• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@svetlankat my sme vstali o šiestej lebo naš ocko nevie potichu vstavať tak sa tobi pohral do siedmej a zaspal sam ale myslím, že vstal skôr iba ja som drichmala do desiatej ale to počasie toto robi :confused:
19. okt 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka nebudem sa stazovat ja viem je to na mne...no tak nehovorim ze vsetky u nas ale z rodiny ano jedli to niektore to nechceli tak jedli jednotacikov...takze tolko k tomu...a myslim si ze ja mam dobru lekarku...
@svetlankat ďakujem krásne tiež si myslím :grinning:

@olifcek nemohla by som pri cigánoch bývať...fúj vystrielala by som to najradšej hááááveď jedna :angry: :angry: :angry:
@svetlankat ak nič nepríde tak sa votrieme :wink: ďakujem za pozvanie :dizzy_face:
@erika0802 kapustnicu das ,,az,, na vianoce, ze?

@garonka len hajaj, kym sa da x;oD

@svetlankat jj, ani nam moc piskotky neodporuca, ale, ze ked, mozeme, ale velmi malinko, ze max. par kuskov a najlepsie raz do tyzdna...ja Oliv nimi uplacam, ked sme po kupkani...inak nosime chrumky...a ked uz ani tie nepomozu, dostane jednu piskotku...x;o)
19. okt 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nie kapustnicu jej dam az po roku moja....
19. okt 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat @blumka napr. moja dr. je aj proti skoremu zavedeniu kasi, lebo vedu k buducej moznej obezite... ale zas ja davam, lebo moj je tak ci tak chuducky a dlhy a klop, klop trosku lepsie spi... :sweat_smile: tak u mna toto je hriech, moja vina, moja prevelka vina... :pensive:

ale inak davam pozor, co mu naservirujem... :grinning:
@erika0802 no ja si myslim ze nemas, sorry :zipper_mouth:
@olifcek ked uz sme pri tom, tak teda kapustnicu das skor ako kravske mlieko, ne? :wink:
@lenica81 :grinning: :grinning: kto je bez viny nech hodi kamenom :wink:
terezka mala kase a je ako palicka chuta...dnes sa vazila ma 12 kg :grinning:
19. okt 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka
@laxity my sme na sidlisku vyssie, takze lunik je daalej, ale zase, i viac dalej by mohol byt...ja bych tam plynove bomby jeden vecer nahadzala

@garonka @svetlankat @katka888 @blumka dajme stavku...ja tvrdim, ze @garonka vo stvrtok nepride :stuck_out_tongue_closed_eyes: @blumka jasne, nemoze, ma chorucku TeTe...
19. okt 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka nevadi tvoj nazor....:slight_smile:
19. okt 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka moja, o par dni vas dobehneme....myslim vahou, nie rokmi :grinning:
19. okt 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež spokojná s mojou pediatričkou...ale tiež mám výhrady...ona je strašne za očkovania a ja som proti...takže v tomto ju veľmi počúvať nechcem, ale je to @erika0802 na tebe ako sa rozhoduješ je to tvoje dieťa :wink:

ja sa musím priznať, že ja som naozaj veľmi opatrná v týchto veciach...chcem pre Naty to najlepšie...aj keď viem, že už by mohla toho vyskúšať viac...ale naozaj sa neponáhľame, tak ako písala myslím @svetlankat ešte sa toho nezdravého najedia v živote dosť :grinning:
19. okt 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika0802 suhlasim s @blumka...

@lenica81 :grinning:
@blumka ja sa s Tebou a babami tu poradim, plus pediatrickou, i dalsou lekarkou, a paq urobim kompromis, najdem stred x;o))

@blumka @lenica81 hadzem kamenom ale ten nie a nie sa odlepit :grinning: :grinning:
19. okt 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja neboj, Kajka to vybeha..terezka pribrala len nieco vyse kila za rok a pol..ale taha sa do vysky :wink:
@olifcek, ja tiez tipujem ze nem :grinning:
19. okt 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity saq ja som ani spenat a karfiol nedala...z karfiolu nas naduvalo a spenat...neviem ..nejak... :sweat_smile:
19. okt 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja dufam ze pride
19. okt 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja si moc zelam,aby @garonka prisla...ale po skusenostiach :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@garonka kde si zdrhla? :grinning:
19. okt 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja som rada, že ich tu na blízku nemám :grinning:

ja mám špenát ako Hipp takže neviem kedy dám, bo to je veľké sklo, tak asi až keď sa rozpapá...a žĺtok som dávala iba raz :confused:

prečo myslíš, že nepríde @garonka? bude spať? :grinning:
19. okt 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity a ja Ti tisko zavidim, ze ich tam nemaaaas

v tom skle spenat...ma i smotanu, co? tusim @maminnka to spominala...ja asi uvarim mrazeny

@garonka? no...bud budu hajat, abo pojdu k mamine, abo abo... :grinning: :grinning:
19. okt 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja som v carrefouri kupila mrazeny listovy salat, je to takych 14 akoby guliek zmrazenych, jedna gulka je jedna porcia, je to cisto len zelenina, v zltej krabicke...to varim julinke...celkom jej to chuti
19. okt 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat, @olifcek to mame aj my tak (aj to kopanie a funanie :grinning: ), lenze jak uz mame 5 zubov uz to neni taka sranda kojit 8 krat za noc :sweat_smile:, ale som rada ze v tom nie som sama :wink: dakujem
19. okt 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleopatris no to poznam my tych zubov uz mame pomaly 9 a fakt kuseme.
19. okt 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jeeej, pojdem kuk...vola sa listovy mrazeny, jo? nech netapam x;oD a ako dlho to varis? paq aj mixujes, ze?

@kleopatris Oliv zbozbuje totiz byt roztiahnuta, tak si lahne kolko na mna, no uz je slecna dlha, tak ma kope..cize kojenecky vankus medzi nou a mm stale posuvame na mm cast a ja spim v objati s postielkou, inak som skopkana :grinning:
19. okt 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este sa spytam, robila som malemu spenat so zemiakmi a zltkom. prvy krat sa mi z toho riadne povracal (celu obyvacku) ale predtym sme sli dlhsie v aute, tak som to pripisovala tomu. Minuly tyzden som skusila znova a cele sa to opakovalo. Myslite, ze sa moze nejaka alergia aj takto prejavovat alebo mu je to len tazke na zaludocek?
19. okt 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no nechajme sa garonkou prekvapit
nam lezie zubok dole, a v noci sa zobudim niekedy na to, ako mi nechtiac ublizi...ked jej prso chce vypadnut a Oliv ho proste len vcucne, auuu...ale ked uz nie je ospala, pekne si ho drzi, ako babatka flasu :grinning:
@kleopatris ja som zltko dala 2x, 2x mala cerveny zadocek z toho...tak jej ho nedavam, pediatricka odobrila, neurologicka uz tazsie, ale nemala na vyber...skusim Olivke dat zajtra opat zltko, ale nedam cele, dam polovicu...skus i Ty
19. okt 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok