Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
19. okt 2010

@erika0802 a skusala si nutrilon comfort? Natalka mi ho papkala asi 2,5 mesiaca, pretoze sme mali problem s kakou a potom ho odmietla aj sama, ale to uz bolo vsetko o.k. Trvalo cca tyzden pokial zabral, ale vydrzala som. Telefonovala som aj priamo na Nutrilon linku a upozornili ma, ze len vydrzat, lebo crievko si musi zvyknut. Neviem ci by si chcela este experimentovat, ale z vlastnej skusenosti viem, ze nam to pomohlo.

erika0802
19. okt 2010

@jaja32 uz teraz nie uz ju trapit nejdem...skusala osm uz viacer oznaciek ale nepomohlo tak uz nejdem menit...dakujem za radu fakt moo

jaja32
19. okt 2010

@lucia411 sikulka 🙂

jaja32
19. okt 2010

@erika0802 o.k. 🙂

svetlankat
19. okt 2010

@maculik ano ano, malo to byt dnes, dufam ze su obaja ok.

svetlankat
19. okt 2010

@jaja32 presne ako pises, crievko si musi zvyknut na vsetko, aj na tuhu stravu, preto je vela deticiek zapecenych ale ono to prejde ked si crievka zvyknu

erika0802
19. okt 2010

@jaja32 dakujem ze ma chapes...🙂

jaja32
19. okt 2010

@svetlankat my sme sa natrapili dost. Nas pediater povedal, ze este nemal take dietatko, ktore by vystriedalo tolko druhov....teda pijeme len Nutrilon, ale mali sme ar - zapekal, comfort - pomohol, ale odmietla a teraz pijeme HA, klop, klop chuti 🙂

lucia411
19. okt 2010

@jaja32 dakujem

svetlankat
19. okt 2010

@jaja32 to je dobre, bude dobre ja si myslim ze tou tvrdou stolicou si prejde skor ci neskor kazde babatko, ale ja som pocula ze Um mliecka vseobecne zapekaju, ze si treba najst to spravne

svetlankat
19. okt 2010

@jaja32 ale to len co sompocula, my se nastaste nikdy nepapali um klop klop

lucia411
19. okt 2010

@svetlankat no to veru sikulkla nasa...len keby spinkala kusok 😅

olifcek
19. okt 2010

@jaja32 dakiii

olifcek
19. okt 2010

@lucia411 oliv tiez vie malo hajat 😉

svetlankat
19. okt 2010

@lucia411 neboj aj to bude 😒 o par rockov, ☹ musime vydrzat 😝 ale aj tak ich lubime 🙂 no nie

jaja32
19. okt 2010

@svetlankat my sme si nasli, teraz uz len spravne kombinovat zeleninku 🙂

svetlankat
19. okt 2010

@jaja32 🙂

njonja
19. okt 2010

@lucia411 gratulujem k posadniu🙂 Su sikovne tie nase deturence🙂 Tak to strasne uteka, ze sa mi ani nechce verit! Neboj, za par rockov sa vyspime vsetky, dovtedy - len vydrzat!!!

@olifcek - gratulujeme🙂

njonja
19. okt 2010

maminky, ak sa vase deturence zapecu - nam pomohla varena hruska s jablkom. Kakal tri dni o preteky asi 4 x denne!

blumka
19. okt 2010

@lucia411 v puberte ju budes vyhanat z postele 😀
@svetlankat @jaja32 my sme si presli tiez mliekami..obycajny nutrilon, beba obycajna, beba sensitive, nutrilon comfort a spat na nutrilon obycajny a tu sme ostali 😉 aj s vela zeleninou ma juli problem, karfiol, brokolica, patizon jej robi problem, banan...to som pri terezke nepoznala

blumka
19. okt 2010

@olifcek cely den chcem a furt zabudnem...vsetko naj olivke k 10. mesiacikom
a @zucana zuci viki tiez vsetko naj k 9. mesiacikom 😉

olifcek
19. okt 2010

i ja cakam, az sa vyhajaaam

lucia411
19. okt 2010

baby dakujem vam a olivii zelame vsetko naj k 10 mes a Viky taky tak k 9 mes!ubieha to strasneee rychloooo

njonja
19. okt 2010

Inac kocky, ten moj maly je tak strasne besny- ja mu vobec nestiham!!! A to este nechodi! Najnovsie ma uzasnu srandu na tom, ze ho nahanam a on predo mnou uteka po stvornozky🙂 a to vzdy uteka tam, kam nesmie lozit - ako schody, video, krb a podobne! Tak si viete predstavit, ako letim!
A uz mi chodi po klaciacky tak, ze sa sam drzi choditka a dokonca sa mi dnes prvy raz sam postavil na nozicky🙂 Som mu ani ruky nedala, drzal sa opierky a uz bol hore🙂

@blumka - k tym ozdobam - len take jednoduche site srdiecka, postavicky, a tak.ak sa mi bude dat a budem stihat🙂

blumka
19. okt 2010

@njonja tak potom sa pochval 😉 aj juli tak chodi ze klaci a tlaci pred sebou choditko 😀

matesl
19. okt 2010

ahojte dievcta,

tak my sme stale soplavy, boli sme na kontrole a ak mu to pondelka neprejdu hlieny ideme na vytery.
takze polku plavania sme presoplili...ale volala som tam vraj sa dohodneme, mam doniest papier od lekarky ze bol chory a ze uz je OK a dokoncime kurz s inymi detmi, skoda boli sme dobra partia 😒
ale zdravie maleho je prvorade.

a mne na preventivke potvrdili toho helikobaktera ☹ ale kedze kojim tak neriesime, kym mi nebude velmi zle byvat...mam davat pozor na stravu a potom urobia este kontrolne odbery. tak uvidime

matesl
19. okt 2010

@olifcek tebe co povedali na toho helikobaktera, kolko to nemusi byt liecene? vraj z nelieceneho motzu byt vredy neskor...
a davas pozor ci malej neobliznes lyzicku alebo tak? lebo uz asi aj tak je to jedno...kto vie kolko to mam 😕

njonja
19. okt 2010

@matesl oni vam doteraz nerobili vytery? Nam spravila lekarka hned, ked sme ku nej prisli s prvym soplom☹ nerozumiem tomu, uz ste mohli byt ok☹

matesl
19. okt 2010

no a nechcem to urieknut ale min ulu noc maly zaspal o 20:00 a vobec sa nebudil iba o pol noci, ze uz je vyspaty, tak sa usmieval a chytal ma...tak som ho supla na prso, ze spat treba a potom az o 5:15 to zopakoval, tak sup zas na prso a potiahol mo potom do 7:30 NAJLEPSIA NOC za posledych 7 mesiacov...a cez den spal doobeda 2 hodky so mnou, potom chvilu v kociku cestou od dr a popoludni 2,5 hod v kociku....

😀 😀 😀

njonja
19. okt 2010

@matesl gratulujem🙂 Uz je chudacik asi taky zmoreny z tych soplikov, ze si povedal, ze ich radsej prespi🙂 Drzim palce, aby vam to vydrzalo🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre