Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
20. okt 2010

@njonja a pozeram ze z toho smeru mame viac spolocnych znamych 😎

maculik
20. okt 2010

@suzon78 cez den uz hej (ale dnes uz bol taky unavenyyy, ze zaspal zase na prsku), ale v noci stale zaspava len pri papani. A to neviem, kedy sa oduci :-/

andrea2603
20. okt 2010

baby, tak ja vás "poteším" našou nocou. O 21.30 zaspala, o 22.15 prvé cecnutie, o 23.30 druhé, potom okolo 2.30 a potom sa mi zdalo, že už asi ani nespím, lebo každú chvíľu, potom zaspala tak celkom dobre o 5.00 a vstávali sme o 7.00.

andrea2603
20. okt 2010

@jja ,@njonja tak váha je parádna, Liv mala pred 7 týždňami 8200 g a o týždeň ideme na poradňu tak snáď voľačo pribrala, lebo všetci hovoria, že to ani nie je možné že nič neje, lebo je fajn veľká.

@jja žeby zo vzduchu priberali 😅 , lekárnička mi povedala, že dobre jej telíčko vstrebáva všetky živiny z mater.mlieka 😵

zoska
20. okt 2010

caute 🙂
nejak to tu fičí, malá je na balkone a ja by som mala varit, ale nevladzem vstat...dnes s nou siju vsetci certi normalne z nej nestiham.... a herečka velka zacala plakat nasilu ked poviem nonono, normalne na mna kukne a rozplace sa....a to nekricim ani nic....iba poviem Nelka nonono a ona spusti uaaaaaaaa 😅

@svetlankat super ze ta noc bola ok. 😉
@zucana vitaj doma 😵 skoda ze mi to nevyjde dojst na stretko ☹ ...mm ide dokonca v pondelok cez BA na letisko do Viedne, ale nema ma kto vziat naspat do Martina a u svagrovcov nechcem oxidovat tri dni sama, kedze chodia do prace a este by som vynechala aj plavanie....
@suzon78 to je supeeeer ze timka papa a sikovna je velmi 🙂 nasa sice zvlada okrem samostatneho chodenia uz vsetko, ale tapi tapi, alebo pá-pá ani za svet neukaze 😅

zoska
20. okt 2010

@suzon78 drzim palce nech dalsie vysetrenia na srdiecko dopadnu co najlepsie...snad je to tak ako dr. povedal ze falosne 😉

zucana
20. okt 2010

cafte babce...noc otras 🙄 strasne 3krat hysakovo revala) nastastie potiahla do 9.20 samozrejme s vela zobudzanim a teraz nechce este spat ale hra sa so segrou ta jez nej hotova len ze ju vystavi ked za nou musi stale behat...ale sa mi paci ze tu aj stvornozkuje 😵
@suzo dufam ze sa ti nic nepotrvdi a budu len dobre spravy....
ja ked zaspi viki pojdem do tesca a potom poobede na chvilu von sa prejst nech je aj na vzduchu...
inak viem ake to musi byt pre babata tie hlieny....mne teraz trochu tu nabrali z tej zimy obratky....
takze v podelok o 15.00 aupark 2.poschodie pred vytahmi....@lolka @alex @maminka @lenicka @dorotka @laxity @raa @matesl (ak teda budete v poriadku) a este neviem na koho som zabudla 😉

njonja
20. okt 2010

@matesl no musim kuknut na FB🙂 Tak to ty si ta Mata, o ktorej mi hovoril🙂 Stel spominal daku Matau z jedneho vchodu a pozri ho, aky je svet maly🙂

@jja, no tak to moja kyselinka ma tie kila viditelne z niecoho ineho ako zo vzduchu🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
20. okt 2010

@njonja 😀 no vcera aj by som sla spat ale juli tam vyvadzala tak som mala normalne stres ze aka zas bude noc, tak sa mi ani velmi nechcelo..a podebatili sme aspon s mm co uz dlho sme nie..
@suzon78 super ze sa ti malinka rozpapala 😉

njonja
20. okt 2010

@blumka jaj, tak to ste asi najlepsie spravili🙂 My na seba tiez vobec nemame cas a vidno to aj na tom vztahu potom....Takto ste zabili dve muchy jednou ranou🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
njonja
20. okt 2010

@rivatha jezis! A kde je ta tabulka? Musim kuknut!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
20. okt 2010

@njonja no, mm je momentalne marod, a bude asi do konca oktobra..som teraz maximalne sebecka ale mne to vyhovuje..konecne sa trosku zastavil a sam uznal ze to bolo asi znamenie 😉

maminnka
20. okt 2010

@andrea2603 Livka je sikovnaaa! u nas nic z toho, co si pisala, nehrozi, no zato uz stojime 🙂 Kazde dieta sa chvilu intenzivnejsie vyvija jednym smerom a potom zase dobieha ine 🙂

dnes sme boli v poradni, tak nasa Natalka ma 72 cm a 7,5 kg. Som sokovana, ze len tolko vazi, keby ste vedeli, kolko toho ona zje, hmmmm... ale dr. bola spokojna, tak aj ja som. Fontanelu uz ma takmer uzavretu. A mame kupit topanky, s tvrdou podrazkou, kedze uz stoji.

@jja 11,6 kg??? to je sila... nasa stale vela papa a ma len 7,5 kg! Na ranajky kojenie, desiata cela velka ovocna hippka, obed prvy 200 ml mlieka, druhy obed 200 ml masovo-zeleninova hippka, potom este raz 200 ml mlieka a vecer kojenie.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
20. okt 2010

@rivatha takze mozem mu davat porciu ovocia al.zeleninky naviac, hej? Tak aj ja to tak budem robit, super 🙂 Ma radsej zeleninku, tak asi castejsie bude mat to, ale aj ovocie budeme davat 🙂

a s tou chatou super napad, so mnou urcite pocitajte,l v tabulke uz som 😵

njonja
20. okt 2010

@rivatha no musim kuknut, ale az vecer, potrebujem klud, lebo takto mi maly stale capa po pocitaci🙂)))

@blumka, sa ti nedivim, ze ti to vyhovuje🙂 🙂Aj mne by, aspon by sme ho mali doma castejsie, ako len dva dni v tyzdni☹ Ale co uz....

@maminnka a to ti popapa tak vela a vazi tak malo? No ja nechapem, ten moj hroch, z coho je taky velky.-)

maculik
20. okt 2010

jej, slniecko sa ukazuje, tak ideme rychlo papat a von, tak zatial pa.

maminnka
20. okt 2010

@zoska hehehe dobruuu herecku mas doma!

maculik
20. okt 2010

@njonja @maminnka veru hej, mozem potvrdit, ze Natalka papa veeelmi dobre, videli sme to na stretku, ze kocky? 🙂

njonja
20. okt 2010

@rivatha neprovokuj, ze "roznymi" sposobmi🙂 ja by som aspon jeden sposob brala, ale ani ten nehrozi! minule, ze si objedname Pizzu a oddychneme, tak maly cirkusoval cely vecer, akoby to tusil🙂

njonja
20. okt 2010

@maculik veru, sla by som ja na stetko, aby som vas znova videla☹ no nic, teraz sa uazuje slniecko, utekame my von..som tu zase vecer🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gotzova
20. okt 2010

@rivatha dobry aj nam kazala pani DR topanocky kupit no neviem ci kupit ci nie kedze este nebeha len stvornozkuje a sem tam sa postavi len pri nabytku a tak

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
20. okt 2010

@njonja a to som este zabudla, ze niekde medzitym cely smotanovy jogurt, sem tam chrumky, 1/4 rozteka...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre