• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@rivatha ved to :( kazdy hovori inak :( tak teraz neviem...

@maculik hehe, ano :slight_smile: a tak ako jedla tam, jedava stale... :slight_smile: klop klop
20. okt 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka Mas velmi dobru stravnicku :slight_smile:
Aj nas David vela popapa a na vahe to vidiet, najma odkedy prikrmujeme. Ale vlastne este nezdvojnasobil porodnu vahu. Pomalicky aj to bude :slight_smile:
20. okt 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik Ja myslim, ze mozes. Doktorka mi to vravela a aj v Mama a ja speciali som tak citala. Ja to tak planujem robit teda od 8. mesiacika :slight_smile: Vtedy sa dava treti prikrm, vsak? Sa mi zda, ze to leti a ze je toho vela :sweat_smile:
20. okt 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, ste sa vcera bavili o spenate. Ja tiez kupujem aj pre nas ten, co @blumka . Alebo este ten nemixovany cely od nich, to su take vacsie 4 kocky. No a to som chcela - vraj sa nema uz uvareny spenat babatkam zohrievat. Ze treba 1 porciu varit. Cosi sa tam vylucuje, ale este som to nestudovala, lebo mam sice kupeny spenat, no este som nedavala. Pre mna je to dobra info, lebo ja varievam na 2 dni. Tak davam do plena, mozno je to pravda :wink:
20. okt 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka A Petkovi si kedy kupovala topanocky?
20. okt 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha tiez som pocula, ze spenat a hriby sa nemaju zohrievat, riadim sa tym.
20. okt 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha Petko sa postavil v 10 mesiacoch a o tyzden uz chodil, takze jemu sme kupovali de facto hned.. Natalka ale este chodit asi nebude, stoji sice velmi vela, ale este ma tie nozicky vratke ako mladatko srnky.
20. okt 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka Ja som to nevedela :fearful: Pre nas som hriala, ale pokusim sa to zmenit. A co sa tam vylucuje? Nepamatas si nahodou?
20. okt 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka To mal aj David, ale raz-dva sa spevnil. Aj Natalka si urcite coskoro zvykne, ked vela stoji. Nam zatial okolo nabytku chodi a obcas da krok do prazdna, hlupacik moj zlatucky :slight_smile:
20. okt 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bujaka! Ked ja pridem, tak vsetci zduchnu :grinning:
20. okt 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha naozaj si nepamatam dovod :( a co sa tyka statia, ona sa uz len zlahka pridrza jednou rucickou, druhou sa hra, alebo sa za niecim natahuje, ma vybornu rovnovahu, hehe... ked ju chcem posadit, ona samozrejme nechce, tak vyvazuje, balansuje, nozicky natiahnute, len aby ostala stat :slight_smile:
20. okt 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka Podarena :dizzy_face: To mas tiez co robit. Mna ide slahnut od nervozity, ked sa hra s dvomi ruckami v stoji. To letim jak s nasolenym zadkom za nim, lebo sa pri tom este aj pootoci, frajer :grinning:
20. okt 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka A mudro, naco by ti len tak sedela, ked vie pekne vstavat a stat :sweat_smile:
20. okt 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka no pekne, my mame tolko jedla na tyzden :slight_smile:

baby chcem sa spytat, pomaha kamilkovy caj na kakanie? lebo svokra do mna huci nech jej dam, lebo uz dva dni neskutocne place pri kakani...vsak jej nic nedavam na zapekanie, ani mrkvu, ani banan, ani zemiak..neviem z coho ju tak zapeka. a nic nepomaha. ani vlocky, ani varene ovocie...ja uz neviem...a ja placem s nou ked ju tak vidim ako krici mama a place o dusu :frowning2: :fearful: zajtra asi zbehnem k dr. s tym...
20. okt 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja Chudatko malinke :pensive: O tom cajiku neviem. Neskusala si nahodou slivky varene alebo povarit susene nesladene slivky a pomixovat? Kamaratka mi to odporucala, no s vlockami uz sa nam to uplne znormalizovalo. A mozno si uz aj zvykol na novu stravu. Inak uz len probiotika potom asi. Dufam, ze vam lekarka nieco poradi.
20. okt 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja juli pomaha na kakanie harmancekovy caj :wink: a jogurt si skusala dat kajke?
20. okt 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja mrzi ma, ze mate taketo peripetie, nam pomaha slivkova hippka. Harmancek, tmne azko povedat, skusenost nemam, kedysi sa detom daval takmer na vsetko a dnes sa povazuje za alergen.. no a mama, vyber si.

z coho tie vase deti tak rastuuu a priberaju a nasa Natalia kam to jedlo vsetko dava???? a to vam radsej nebudem pisat, ako spi, lebo klop klop, stale to mame rovnake od narodenia, okrem teda dvoch dni, kedy sa zubky prerezavali.

@rivatha no ved nech stoji, ked chce, ale ked ju chcem nakrmit, to je postojacky tazko :grinning:
20. okt 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka no ved to, raz sa hovori tak potom tak...o harmanceku teda viem ze je alergen, ale no ja ho juli obcas dam, ked ma problem s kakanim...aj ked boa uplne malinka, jedine toto pomahalo...
20. okt 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki :slight_smile:

@suzon78 držkaj sa nech všetko dobre dopadne...si silná verím, že všetko bude dobré :slight_smile:

@maminnka krásne máte miery...veď keď je Natálka stále v pohybe sa nečuduj...je to tak ako má byť...super...naozaj krásne miery :slight_smile:

@jja tak toto je extrém :grinning: , ona iba papá a hajá tuším :grinning:

20. okt 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka skusala...ale ten nam moc nechuti lebo je to pre nu kysle :slight_smile: ale tak co to z neho zjedla a nist...
@maminnka tu my nevypijeme...to by som musela prisladit... :unamused:
@rivatha slivky nepomohli, ale susene som neskusala...idem prave varit...dakujem za tip...inac uz fakt iba dr. ostava..
20. okt 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja a jogurt si miesla s vyzivou? a este mi napadli probiotika
20. okt 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity myslis ze kajka iba papa??? :slight_smile: to si na omyle :slight_smile: ani tomu spanku moc neublizime :grinning: a vrti sa ako cervik :grinning: asi mam namiesto mliecko slahacku..beriem to tak :slight_smile:
@maculik jojo videli sme na stretku...som nechápala :grinning:

@njonja aj vy pekne vážite :grinning:
@blumka ano, moja :frowning2: spapala mi pol jogurtiku ked som jej na vrch na lyzicku dala kusok susienky, a tak som ju oklamala :slight_smile: probiotika ake? uz som volala mm nech vbehne do lekarne....ake mate skusenosti?
20. okt 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja no tak to uz fakt neviem...nam teda pomaha jogurt a vlocky, ale davala som aj probiotika 5 kvapiek denne, tak mozno aj to zabralo
20. okt 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja tak máš potom ozaj dobré kvalitné mliečko :slight_smile:
20. okt 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha @maminnka aj máte nejaký tip na kvalitné topánky?
20. okt 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzon78 myslime na Teba, drz sa, verim, ze to bude tak ako doktor hovori a ze je to len falosny poplach!

@laxity @maculik ja som si na tom stretku myslela, ze je nasa mala nejaka pažravá :pensive: :pensive: :pensive:ked jedina tak hltavo papala...

@jja veru, mas slahacku alebo tulenie mlieko :slight_smile:

@rivatha tak to mas doma iny level frajera :grinning: sikovny chalanisko je to veru, coskoro ho budes nahanat po celom byte, uvidis :slight_smile:

@laxity dakujeme za pochvalu :slight_smile: ved tie nase Natlaky su skoro tak iste, nie? tedaaaa, kedysi boli...
20. okt 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. okt 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok