• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@njonja a pozeram ze z toho smeru mame viac spolocnych znamych :sunglasses:
20. okt 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzon78 cez den uz hej (ale dnes uz bol taky unavenyyy, ze zaspal zase na prsku), ale v noci stale zaspava len pri papani. A to neviem, kedy sa oduci :-/
20. okt 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak ja vás "poteším" našou nocou. O 21.30 zaspala, o 22.15 prvé cecnutie, o 23.30 druhé, potom okolo 2.30 a potom sa mi zdalo, že už asi ani nespím, lebo každú chvíľu, potom zaspala tak celkom dobre o 5.00 a vstávali sme o 7.00.
20. okt 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja ,@njonja tak váha je parádna, Liv mala pred 7 týždňami 8200 g a o týždeň ideme na poradňu tak snáď voľačo pribrala, lebo všetci hovoria, že to ani nie je možné že nič neje, lebo je fajn veľká.

@jja žeby zo vzduchu priberali :sweat_smile: , lekárnička mi povedala, že dobre jej telíčko vstrebáva všetky živiny z mater.mlieka :dizzy_face:
20. okt 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:
nejak to tu fičí, malá je na balkone a ja by som mala varit, ale nevladzem vstat...dnes s nou siju vsetci certi normalne z nej nestiham.... a herečka velka zacala plakat nasilu ked poviem nonono, normalne na mna kukne a rozplace sa....a to nekricim ani nic....iba poviem Nelka nonono a ona spusti uaaaaaaaa :sweat_smile:

@svetlankat super ze ta noc bola ok. :wink:
@zucana vitaj doma :dizzy_face: skoda ze mi to nevyjde dojst na stretko :frowning2: ...mm ide dokonca v pondelok cez BA na letisko do Viedne, ale nema ma kto vziat naspat do Martina a u svagrovcov nechcem oxidovat tri dni sama, kedze chodia do prace a este by som vynechala aj plavanie....
@suzon78 to je supeeeer ze timka papa a sikovna je velmi :slight_smile: nasa sice zvlada okrem samostatneho chodenia uz vsetko, ale tapi tapi, alebo pá-pá ani za svet neukaze :sweat_smile:
20. okt 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzon78 drzim palce nech dalsie vysetrenia na srdiecko dopadnu co najlepsie...snad je to tak ako dr. povedal ze falosne :wink:
20. okt 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babce...noc otras :rolling_eyes: strasne 3krat hysakovo revala) nastastie potiahla do 9.20 samozrejme s vela zobudzanim a teraz nechce este spat ale hra sa so segrou ta jez nej hotova len ze ju vystavi ked za nou musi stale behat...ale sa mi paci ze tu aj stvornozkuje :dizzy_face:
@suzo dufam ze sa ti nic nepotrvdi a budu len dobre spravy....
ja ked zaspi viki pojdem do tesca a potom poobede na chvilu von sa prejst nech je aj na vzduchu...
inak viem ake to musi byt pre babata tie hlieny....mne teraz trochu tu nabrali z tej zimy obratky....
takze v podelok o 15.00 aupark 2.poschodie pred vytahmi....@lolka @alex @maminka @lenicka @dorotka @laxity @raa @matesl (ak teda budete v poriadku) a este neviem na koho som zabudla :wink:
20. okt 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl no musim kuknut na FB:slight_smile: Tak to ty si ta Mata, o ktorej mi hovoril:slight_smile: Stel spominal daku Matau z jedneho vchodu a pozri ho, aky je svet maly:slight_smile:

@jja, no tak to moja kyselinka ma tie kila viditelne z niecoho ineho ako zo vzduchu:slight_smile:
20. okt 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
my sme mali po perfektnej noci tazsiu. Krasne hajal do polnoci, potom sa metal a hadzal po posteli, nakoniec sa riadne pogrckal, tak som prala aj vankus dnes :unamused: Po odsavani sme boli hore, a potom uz ok. Len som paf a akosi nevladzem nahant vsade to moje dietko :sweat_smile: Okrem toho sa obuchava dneska akosi, no dobre, ze uz hajka :slight_smile:

@zucana Vitaj doma :wink:
@suzon78 Sa natrapite, jaj :pensive: Drzim palceky, isto bude srdiecko ok!
@zoska Ja by som tiez rada vidiet baby. Hm, ked budes v ZA, dame randesvous aspon my opat :dizzy_face: A snad potom s ostatnymi na chate.

Inak! Navrhujem tyzden na uzatvorenie poctu kvoli vyberu chaty. Tazko takto neurcito hladat. Samozrejme nejake cislo zaokruhlene, lebo nejake nepredvidane zmeny mozno nastanu. Tak popozerajte este tabulku baby, sup-sup, a natukajte, co treba :wink:
20. okt 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja :grinning: no vcera aj by som sla spat ale juli tam vyvadzala tak som mala normalne stres ze aka zas bude noc, tak sa mi ani velmi nechcelo..a podebatili sme aspon s mm co uz dlho sme nie..
@suzon78 super ze sa ti malinka rozpapala :wink:
20. okt 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jaj, tak to ste asi najlepsie spravili:slight_smile: My na seba tiez vobec nemame cas a vidno to aj na tom vztahu potom....Takto ste zabili dve muchy jednou ranou:slight_smile:
20. okt 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozi, @maculik Ja nebudem davat zatial jogurt, kedze kojim a kakame krasne aj s vlockami. Bavila som sa s lekarkou, ta proti jogurtom a spol. nic vazne nemala, no povedala, ze ak by som nedavala, mozem davat treti prikrm ovocie alebo zeleninku. Lebo kase davat nechcem, co som jej tiez vyklopila, a suhlasila, ze MM je pre neho ovela lepsie a vyzivnejsie ako kasa, ak ma v noci nebudi. S budenim to myslim aj tak nic nema, ale to je jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takze budem davat ovocie, zeleninka, ovocie. K jednemu ovociu pridam vlocky alebo ryzu, povarim, nech ma roznorode. Zatial davam vlocky a chuti nam obom :grinning: No a niekedy dam zasa ovocie, zeleninka, zeleninka pre zmenu, ked mi zvysi z obeda.
20. okt 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jezis! A kde je ta tabulka? Musim kuknut!
20. okt 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja V teme o chate, chod popozerat veru :grinning:
20. okt 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja no, mm je momentalne marod, a bude asi do konca oktobra..som teraz maximalne sebecka ale mne to vyhovuje..konecne sa trosku zastavil a sam uznal ze to bolo asi znamenie :wink:
20. okt 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 Livka je sikovnaaa! u nas nic z toho, co si pisala, nehrozi, no zato uz stojime :slight_smile: Kazde dieta sa chvilu intenzivnejsie vyvija jednym smerom a potom zase dobieha ine :slight_smile:

dnes sme boli v poradni, tak nasa Natalka ma 72 cm a 7,5 kg. Som sokovana, ze len tolko vazi, keby ste vedeli, kolko toho ona zje, hmmmm... ale dr. bola spokojna, tak aj ja som. Fontanelu uz ma takmer uzavretu. A mame kupit topanky, s tvrdou podrazkou, kedze uz stoji.

@jja 11,6 kg??? to je sila... nasa stale vela papa a ma len 7,5 kg! Na ranajky kojenie, desiata cela velka ovocna hippka, obed prvy 200 ml mlieka, druhy obed 200 ml masovo-zeleninova hippka, potom este raz 200 ml mlieka a vecer kojenie.
20. okt 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka @njonja Veu je ovela menej casu s babatkom na seba navzajom. Ja som taka stastna, ked David pokojne vecer haja a nebudi sa prilis, ze si spolu oddychneme roznymi sposobmi :grinning:
20. okt 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Odkaz mu od nas skore uzdravenie! A uzite si ho doma :slight_smile:
20. okt 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha takze mozem mu davat porciu ovocia al.zeleninky naviac, hej? Tak aj ja to tak budem robit, super :slight_smile: Ma radsej zeleninku, tak asi castejsie bude mat to, ale aj ovocie budeme davat :slight_smile:

a s tou chatou super napad, so mnou urcite pocitajte,l v tabulke uz som :dizzy_face:
20. okt 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no musim kuknut, ale az vecer, potrebujem klud, lebo takto mi maly stale capa po pocitaci:slight_smile:)))

@blumka, sa ti nedivim, ze ti to vyhovuje:slight_smile: :slight_smile:Aj mne by, aspon by sme ho mali doma castejsie, ako len dva dni v tyzdni:frowning2: Ale co uz....

@maminnka a to ti popapa tak vela a vazi tak malo? No ja nechapem, ten moj hroch, z coho je taky velky.-)
jej, slniecko sa ukazuje, tak ideme rychlo papat a von, tak zatial pa.
@zoska hehehe dobruuu herecku mas doma!
@njonja @maminnka veru hej, mozem potvrdit, ze Natalka papa veeelmi dobre, videli sme to na stretku, ze kocky? :slight_smile:
20. okt 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha neprovokuj, ze "roznymi" sposobmi:slight_smile: ja by som aspon jeden sposob brala, ale ani ten nehrozi! minule, ze si objedname Pizzu a oddychneme, tak maly cirkusoval cely vecer, akoby to tusil:slight_smile:
20. okt 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik veru, sla by som ja na stetko, aby som vas znova videla:frowning2: no nic, teraz sa uazuje slniecko, utekame my von..som tu zase vecer:slight_smile:
20. okt 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka Aj nam MUDr. kazala topanocky, ale sme sa s mm docitali v mnohych studiach, ze je lepsie kupit, az ked chodi samo babo v priestore a ked sa chodzou presuva. Tak chodime este bez a nema problemy :slight_smile:
A este sa pisalo aj to, ze podrazka nema byt tvrda celkom, ale to uz sa rozni a kazdy si svoje chvali, tak neviem :confused:
20. okt 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha dobry aj nam kazala pani DR topanocky kupit no neviem ci kupit ci nie kedze este nebeha len stvornozkuje a sem tam sa postavi len pri nabytku a tak
20. okt 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja To nebola provokacia, ved mavame tiez take vecery, ze len co si pustime serialik, David zamrnka a je po vegete :sweat_smile: A tak dookola. Ale ked sa podari, tak je mi jedno, akym sposobom travime cas, hlavne, ze sme spolu tak aktivne po celom dni :slight_smile: Dufam, ze aj Pati vam tiez obcas dopraje. Daj si nejake makove buchty na veceru :grinning:
20. okt 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja a to som este zabudla, ze niekde medzitym cely smotanovy jogurt, sem tam chrumky, 1/4 rozteka...
20. okt 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gotzova Ahoj! Ked sa len zacina staviat, ja by som zatial nekupovala. My sme raz vyskusali na chvilku, ale nebolo to ono, videli sme to sami, ze to nemal pohodlne.
20. okt 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok