Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
18. okt 2010

@laxity ee, ja presne viem, co Olivke kupime...x;o) taku kolisku bych...nevyuzije sa x;o) mozno az pri dvojrocnom babu..x;o)

olifcek
18. okt 2010

@laxity no a ake drahe to je

laxity
18. okt 2010

@olifcek drahé ale svetové 🙂

laxity
18. okt 2010

@olifcek tak načo to chceš kupovať teraz? To nemá význam podľa mňa 😕 , ale to len môj názor abz náhodou 😀 ...možno radšej s čím sa pohrá teraz 🙂 ...dobre som pochopila?

olifcek
18. okt 2010

@laxity ja som skor technicky typ a duuufam, ze i Oliv bude 😀

olifcek
18. okt 2010

@laxity to auticko, co sme kupili...je 4v1..urcite vyuzije, nakolko uz sa stavia na nozicky, takze akurat...aj sa na tom pohojda i posedi a pojdeme sa prejst a ten stolik? to iste...bude sa ho drzat a tukat don, uz teraz to robila, co sme na navsteve boli...

kolisku by isto nevyuzila este...teda nie tu pre babiky x;o))

lienka2
18. okt 2010

@olifcek vsak hadam ho to aj napadne dakedy 🙂

a ozaj, tlaci sa nam prvy zubok 😵 uz ho citim aj taku bielu bodku uz ma na dasienku 🙂

olifcek
18. okt 2010

@lienka2 ako ho citis? je to take, akoby si prechadzala po ostri spendlika? lebo ak ano, tak i nam sa zubok derie, len neviem kuk, lebo oliv nedovoli, hned jazycek vyplazuje

olifcek
18. okt 2010

@lienka2 urcite joooo, oliv spociatku tiez prehltala, dnes uz krasne zuje 😉

olifcek
18. okt 2010

@laxity jj, dobre si pochopila x;o))

ja som nabrusena kus, ani neviem preco...

lienka2
18. okt 2010

@olifcek par dni to bolo take ze som ho proste iba citila, ze to dasienko je uz ine ako bolo.. a dnes rano som vopchala prst do pusy a nieco ostre.. este nie je vonku, ale vidiet taku bielu bodku a tam je to aj ostre.. a ani Luky nechce ukazat, len vtedy zazriem ked sa smeje, lebo ked otvorim pusu tak hned tam supne jazyk ako tvoja Olivka 🙂

erika0802
18. okt 2010

no tak dnes je strasne pocasie ani vonku nam nedovoli ist...

olifcek
18. okt 2010

@lienka2 ja ked naieram calgelom, tak citim take ostrie...a ked natieram horne dasienko, tak mi pilnikuje tym spodnym ostrym nechtik 🙂

laxity
18. okt 2010

@erika0802 a u nás sa ako vyčasilo nakoniec...sme boli vonku, len Natálke sa nepáčilo po hodinke 😅 a teraz už hodinu spí doma na veľkej posteli 😀

olifcek
18. okt 2010

moje krsna

erika0802
18. okt 2010

@laxity u nas prsi a je zima.takze sa neoplati....Deniska sa zobudila a je umrncana straaasne...

laxity
18. okt 2010

@erika0802 😅 , tak takéto počko neznášam tiež...ale tak už to lepšie asi ani nebude...treba si asi zvyknúť 😕

erika0802
18. okt 2010

@laxity no tak my sme na zimu zvyknuti tuto...Orava tam je vzdy zima jak v mrazaku 🙂

laxity
18. okt 2010

@erika0802 ahaaaaa no kukám na profilovú fotečku 😀 a tam Tvrdošín 😀

maculik
18. okt 2010

no, tak nam sa pre zmenu ukazalo slniecko, tak som hned oboch obliekla a vybehli sme na hodku von, maly pospal klasickych 30-40min (nemala som hodinky) a Adelka zbierala oriesky a listy. Nastastie nemala teplotu, ked sa zobudila.

teraz sa hraju v izbe a ja asi idem uvarit puding.

inak, Petrik mal vcera trosku uraz, hral sa s kockami a asi sa mu smykla ruka alebo co, nevidela som, len zrazu velky rev, tak som si domyslela, ze sa asi udrel do tvaricky kockou, no a vecer uz bolo vidiet oskrene na hornej pere a teraz tam ma taky cerveny pasik, akoby trosku rozrazene. Ale uz je ok, len ten plac bol strasny 😒

a mm mi prave volal, ze Cinania im nepodpisali workshop, 6dni pred zaciatkom!, takze ide len do Singapuru a miesto 7.11. dojde uz 31.10. Takze nasa planovana babska jazda so sestrou sa nekona, kedze ona dojde 2.a cely ten cas bude mm uz doma 😀

erika0802
18. okt 2010

@laxity no tak ja nie som z tvrdosina ale tak okres je to tvrdosin...😀

raa2
18. okt 2010

my sme boli vonku, je tu riadna zima, neviem ci uz nevytiahnem aj fusak 🙂 cez obed sme spali dve hodinky a dneska uz asi spat nebudeme, ale staci raz denne a dlhsie 🙂 noci mame dobre, maximalne raz za noc sa zobudi a to len premrnkne a spi dalej. tak sa velmi tesim 😵

@maculik prave dobre ze mm dojde skor, aspon bude s detmi a moze byt damska jazda 😉

maculik
18. okt 2010

@raa2 no, keby to islo, ale ja stale kojim a bohuzial z flase Petrik mlieko nechce. A keby aspon po zaspati vydrzal aspon 4-5h do prveho zobudenia, ale kde, on sa budi hociako, niekedy uz po hodine alebo skor, a niekedy az po 3. Takze jedine tak, ze s nimi ostane v sobotu cez den a my vyrazime aspon trosku po obchodoch 😵

svetlankat
18. okt 2010

Caute baby, skusim vas vecer docitat, teraz utekam na schodzu najomnikov. len som sa chcela s vami podelit, dnes sme zacali stvornozkovat, segra priniesla taky vlacik do ktoreho sa naleje bublifuk a ten potom chodi po izbe a robi bublinky, tak Miska sa za nim pustila po stvornozky.

garonka
18. okt 2010

bry večer, po poradni aj po nakupe som nasrata lebo na mňa vetrovky net 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

važime 9,5kg a meriame 77cm 😵 😵 😵

laxity
18. okt 2010

@garonka krásne miery 😵

takáto poloha je aj u vás? Neboj určite zoženieš niečo...ešte len príde zimná kolekcia...teda ak chceš zimnú vetrovku 😀

a druhá foto ako Naty rozoberá puzzle a vzadu je vidieť aj ako ničí parkety 😅

lenica81
18. okt 2010

@laxity jaka pohodacka... 😀

olifcek
18. okt 2010

@laxity a uz ked budete sediet, uvidis ako krasne to bude cele rozoberat 😀

blumka
18. okt 2010

sewas zeny 😉
@svetlankat super, tesime sa s vami, miska je sikula 😉 nasa juli sice vie stvornozkovat ale ide jej to pomaly tak sa plasne na zem a plazi sa ale to vyzera tak ako ked sa plava motylik..a strasne pri tom bucha bruskom o zem, ked nieco robi buch, buch vieme ze ide juli 😀
a uz aj ona je dievcatko, boli sme jej dat nastrelit nausnicky..plackala asi 2 minuty, dala som jej chrumku a uz bolo dobre 😉
@laxity, no nepytaj sa ma na haraburdy, mame ich vsade, v obyvacke su hracky a ohradka, v kuchyni je detska kuchynka a juli tu ma puzzle s hrackami a detska izba je tak zapratna ze ked chcem komodu otvorit tak musim hracky najprv odsunut...ale zas my nemame ziadne police alebo nejake skrinky, len jednu truhlicu na hracky a komody na oblecenie...nejdeme do toho investovat lebo v dome to bude ine...a este plus vela veci hlavne detskych knih je v kontajneri co sme sa este z usa stahovali...no a samozrejme nase veci s mm skoro vsetky su este tam... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre