Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lucinka4
26. aug 2009

ahoj ivka
komarik,myslim,ze to plati vo vyssom stadiu...svagrina mi nieco take spominala ked bola asi 3 tyzdne pred terminom(mala ma uz 3 mesiace 🙂 )ja si neviem predstavit,ze by som nebola na chrbte lebo lezim doma kvoli bolestiam a na bruchu uz moc nevydrzim takze len na bokoch by som nezvladla 😖

olifcek
26. aug 2009

cooo? nestraste, ja spim na chrbte uz pomaly o zaciatku tehu 😕

blum takze teraz je to este ok? vsak je vsak? lekar nic o spani nevravel, tak snad preto, ze mozem spat ako mi je dobre, glg

lucinka4
26. aug 2009

no,ja som z nitry ale moc ma to tu nelaka..pocuvam same zle skusenosti...rozmyslam nad topolcanmi

blumka
26. aug 2009

olif, nepanikar...babatku neublizis...teraz je to este jedno a ked budes uz na konci tehu tak na chrbte nevydrzis celu noc 😀 ..budes sa prevalovat ako velryba z boka na bok...

olifcek
26. aug 2009

baby, to na 3D posielaju automaticky? vtedy sa plati za to vysetrenie menej ako ked si o 3D poziadate same?

diana no ja na svadbe budem v 5 1/2 mesiaci, glg...

jj, dam vediet, xo mi asestricka povie, len pevne verim, ze bude vsetko ok..x;)

blumka
26. aug 2009

dianka, ten 3d v 20tt myslis ten morfologicky utz ci len obycajne 3D? pytam sa lebo v minulom tehu ked som bola v usa, mi morfologicky nerobili na 3D ale na klasickom utz....a na 3D som sla potom sama z vlastnej vole...ako to je tu na SK? morfologicky je 3D alebo klasika?

komarik
26. aug 2009

ďakujem za odpovede.

olifcek, to 3D by aj mňa zaujímalo. 😕

patuskaaaaaa
26. aug 2009

ahojte baby,blumka dakujem za odpoved,musím sa snažiť,lebo ked vidím tie krásne vecičky,tak by som nakúpila tolko toho,že určite by som to nevyužila...ale stále pozerám na internete vecičky...poznám hádam všetky stránky... 😀

komarik
26. aug 2009

dianab, ja sa na pohyby ešte vôbec nesústredím, myslím si že v 15tt je ešte skoro. Ale včera ma to tak nečakane prekvapilo. A neboj do 20tt bábo určite pocítiš. 😉

olifcek
26. aug 2009

MARTINA by mohla vediet, ona je zdravotna sestricka x;o)

patuskaaaaaa
26. aug 2009

mmmaaaarrrtttiiinnnaaa dakujem za privítanie,je to milé.... 😉

zusika
autor
26. aug 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!

komarik
26. aug 2009

martina, blumka a všetky mamičky čo čakajú 2 bábo, kde ste?

blumka
26. aug 2009

tu sooooooooooooom...co potrebujete? daco som prehliadla? 😅

kakatka1
26. aug 2009

Olif, pohyby urcite zeregistrujes hned ako pridu. 😉 Pri Simkovi som az okolo 20tt, ale to je normalne ze ako prvorodicka este necitis. Inak tomu by som moc neverila ze ked prezivas tehotenstvo inak ako to prve, tak to bude aj ine pohlavie. Mam viacere kamaratky ktore toho boli jasnym dokazom. Tak este nic nepredavaj 😉 Aj ked jeden nikdy nevie. Nedavno porodila znama a cely cas jej vraveli dievcatko a narodil sa chlap ako buk. Az neverila ze je jej 😀

olifcek
26. aug 2009

zusi vitaj x;o)

lucinka4
26. aug 2009

no,zacinam citit brusko zas z toho notebooku takze pojdem off..majte sa,papa

olifcek
26. aug 2009

kakatka len aby som ja tie pohyby nepripisala crevam x;o)

blumka
26. aug 2009

luci, oddychuj 😉
katka, ty budes vediet..morfologicky je normalny utz, ci 3D?

zoska
26. aug 2009

cafte 😉
tak vcera vas tu bolo vela co ste sa zle vyspali a tuto noc to postihlo aj mna 😒 prevalovala som sa ako ryba na suchu, nedalo sa mi najst spravnu polohu...som nejaka dolamana ☹

baby ked sa bavite o sone- tam kam chodi ja maju v kabinke napisane ze tehotne zeny vysetruju vnutornou sondou- prvy krat to tak bolo, druhy krat mi dr. povedal, ze mi sono spravi cez brucho....nastastie som mala suknu, tak som tam nebehala naha 😅 ako mam ist na ten v 20tt- to sa snad nerobi vnutorne?!.... ide o to ze neviem ko mam vybehnut z kabinky 😀

blumka
26. aug 2009

zoska, to uz by mali robit zhora...vnutornou sa robi len na zaciatku, kym je mimi malilinke...

zoska
26. aug 2009

dik blumi, ja som si aj myslela, ale ta cedulka v kabinke je taka vseobecna....

alex
26. aug 2009

hej, sono v 20tt sa robí zhora, teda aspoň u môjho lekára.

mmaarrttiinnaa
26. aug 2009

aj ja som tu len sa zberam nieco navarit vraim sa tak okolo jednej chcem sa spytat ktore ste boli v poradni merali vam obvod hlavicky baba ak ano ake mate hodnoty BPD dakujem

kakatka1
26. aug 2009

Blumka, tak podla mna zalezi ake ma doky sono. Napriklad moj vsetky sona co sa robia uz cez brucho tak na 4D.

komarik
26. aug 2009

ja idem poriadiť spálňu. Rozhodla som sa že každý deň vyriadiť jednu izbu a to poriadne. Aj veci v skriniach.

A na to 3d sono sa treba objednať individuálne alebo vás tam odošle váš gynekológ?

dianab
26. aug 2009

Jeej... baby asi som Vás doplietla . 😅 JA som myslela v prvom rade ten morfologický povinný, na ktorý nás posielajú gynosi. Ale tu u nás v Štúrove má ten doki aj 3D, tak za to si zasa priplatím, aby som mala fotečky.

blumka
26. aug 2009

ahaaaaaaaaa...no tak uz mi to je jasne....lebo moj doki ma taky utz, co prepina 2d a 3d...takze morfo sa robi aj na beznom 2d a 3d uz len ak my chceme, ze?

dianab
26. aug 2009

Komarik, aj ja mám presne takýto záväzok. Včera som upratala špajzu a obývku, ale bola som unavená ako pes, tak neviem, čo bude keď budeme maľovať o mesiac. Asi zmobiliízujem svokričku a mamičku 😀

dianab
26. aug 2009

Ano, ano, Blumi, za to sa u nás napr. pripláca, ale to sa presnejšie dohodnem toho 16.09, lebo to môj doki nemá, tak ma posiela za druhým 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre