...ciapocka ma uska, nostek, pusu ...dostali sme k tomu next macickovemu overaliku, co ma na sebe
17. okt 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tom kociari pisu, ze je novy
17. okt 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz sme domka. Dnes sme boli na oslave a bolo super Deniska sa vyhrala s dvojickami aspon na chvilocku sa ukludnila...
17. okt 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ta farma...je super vec...ta baba, u ktorej sme boli, mala i take a je to perfektne...len az asi od roka a pol x;o) no parada vec, baby...netusila som, ze to tak super urobili :dizzy_face:
17. okt 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nie nie nevyhybam nestíham mali sme aj rodinne problemy dosť važne ale zatim dobre :pensive:

jejeje perfektna profilovka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. okt 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač ahojte :slight_smile: spinkame dnes konečne vo svojej postieľke ale bočnicu sme dali dolu tak Tobi haja so mnou :slight_smile:
17. okt 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
drobci spia, aj ked Adelka s kaslom, zajtra ani do skolky nepojde, mala trosku zvysenu teplotu, tak si ju necham 1-2dni doma (ak jej to neprejde, pojdeme k dr). Mm isiel do roboty nieco pisat, tento tyzden bude rusny, v sobotu uz letia a maju toho vela. Sef mu zrusil aj volno, co chcel ist do Marseille na futbal, tak nemoze ist :unamused:

ja asi idem pozriet nejaky film a spat.

@olifcek krasne fotky, Olivka je cela ty, ako sa tak na vas divam :dizzy_face:
17. okt 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika0802 A kedy je Deniska narodena? nech vieme aj u vas, kedy gratulovat k vymesacninam :slight_smile:

@olifcek aka farma? Asi som dozadu nezachytila... mozes dat link?
17. okt 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik 8.2.2010 no dakujeme uz vopred :slight_smile:
17. okt 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, neviete nejaky link na detske obrusy, ale ak je mozne, tak latkove? Chcem Adelke do izby na ten dreveny stolik, ale neviem to zohnat. Asi budem musiet ´kupit bud ten igelitovy alebo dat usit z nejakej detskej latky, napr.na zavesy co je...

a este tie videa som sa minule pytala, ze ci sa na youtube musi byt zaregistrovany, alebo tam mozu vkladat aj nezareg.? Lebo chcem dat pre nasich, nech vidia malych (hlavne tato a bracho, ktori nedojdu), ale nechce sa mi tam prihlasovat.
17. okt 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika0802 jej, to ste presne tyzden po nas :slight_smile:
17. okt 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik tak gratulujeme uz vopred keby sme zabudli
17. okt 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek som pisala o tej farme :wink: :wink: :wink:
17. okt 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity dakujem boli sme hore 3 krat, ale dalo sa. Teraz spinka od osmej a prave sa zobudila zase s tym neuveritelnym placom, chudatko moje, ukludnila sa na prse, pocucala a spinka dalej.
17. okt 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka skore uzdravenie
@olifcek ale vam to pristane

vestko naj naj naj oslavencom
17. okt 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha aj vam skore uzdravenie
17. okt 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby, to bude zasa noc..juli tam stona a gula sa tak ze uz raz vyliezla z postielky..to asi ten siesty zub :pensive:
17. okt 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik musis byt zaregistrovany :wink:
17. okt 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj vam ide tak uzasne rychlo konik ako mne? ja neviem co to zas, vsetky stranky mi idu dobre a toto furt sa dzube :zipper_mouth:
17. okt 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj baby dufam ze noc vasa nebude taka aku ocakavate....nasa hviezda je tiez dobre nervna dneska...2.zub
inak dnes jedla prvykrat chleba take minikusocky.....ale ani za nic do ruky...aj sme nadrobili ale niee....hnevala sa museli sme davat do pusy a do pusy si pytala
17. okt 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Chuda Miska. Nech sa jej krasne spinka.
A vdaka :slight_smile: Mame stale sopliky, ale uz je to lepsie. Teplotku ma vecer tak okolo 37 stale, to predtym nemal. Tak snad nam neporastie a je to len z tych dutin zapalenych a podrazdenych.

@olifcek Peknucke ste a netrep, ze tucko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tuckovia inak vyzeraju! Pekna maminka si a coraz viacej sa Olivka aj na teba, nielen na mm, podoba :slight_smile:

@garonka Dufam, ze sa problemiky poriesia uplne cim skor :pensive:
17. okt 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik jeeej dcerka je rovnaky datum:slight_smile:
:slight_smile: pridam sa k vam ak smiem :slight_smile:
17. okt 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Nauci sa isto, ked budete skusat. My sme chlebik este nedavali, ale nadrobila som mu detsku susienku, kym sme obedovali, a zlatucky bol, ako sa snazil tie omrvinky chytit a niekedy mu to neslo a slintal uz nad nimi :sweat_smile: Tak som mu cely kusok dala, nech cmulka. Len som sa bala, aby kusisko neodhryzol, lebo on vsetko zdrapi a prehltne, velmi neprezuva susta zatial :grinning:

@blumka Aj mne. Na nervy :angry: :grinning: Ine idu lepsie, mozno je tu plnka teraz vecer :grinning:
17. okt 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. okt 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana no viki vie ze od mamky je to lepsie ako keby si mala sama drzat :grinning:
17. okt 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok