Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
19. okt 2010

ahojte 😉
je nejaka finta ako donutit dieta aby zjedlo aspon male kusocky v jedle ?? Neli mi odmieta akykolvek kusok, stale musim zmixovat dohladka 😒 uz s mi zda dost velka aby zvldla aspon male kusky, ci? 😕

a inak sa idem pocvalit, dnes sme dostali pochvalu na plavani 😵 ze mame pekne zvladnute povely pri plaveckej abecede, Nelka uz vie kedy s ide nieco diat a kedy sa ma nadychnut..vraj nam to ide najlepsie zo skupiny 😝 🙂 🙂 tk som pyšna na pokladik moj 😎

@avaka myslim ze pokial má Ela v poriadku vysledky, vo vyvine napreduje tak by som s váhou nestresovala, vyskusaj tie mliecka na priberanie, za to nic nedas a ak ich nebude chciet tak s tym nic nenarobis 😉

jo a este novinky 🙂 od vcera sedííííme 🙂 🙂 🙂 a Nlka sa uz vie postavit aj pri rovnej stene alebo balkonovych dverach... nacapi dlane na kolmu prekazku a sup na npohy, uz nepotrebuje ani nic coho by sa chytila 😅 no a kedze je dost dlhá (76cm) tak ked natiahne ruku hore tak dociahne na okraj jedalenskeho stola, dnes odtial stiahla pohar... veselo preveselo tu mam
milujem ju nadovsetko sikulinku moju krasnu

laxity
19. okt 2010

@svetlankat neboj...bude to lepšie, ale krásne ti spinká zato cez deň 🙂

aj moja Naty krásne dnes potiahla aj vonku teraz od štvrtej spala 🙂

laxity
19. okt 2010

@zoska krásne si to napísala 🙂 , je šikovná naozaj 🙂

tiež používate signál pri plávaní a teda keď sa ide pod vodu...Nelka ááááá šup? Bo my hej a viem, že aj niekto odtiaľto ale už sa ideme učiť odbúravať signál 😕

maminnka
19. okt 2010

@svetlankat ja ti ten kremik pozriem, ale do Rakuska idem tak cca o tyzden az...

zoska
19. okt 2010

@svetlankat hovori sa ze ked spi dieta dobre cez den tak spi dobre aj v noci 😉 u nas to celkom funguje....
mozno pojde Miska neskor spinkat ale myslim ze spanok ako taky by to ze vela spala cez den ovplyvnit nemalo...
drzim palce

ja pocitujem uzkost vecer uz vyse 3 mesiace 😅 od 5 tich mesiacov je hore aj 7krat , sama neviem ako je mozne ze telo to este nevzdava 😅

zoska
19. okt 2010

@laxity ano presne ten signal 😉 dnes sme boli iba piaty krát takze zatial sme pokrocili len na liatie vody na hlavu, pod vodou este nebola 😉

svetlankat
19. okt 2010

@zoska sikulku mas doma velku to sa musi nechat
@laxity dakujem este stale spinka, ale budit ju nebudem
@maminnka dakujem baby ste fakt zlate maculik mi pisala ze by mi ho zajtra kupila, len som chcela vediet co ma to bude stat aj s postovnym, tak este cakam. dam vediet.
@zoska dufam ze mas pravdu, tak tie moje vecerne pocity dokonale poznas

svetlankat
19. okt 2010

my ten kremik pouzivame na zadocek, neviem ci to je to iste ako sudokrem, my sme mali velmi malu zapareninku len raz a aj ta nebola hned na druhy den. Tak preto ten kremik mam rada.mozno ze aj iny by bol dobry neviem.

olifcek
19. okt 2010

@svetlankat jj, my musime dohnat...teda, uz sme...tak som spokojna

maculik
19. okt 2010

@olifcek to ti napisali, ze nemaju? z ktorej stranky si to objednavala? Ja z tejto a nic mi neprislo. Je tam ze dostupnost 10dni (ups, tak to mama urcite nedonesie, asi az segra, ale neva 🙂
http://eskrina.sk/2335-ochranna-kapsa-deluxe.html

boli sme hodku vonku, teraz som uvarila cajik, mali sa hraju a ja skusam docitat 🙂

laxity
19. okt 2010

baby keď vám deti vybehnú na parkety, tak hneď ich prekladáte na koberec alebo puzzle? Alebo radšej dáte pančušky pod tepláky? 😕

maculik
19. okt 2010

@olifcek som si precitala minule strany a zistila som, ze ved presne tuto stranku si dala aj ty, tak si to asi odtial aj skusila objednavat, ze? A ako vies, ze uz nemajU?
@zoska jej, Nelka je sikulka 😵
a teda ja s tymi nocami tak isto, tiez uz mam vecer pocity v zaludku divne, ze aka bude noc... Aj ked viem, ze bude taka, ako vlastne od narodenia (kedze my spavame bud zle alebo horsie, ale nikdy nie dobre 😝 , aj tak niekedy duuufam, ze ho osvieti a potiahne aspon 5h v kuse.

A nieee, vlastne mali sme obdobie, niekedy v maji, ked sme boli na Sk, ked sa prvykrat budil az okolo 12-1, sice potom zase kazde 2h, ale aspon sme mohli ist s mm 2x von, nechali sme ho u svokrovcov na byte. Trvalo to asi 3-4t, predtym a odvtedy spime zle.

maculik
19. okt 2010

@laxity no Petik ma len body a pancusky, prip.ma miesto pancusiek teplaky na traky, aby mal brusko viac v teple, ale nema dole 2 vrstvy. A na parketach alebo dlazke je takmer stale, kedze koberec mame len v detskej (aj to len na 3/4izby)...

lienka2
19. okt 2010

@laxity prekladanie sme uz davno zrusili.. hoci mame koberce nie parkety ci plavajucu podlahu.. to by sme nestihali.. a ked sa postavi a zase je dole.. ja som mu kupila teplaky na traky, aby mal na hrudi dve vrstvy.. ale pancuchy nie, ved sa hybe 🙂
@zoska ked sa dozvies taku fintu, daj mi vediet 🙂 hoci Luky sa uz lepsie, banan uz len pucim a to mu nevadi ked su kusky.. jablko uz tiez nemixujem, ale struham na sklenenom struhadle, a zeleninu sa snazim tiez nie uplne do hladka.. no ked je tam vacsi kusok napr. zemiaku tak ho natahuje 😅

laxity
19. okt 2010

veď to úplne mi príde zbytočné dávať dve vrstvy...ale keď je furt na parketách...som kúpila malé puzzle a to som kupovala XL 😀

maminnka
19. okt 2010

@zoska ja by som to nijako neriesila, ani nasa Natalka nema rada kusky, napina ju z toho... tiez vsetko mixujem este... jedine, z coho si da kusky, je roztek.

blumka
19. okt 2010

@avaka a ake mliecko E pije? 😀 😀 😀
@olifcek kupila som ti ten spenat
my mame podlahove takze neriesim prekladanie ale ani by som neprekladala keby sme nemali, sak to by som nic ine nerobila, lebo juli je na puzzle asi tak minutu

blumka
19. okt 2010

@kleopatris aj juli skripe zubami...aj terezka skripala a aj ja 😀 😅

maminnka
19. okt 2010

@laxity ja ju neprekladam, beha si po celom byte (koberec, parkety, dlazba) a davam iba jednu vrstvu.

laxity
19. okt 2010

ďakujem moc 🙂

svetlankat
19. okt 2010

@laxity my tiez neprekladame,Miska tiez beha pocelom byze a ma len jednu vrstvu
@zoska ja tiez mixujem, vcera som skusila len popucit vydlickou, ale Miska to nechcela, vsetko mi to ruckou vyberala z pusy. Tak som to nakoniec pomixovala a spapali sme.

olifcek
19. okt 2010

@maculik jj, ja si s tou babou sem tam piem, a dnes predali posl. dve...dalsie bude mat o tyzden

olifcek
19. okt 2010

@blumka dakiii
@zoska i ja mixujem, i ked mrkvicku aj ine spapa i v celku, uvarene 😉

jaja32
19. okt 2010

@olifcek vsetko naj k 10.mesiacikom 🙂

jaja32
19. okt 2010

@erika0802 mne tiez pediater povedal, ze mozem davat tvarohovy pribinacik aj ovocny, on jogurtom neveri... no ja nedavam. Raz spapkala smotanoveho pribinacika (nie tvarohoveho) ale viac nedam, pekne papkame jogurt. Ja svojho pediatra od isteho casu nepocuvam. Aj tu na fore mi odporucili tvaroh nedavat, citala som rozne odborne clanky a radila som sa aj s druhym pediatrom. Ked mi 10 ludi povie, ze tvaroh nie a jeden povie, ze ano....co si mam z toho vybrat? Je to na tebe. Mam svoj rozum, ale vzdy si dam poradit a baby mi tu vzdy dobre poradili 🙂 a som im vdacna.

erika0802
19. okt 2010

@jaja32 sak to ano ...ale momentalne ho nedavame lebo mi to uz ani nechce tak jej davam maskrtnicek.a ten jej chuti...ale cisty tvaroh jej urcite nedavam...v niecom maju pravdu to nehovorim ale co mam robit ked mi ine mlieko nechce ako normalne krabickove...som skusala ked mi tu mamicky poradili nutrilon..a mala sa mi tri dni nevykakala a musela som jej davat hadicku.a ked som jej opat dala normalne z krabicky tak sa vykakala....krasne bez problemov...

lucia411
19. okt 2010

@laxity dakujem za pochvalu fotiek a rodiny....inac ahojte baby...ja som k.oooooooooo.....je mozneze dieta spi za cely den len 20 min???????v noci sme boli hore asi 5x 😝 vonku sa mozem prechadzat aj 2 hodiny a ona ani oka nezazmuri....ale tiez pochvala dnes si sama sadla az 2x tak som sa tesila strasnee..ale aj poplakala...lebo som nevladala dnes nic.... 😝

lucia411
19. okt 2010

idem citat... 😉

svetlankat
19. okt 2010

@lucia411 jej gratulujeme sikula

maculik
19. okt 2010

@olifcek tak jedna z tych poslednych som bola asi ja 😅

mm kupe malu a pojde pozerat futbal na PC, Zilinu -ten, co nan mal ist do Marseille, ale zrusili mu volno. Tak ja asi kuknem nejaky film zatial.

@lienka2 ja tiez teplaky na traky mam, super to je 🙂

inak, @cukruska dnes mala mat ten CR, ze? Tak asi uz ma Simonka (dufam,ze si dobre pamatam 😕 pri sebe 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre