Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
21. okt 2010

@laxity pridi!

andrea2603
21. okt 2010

@zucana 🙂 zlatučká

ja vodičák nemám, aj by mi bol na nič, nemáme auto, možno raz, ale ja mám celkovo strach z áut, niekedy mám aj blbý pocit ako spolujazdkyňa, žeby trauma z minulého života 😅 😕 ?

Dnes mám najhoršiu noc za sebou, Liv vkuse mrnčala, len cece hľadala, potom 10-20 minút driemla a znova a úplne to zaklincovala o 5.00 hod, keď celú posteľ ogrcala, seba aj mňa ☹ , Teraz neviem, či bola umrnčaná, lebo ju brucho trápilo a nakoniec sa vygrckala alebo grckala preto, lebo sa celú noc napchávala, hlavne že teraz už spí 3 hodiny, šušulka moja 🙂

laxity
21. okt 2010

@zucana moja tu nejde o to, že by som ju nerada dávala k deťom...ja veľmi rada, len potom tá cesta domov je hrozná, neviem či jej vadí sedačka, alebo že ma nevidí alebo ja neviem...veď aj minule bola na stretku úžasná, zlatá...to vôbec nie tým...len sa hrozím cesty domov 😕

ja mám o 17.00 jedno súrne stretko v Pk, nedá sa to skôr posunúť? Či to by sa už moc menilo? Ale ak nie, tak aspoň na hoďku prídem 🙂

laxity
21. okt 2010

@maminnka nenechám si vás ujsť 😀

maminnka
21. okt 2010

ja tiez budem musiet odist o 16,30 hod., takze sa dlho nezdrzim, iba ak by sme zacali skor 🙂

blumka
21. okt 2010

huhu, ja som uz doma zo stretka..fajne bolo..@svetlankat fotila, tak dufam ze nieco hodi do plena 😉

kleopatris
21. okt 2010

@zucana mohla by som sa ak bude pekne pocasie aj ja k vam na stretko navtierkat? A kedy to presne je? malinka je nadherna, taky smejko 😵

@laxity aj mne maly place v aute 😖 ale to by som nemohla nikam ist, pospi 20 minut a zvysok vacsinou reve....

laxity
21. okt 2010

@kleopatris tak to ja nemám problém tiež chodím každý deň niekam, len mám pocit, že na dlhšiu trasu sa nervačí...no uvidíme ako to bude v pondelok 😕

maminnka
21. okt 2010

@laxity a keby si si ju dala dopredu? teda, ak ti to auto dovoli...

laxity
21. okt 2010

@maminnka vpredu mám airback tam nemôžem a ja mám iso fix vzadu namontované 😕 , uvidím čo pred 😕 vedie v pondelok, nebudem na to myslieť a dobre to dopadne 🙂

maculik
21. okt 2010

@laxity a neda sa ti vypnut? Ja tiez vozim maleho zatial vo vajicku a vpredu, aj ked nie casto, lebo tiez na dlhsie trasy reve, auto teda nema v oblube. Takze ked bude cestovat v zimu uz v normalnej sedacke, bud bude revat este viac, lebo bude vzadu len s Adelkou, alebo sa mu to zapaci a bude ticho. Uvidime 🙂

ja som akurat dala maleho spat, dnes uz 3.x , doobeda necelu 1,5h, potom od 13,45-14,20 v kociku a zase sa mi zdal unaveny, ze by do pol8 uz bol nervny, tak som ho este dala. A idem uvarit Adelke vajickovu polievku, lebo dnes som ziadnu nevarila, tak nech ma aspon ona 🙂

maculik
21. okt 2010

no, tak zo spanku nebolo nic, stacia mu asi tie 2spanky. Tak sa hrame a ja som este pozerala recept na zajtra, sestra mi napisala, co varila a vyzera to super, tak to idem vecer spravit.
a zajtra uz dojde mama, akurat som jej este pisala, co doniest.

@zucana zuzi, ten stolik sa oplati? Vyhra sa s tym babo? A ake to ma funkcie? Do akeho veku to je cca?Dakujem 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
21. okt 2010

@laxity ved neviem ci som to zle napisala ale napisala som ze kvoli tej jazde aby si jej neodoprela ked sa jej tak pacilo....ze to treba vydrzat... 😉
@kleopatris jasne ze dojdi 😵
@maculiks strasne sa jej to paci.pisu do 36 mesiacov a najviac sa jej paci taka gula v strede ktora sa kruti a hra hudba potom tam su take hrkalky a na prsty vselijake na techniku a oa to prstikmi pekne kruti a potom tam su take zvieratka co vydavaju zvuky a taka husenicka a aj to svieti
no a bundou si poskrabala krcik...zipsom lebo som jej to iba gombikmi 😒 tak ma taku bodku aj krvicku 😔

zucana
21. okt 2010

babce a viki nechce moc mlieko....napr.teraz nechcela poobede cize mala o 14.00 obed a o 19.30 jej dam vedecu a iba trochu si cucla ..... 😒

olifcek
21. okt 2010

ahojteee, uz i ja tu konecne x;o)))

u @svetlankat bolo super! na jej mieste by som teraz tlacila zmrzku, ja bych nevydrzala nedat si...ked sme u nej boli, tak som bola taka plnaaaa, ze som nevladala uz si chciet dat, ale teraz bych si dalaaaa...@blumka urobila skvelu torticku trasenu...@katka888 sla somnou ku @svetlankat i od nej, i sme spolu v obchode boli pred prichodom na navstevu x;o))

babyyyy, a tak predsa mame 1. zuuuuuuuuuuuuuuuuub, prava jednotka doleeeeeeeeeeeeeee, Oliv hryzkala jablcko, rehunala sa popri tom, tak so m to videla a mm potvrdiiiiiiiiil, uz ho pekne vidiet veru x;O)

olifcek
21. okt 2010

@maculik tie stoliky su vo viacerych prevedeniach, my budeme mat ine x;o)

svetlankat
21. okt 2010

@maculik ano ano 150 ml, ale chcela by som vediet co stoji a kolko by to vyslo s postovnym, prosim

olifcek
21. okt 2010

@zucana vedecu?

olifcek
21. okt 2010

@zucana ja som 20.10. dostala 1.x menstruaciu...dost silna je x;o(( bala som sa, ze Oliv nebude chcie tmliecko, ale neprestala ho pit , tak sa tesim ;)) dufam, ze este dlho ho bude chciet... 😉 lebo stale pijeme vela, nevynechavame nic x;o)

zucana
21. okt 2010

@olifcek veceru....
ale tak my papame cez den iba obed a veceru a rano trosku ovocia...

olifcek
21. okt 2010

@zucana my papame rano, obed a veceru...ale i mm stale ...dufam, ze to nezacne odmietat, uz som si na to mojkanie sa zvykla...

mozno len vika nie je hladna, smadna..mozno tym, ze je v novom prostredi opat...x;o)

svetlankat
21. okt 2010

baby takze foto z dnesnej party je na fb,

olifcek
21. okt 2010

uff, toto sme kupili...ale je to 4v1, nie 3v1...inzerentka sa sekla...uff, ze aka cena je tam zatial..iked kusok novsie mame x;o) je take ergonomickejsie to, co mame doma x;o)

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2634277

olifcek
21. okt 2010

@maculik

tu je viac typov...i pod 1000kc..
http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

zusika
autor
21. okt 2010

ahojte maminky!!!
prisla som sa vam pochvalit..... vyzera to u nas na chlapceka a dievcatko 😉
pekne vas a vase deticky pozdravujem!!!

P.S. nemate niektora zaujem o modry fusak? - inzerat v bazare....

svetlankat
21. okt 2010

@zusika jej gratulujeme, tak to budete mat prenadherny parik, drzime palceky

maminnka
21. okt 2010

@zusika velmi sa tesim, ze ti to tak pekne vyslo a drzim palceky!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre