Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
17. okt 2010

@blumka asi cr...a Ty?

blumka
17. okt 2010

@olifcek no ja neviem...este som nepozerala nikde, ale nevyjde ta draho postovne?

olifcek
17. okt 2010

boli sme vonkuuuu

olifcek
17. okt 2010

@blumka ip 😉

blumka
17. okt 2010

@olifcek ake kocky 😉 😵

olifcek
17. okt 2010

@blumka no ja stale tucko ale Oliv je kocka...ciapocka ma uska, nostek, pusu ...dostali sme k tomu next macickovemu overaliku, co ma na sebe

olifcek
17. okt 2010

na tom kociari pisu, ze je novy

erika0802
17. okt 2010

tak uz sme domka. Dnes sme boli na oslave a bolo super Deniska sa vyhrala s dvojickami aspon na chvilocku sa ukludnila...

olifcek
17. okt 2010

inak ta farma...je super vec...ta baba, u ktorej sme boli, mala i take a je to perfektne...len az asi od roka a pol x;o) no parada vec, baby...netusila som, ze to tak super urobili 😵

garonka
17. okt 2010

@olifcek nie nie nevyhybam nestíham mali sme aj rodinne problemy dosť važne ale zatim dobre 😔

jejeje perfektna profilovka 😵 😵 😵

garonka
17. okt 2010

inač ahojte 🙂 spinkame dnes konečne vo svojej postieľke ale bočnicu sme dali dolu tak Tobi haja so mnou 🙂

maculik
17. okt 2010

Ahojte 🙂
drobci spia, aj ked Adelka s kaslom, zajtra ani do skolky nepojde, mala trosku zvysenu teplotu, tak si ju necham 1-2dni doma (ak jej to neprejde, pojdeme k dr). Mm isiel do roboty nieco pisat, tento tyzden bude rusny, v sobotu uz letia a maju toho vela. Sef mu zrusil aj volno, co chcel ist do Marseille na futbal, tak nemoze ist 😒

ja asi idem pozriet nejaky film a spat.

@olifcek krasne fotky, Olivka je cela ty, ako sa tak na vas divam 😵

maculik
17. okt 2010

@erika0802 A kedy je Deniska narodena? nech vieme aj u vas, kedy gratulovat k vymesacninam 🙂

@olifcek aka farma? Asi som dozadu nezachytila... mozes dat link?

erika0802
17. okt 2010

@maculik 8.2.2010 no dakujeme uz vopred 🙂

maculik
17. okt 2010

kocky, neviete nejaky link na detske obrusy, ale ak je mozne, tak latkove? Chcem Adelke do izby na ten dreveny stolik, ale neviem to zohnat. Asi budem musiet ´kupit bud ten igelitovy alebo dat usit z nejakej detskej latky, napr.na zavesy co je...

a este tie videa som sa minule pytala, ze ci sa na youtube musi byt zaregistrovany, alebo tam mozu vkladat aj nezareg.? Lebo chcem dat pre nasich, nech vidia malych (hlavne tato a bracho, ktori nedojdu), ale nechce sa mi tam prihlasovat.

maculik
17. okt 2010

@erika0802 jej, to ste presne tyzden po nas 🙂

erika0802
17. okt 2010

@maculik tak gratulujeme uz vopred keby sme zabudli

zucana
17. okt 2010

@olifcek som pisala o tej farme 😉 😉 😉

svetlankat
17. okt 2010

@laxity dakujem boli sme hore 3 krat, ale dalo sa. Teraz spinka od osmej a prave sa zobudila zase s tym neuveritelnym placom, chudatko moje, ukludnila sa na prse, pocucala a spinka dalej.

svetlankat
17. okt 2010

@blumka skore uzdravenie
@olifcek ale vam to pristane

vestko naj naj naj oslavencom

svetlankat
17. okt 2010

@rivatha aj vam skore uzdravenie

blumka
17. okt 2010

joj baby, to bude zasa noc..juli tam stona a gula sa tak ze uz raz vyliezla z postielky..to asi ten siesty zub 😔

zucana
17. okt 2010

@maculik musis byt zaregistrovany 😉

blumka
17. okt 2010

inak aj vam ide tak uzasne rychlo konik ako mne? ja neviem co to zas, vsetky stranky mi idu dobre a toto furt sa dzube 🤐

zucana
17. okt 2010

juj baby dufam ze noc vasa nebude taka aku ocakavate....nasa hviezda je tiez dobre nervna dneska...2.zub
inak dnes jedla prvykrat chleba take minikusocky.....ale ani za nic do ruky...aj sme nadrobili ale niee....hnevala sa museli sme davat do pusy a do pusy si pytala

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka255
17. okt 2010

@maculik jeeej dcerka je rovnaky datum🙂
🙂 pridam sa k vam ak smiem 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
17. okt 2010

@zucana no viki vie ze od mamky je to lepsie ako keby si mala sama drzat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre