Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
20. okt 2010

@rivatha ved to :( kazdy hovori inak :( tak teraz neviem...

@maculik hehe, ano 🙂 a tak ako jedla tam, jedava stale... 🙂 klop klop

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
20. okt 2010

@rivatha tiez som pocula, ze spenat a hriby sa nemaju zohrievat, riadim sa tym.

maminnka
20. okt 2010

@rivatha Petko sa postavil v 10 mesiacoch a o tyzden uz chodil, takze jemu sme kupovali de facto hned.. Natalka ale este chodit asi nebude, stoji sice velmi vela, ale este ma tie nozicky vratke ako mladatko srnky.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
20. okt 2010

@rivatha naozaj si nepamatam dovod :( a co sa tyka statia, ona sa uz len zlahka pridrza jednou rucickou, druhou sa hra, alebo sa za niecim natahuje, ma vybornu rovnovahu, hehe... ked ju chcem posadit, ona samozrejme nechce, tak vyvazuje, balansuje, nozicky natiahnute, len aby ostala stat 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jja
20. okt 2010

@maminnka no pekne, my mame tolko jedla na tyzden 🙂

baby chcem sa spytat, pomaha kamilkovy caj na kakanie? lebo svokra do mna huci nech jej dam, lebo uz dva dni neskutocne place pri kakani...vsak jej nic nedavam na zapekanie, ani mrkvu, ani banan, ani zemiak..neviem z coho ju tak zapeka. a nic nepomaha. ani vlocky, ani varene ovocie...ja uz neviem...a ja placem s nou ked ju tak vidim ako krici mama a place o dusu ☹ 😨 zajtra asi zbehnem k dr. s tym...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
20. okt 2010

@jja juli pomaha na kakanie harmancekovy caj 😉 a jogurt si skusala dat kajke?

maminnka
20. okt 2010

@jja mrzi ma, ze mate taketo peripetie, nam pomaha slivkova hippka. Harmancek, tmne azko povedat, skusenost nemam, kedysi sa detom daval takmer na vsetko a dnes sa povazuje za alergen.. no a mama, vyber si.

z coho tie vase deti tak rastuuu a priberaju a nasa Natalia kam to jedlo vsetko dava???? a to vam radsej nebudem pisat, ako spi, lebo klop klop, stale to mame rovnake od narodenia, okrem teda dvoch dni, kedy sa zubky prerezavali.

@rivatha no ved nech stoji, ked chce, ale ked ju chcem nakrmit, to je postojacky tazko 😀

blumka
20. okt 2010

@maminnka no ved to, raz sa hovori tak potom tak...o harmanceku teda viem ze je alergen, ale no ja ho juli obcas dam, ked ma problem s kakanim...aj ked boa uplne malinka, jedine toto pomahalo...

laxity
20. okt 2010

kuki 🙂

@suzon78 držkaj sa nech všetko dobre dopadne...si silná verím, že všetko bude dobré 🙂

@maminnka krásne máte miery...veď keď je Natálka stále v pohybe sa nečuduj...je to tak ako má byť...super...naozaj krásne miery 🙂

@jja tak toto je extrém 😀 , ona iba papá a hajá tuším 😀

jja
20. okt 2010

@blumka skusala...ale ten nam moc nechuti lebo je to pre nu kysle 🙂 ale tak co to z neho zjedla a nist...
@maminnka tu my nevypijeme...to by som musela prisladit... 😒
@rivatha slivky nepomohli, ale susene som neskusala...idem prave varit...dakujem za tip...inac uz fakt iba dr. ostava..

blumka
20. okt 2010

@jja a jogurt si miesla s vyzivou? a este mi napadli probiotika

jja
20. okt 2010

@laxity myslis ze kajka iba papa??? 🙂 to si na omyle 🙂 ani tomu spanku moc neublizime 😀 a vrti sa ako cervik 😀 asi mam namiesto mliecko slahacku..beriem to tak 🙂

laxity
20. okt 2010

@maculik jojo videli sme na stretku...som nechápala 😀

@njonja aj vy pekne vážite 😀

jja
20. okt 2010

@blumka ano, moja ☹ spapala mi pol jogurtiku ked som jej na vrch na lyzicku dala kusok susienky, a tak som ju oklamala 🙂 probiotika ake? uz som volala mm nech vbehne do lekarne....ake mate skusenosti?

blumka
20. okt 2010

@jja no tak to uz fakt neviem...nam teda pomaha jogurt a vlocky, ale davala som aj probiotika 5 kvapiek denne, tak mozno aj to zabralo

laxity
20. okt 2010

@jja tak máš potom ozaj dobré kvalitné mliečko 🙂

laxity
20. okt 2010

@rivatha @maminnka aj máte nejaký tip na kvalitné topánky?

maminnka
20. okt 2010

@suzon78 myslime na Teba, drz sa, verim, ze to bude tak ako doktor hovori a ze je to len falosny poplach!

@laxity @maculik ja som si na tom stretku myslela, ze je nasa mala nejaka pažravá 😔 😔 😔ked jedina tak hltavo papala...

@jja veru, mas slahacku alebo tulenie mlieko 🙂

@rivatha tak to mas doma iny level frajera 😀 sikovny chalanisko je to veru, coskoro ho budes nahanat po celom byte, uvidis 🙂

@laxity dakujeme za pochvalu 🙂 ved tie nase Natlaky su skoro tak iste, nie? tedaaaa, kedysi boli...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre