Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zuzulka255
18. okt 2010

@olifcek nemame zahradku ☹ my byvame v bytovke ☹

olifcek
18. okt 2010

MY CHODIME VONKU, I KED LEJE JAK Z krhle x;OD

olifcek
18. okt 2010

@supi @zucana planuje, tak od januara, ci jak? a aj @njonja uz sa snazi, tusim

olifcek
18. okt 2010

@zuzulka255 😉

olifcek
18. okt 2010

@zuzulka255 😉 popros v obchode na dedine, ci v zelevoci, ci by nemohli i taku tekvicku priniest x;O)

zuzulka255
18. okt 2010

@olifcek no my tu mame take mrchy že poriadne neobjednaju iny tovar a nieto este zvlasť pre nieho niečo ine....ale sak nevadi chodime casto do mesta...tak pozriem 🙂 a chuti to vasim detickam?a ako to pripravujete?

olifcek
18. okt 2010

@zuzulka255 ja som to robila raz...uz neviem s cim, ale mne nechutilo a oliv tiez moc nechcelaa

my uz naobedovane, ideme skusit opat haji 🙂

olifcek
18. okt 2010

joj, moc ziva je a to si uz ocicka suchala...no idem kukat filmiq a ked zacne mrncat, ze chce haji, presunieme sa...teraz sa hra s nadobkou na centrum materna...

zucana
18. okt 2010

jaaaj baby ja sa od nej ani nepohnem jak sa bojim co si moze tutok spravit....na schody ked ide tak nonono jej zakazujem a na box sa z druhej strany chce stverat to tiez jej nedovolim.... 😒

zoska
18. okt 2010

ahojte kocky 😉
malá spinka na balkone, dnes je hnusne a mne sa veru nechcelo ist na prechadzku, takze som si zapla kona 😅
@laxity ani my este uplne sami nesedime, tiez je na boku vyvalena ako na plazi, obcas si aj sadne ale vydrzi max. 3 sekundy a zasa s musi opriet nabok
@zucana @lienka2 nam mala spadl na zaciatku asi 4 krat a riadne si buchla hlavu, bola som hotova...teraz uz vie zliezt cez kolienka alebo po zadku dole, ale vcera ju mal na starosti mm a sedel od nej asi meter, este mu kricim podrz ju lebo pada, som videla ze chytila hracku do dvoch ruk a on sa zadival na telku a mala si tresla hlavu, ale riadne 😔 chudatko, ja len stale dufam, ze sa jej nic nestane, sledujem ci nieje prilis spava alebo ci nevracia po pade,,,ale zatial ok...akurat minule si zubkom zahryzla pri pade do jazyka, tak mala taku podliatinku.... niekedy sa citim ako neschopna, ale to by som musela by stale ale fakt stale pri nej aby sa take cosi nestalo

no a my sme sa vcera vratili z vyletu, ale to idem napisat bohuzial do inej temy 😒

olifcek
18. okt 2010

@zucana my musime na postielke dat matrac nizsie, lebo Oliv sa len jednou ruckou drzi, druhou skuma hracky, bojim sa, ze sa prevali cez bok, chi, jak sa stavia na nozicky a predklana 😀

olifcek
18. okt 2010

@zoska ja som to tam daaaavno necitala, idem docitavat 🙂

blumka
18. okt 2010

....a v nasej, teda v mm rodine sa narodilo pred 15 minutami babo 😵 strnaste dievcatko 😀 😀

zucana
18. okt 2010

@zoska presne toto robi aj mm ze kuka telku a zadiva sa a vika neexistuje...alebo ju zachyti za nohavice...a potom jasne ze ona vie ze ju isti....no ale my sme uz v tej faze (ona totiz vie ako ist dolu) ze sa chce nedrzat ze chce stat bez drzania....a padne....alebo sa zapozera do plafonu a ide... 😒

blumka
18. okt 2010

babule, k tym padom...necitte sa vobec ako nejake neschopne alebo tak podobne...ja viem ze to mrzi ked babo spadne a udrie sa ale verte mi, tolko sa este obuchaju ze az...a potesujuca sprava, pri druhom dietatku uz to nebudete brat tak tragicky 😀 my sme sa akurat dnes s mm smiali ze tretie sa uz vychova asi samo 😀 😅

zucana
18. okt 2010

a JAK drobite ten chleba ake kusky lebo mm ma panicky strach a dava jej omrvinky naozaj omrvinky....

blumka
18. okt 2010

@zucana ja normalne kocky, co ja viem ake su velke ale tak okolo 1cm alebo 2...ved ale chlebom sa nezadrhne, ved to je makke, a da do ust tak sliny popustia trosku..nepoviem zeby kosti jedla ale toto sa fakt nemusite bat...ved zelenina popucena je tvrdsia ako striedka z chleba

zucana
18. okt 2010

a rozok nema mlieko?

zucana
18. okt 2010

mm jej daval omrvinky tak mu vravim ze chuda male daj si ty omrvinky...ved skus ze to slinami rozpustis a on ze ano ale ona je malinka....a ze mu ma fotit ake kusky jej budem davat v blave 😀
a pediatricka ze jej mam davat kusky a cestovinku a svokra ze netreba sa ponahlat na to je vzdy cas akoze lebo ona pediatricka 🙄

blumka
18. okt 2010

@zucana hmm...no niektore pecivo sa robi s mliekom niektore nie, aj ja ked peciem chlieb tak do niektoreho davam mlieko do niektoreho len vodu..tak neviem...
a vidis..aj cestovinky mozes dat do ruky, ja som dala juli, penne tusim sa volaju take rurky, ne?

olifcek
18. okt 2010

@blumka jj pene
@zucana do bieleho rozka mlieko nejde 😉

laxity
18. okt 2010

@zucana ja som jej dala kôrku z chlebu a tak ju žužlala veľmi jej chutila...ale to bola len skúška 🙂 ...ako čerstvý chlebík alebo rohlík môžu? 😕

@supi ako som si prečítala tvoj príspevok, tak hneď som sa opýtala mm bo sedí vedľa mňa a hneď mi povedal, že o 2 roky, ak bude Naty trošku samostatnejšia.....a všetko okolo toho 🙂

olifcek
18. okt 2010

@laxity my papame rohlicky v pohode x;o) uz sme mali i s obyc masielkom kusok natrete

laxity
18. okt 2010

@olifcek normálne čerstvý alebo jednodňový? 😕

olifcek
18. okt 2010

@laxity ja som uz dala i cerstvy 😉 teraz, v sobotu a zjedla mi celucicke vnutro, i kromku kusok 😵

lienka2
18. okt 2010

ja som dnes skusila rohlik lebo obed velmi nechcel.. som nakrajala na kocky a dala pred neho na tanier.. tak ho zaujimal viac tanier, lebo rohlik nevedel chytit 😅 tak som mu podala, dal do pusy a po chvili ho zacalo napinat.. co to cele prehltol 😔 ked sa to zopakovalo 3x, tak som rohlik schovala a dala som mu cely kus rohlika a zase odkusol taky vacsi kus a uz ho napinalo 😖 a chlebik nechcel vobec, ked sme skusali.. ale skusime zas 🙂

olifcek
18. okt 2010

@lienka2 jj, musi sa naucit prezuvat x;o)

jaja32
18. okt 2010

....my sme spali 3 hodiny...neveriiiim 🙂

laxity
18. okt 2010

toto je chutné 🙂...už teraz vidím, koľko harabúrd 😀 bude doma časom 🙂, @blumka vy ako ste na tom? preto staviate dom? 😀 😉

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_doplnky-pre-bab...

ja stále rozmýšľam čo na tie Vianoce, už teraz vidím, že sa mi to začne kopiť všetci budú chcieť dať niečo Natálke a ja musím vyberať čo...ale s týmto máte asi všetky problém 🙂

laxity
18. okt 2010

@jaja32 krásne super 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre