Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
21. okt 2010

@zusika super!

laxity
21. okt 2010

@olifcek ja to chcem tiež ale je to v slovenčine? 😕

Bo tam je písaná angličtina a francúština 😕

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9321264&tab=1

laxity
21. okt 2010

@zusika blahoželám k páriku 🙂

katka888
21. okt 2010

@olifcek
@svetlankat
@blumka
baby,bolo to super, zopakujeme, ze?

olifcek
21. okt 2010

@laxity je to i v cestina-anglictina 😉
@katka888 bezpodmienecne...x;o) ja som si kupila zmrzkuuuuu x;o) skoda, ze som u @svetlankat nevladala, lebo ja som inak zmrzlinozraaaaac, moznoo i vaacsi ako mm @blumka

katka888
21. okt 2010

@olifcek
joooj, aj ja by som si dala.... no nic, v utorok to asi aida isti 😀

olifcek
21. okt 2010

@katka888 😀

blumka
21. okt 2010

@olifcek ha, to by som chcela vidiet...ale jemu slape na paty este aj terezka 😀
@katka888 urcite 😉 ja by som vas aj k nam zavolala ale tu ne...uz ked budeme vo svojom...tak potom vas pohostim aj ja, oki? 😉

olifcek
21. okt 2010

@blumka ale zacnes zmrzkou, yo? 😀 😝

blumka
21. okt 2010

@svetlankat idem kuk fotos

blumka
21. okt 2010

@olifcek nene...ja ju tak akurat donesiem tu zmrzku 😀

lucia411
21. okt 2010

ahojte dievcata....prave som Vás docitala, baby z KE verim, ze stretko ste mali krasne, poklebetili ste a detickam sa tiez pacilo, zachvilku maju stretko baby z BA...zusika strasne ti blahozelam, ja jazdim uz 10 rokov stale, jazdim velmi rada, a bez auta si to uz ani neviem predstavit...mame Audi A6 automat, dost velke a hlavne dlhe..no prakticke na cesty na SK ked ideme nabaleni ako nejaky rumuni 😀 mm ma naucil jazdit este ked som mala 17 😅 na starej skodovke 120-tke....takze vodicak som uz urobila lavou zadnou mali sme ho aj poviiny na skole kedze mam SPOS...jazdili sme po veceroch a po takych dedinkach aby nas nechytili pani policajti 😀 mali sme dnes aj pekny dnik, len zase malo spania cez den...mozeme sa prechadzat a prechadzat ale mala spinkala len 30 min za cely den... 😝 teraz zaspinkala uz o pol 8....

olifcek
21. okt 2010

fotky su krasne...uz mam i ja tu v albumiku s olivkou hodene

olifcek
21. okt 2010

@lucia411 mne oliv dokaze za den hajat i len hodku a spinkat ide itak okolo polnoci, i po...x;oD

katka888
21. okt 2010

@svetlankat
kde na FB? aj ja cem vidiet ...

andrea2603
21. okt 2010

@zusika po náročnom dni /Liv je akási mrzutá/, krásna správa 😵 , gratulujem a už ti pekne tt pribúdajú 😵

blumka
21. okt 2010

@zusika aj ja sa pripajam ku gratulaciam... 😵 mena uz mate vybrate?

blumka
21. okt 2010

@avaka ty si sa raz pytala ze aky klavirik mame doma tu je na fotke https://www.modrykonik.sk/fotoblog/blumka/album...

lucia411
21. okt 2010

@olifcek no a moja mama mi vravi, ze take dieta by malo spat 3x za den, no a co je moje dieta na baterky alebo co???ako ju mam donutit spinkat?nijak..tak nech idu do certa s takymi sprostymi recami...my sme rezim mavali ale to sme mali 4-5 mes teraz je vsetko ine, apson ze tie vecere nam ostali bez nejakeho divadla o pol 8-8 je postielka ista...cez den to nejako zbehne,aj bez toho spanku...aj ked je mruta velmi niekedy a ja uz zufala 😅

blumka
21. okt 2010

@lucia411 juli spava niekedy 3 hodiny pocas dna inokedy jednu a pol a moja mamina tiez tvrdi ze to je malo...a to ona spi viac ako spavala terezka 😀 podla mna oni uz zabudli tie nase maminy ako sme spavali my

svetlankat
21. okt 2010

baby kludne dojdite zajtra na zmrzku. 🙂

katka888
21. okt 2010

@svetlankat
joj milacik, nevrav 2x 😀 😀 😀 😀 😀

svetlankat
21. okt 2010

@katka888 kludne kludne kludne. My sme sa dnes aj do mesta vytrepali.

svetlankat
21. okt 2010

Baby ja som dnes mala zazitok. Chystala som sa do mesta Miska uz vychystana tak ma cakala pred dverami ja som este cosi chystala a naraz som zistila ze nemam mobil. Zburcovala som pol brany ze mi niekto ukradol mobil, volala som mm do prace zo susedovho mobilu nech mi da rychlo zablokovat simku a pritom som zabudla ze ja tapa som ho dala Miske na hranie aby mi v kociku nekricala. No a samozrejme som mala vypnute zvonenie. Este ze mm nestihol zablokovat simku. No vyzerala som ako total idiot, susedia sa len smiali.

blumka
21. okt 2010

@svetlankat 😅 😅 😀 😀 no hlavne ze sa mobil nasiel 😀

katka888
21. okt 2010

@svetlankat
super fotky 🙂

lucia411
21. okt 2010

@blumka no vsak ja som mame povedala ze my sme 4 deti boli a aky sme boli?tak my so sestrou diablice nenormalne a bratia anjelici...ze ani nevedela ze ich ma... 😒 a ja som bola certica az do tej 15-tky. kym som neprisla na strednu....nebolo so mnou rady... 😀 len somariny som vystrajala s chlapcami na sidlisku, a na dedine u tety...a dievcata na diskoteke som bola asi 4x za cely moj zivot...nikdy mi to nic nehovorilo.. 😝 a take poleno v tancovani som dodnes..len ludovky viem 😀 radsej sa ideme dobre niekam napapat ako niekde trsat....

svetlankat
21. okt 2010

@blumka to aj suseda vravela, ja som sa len vyhovorila, ze som matka na materskej.

lucia411
21. okt 2010

@svetlankat no ja som bezne taky stresak...a co sa tyka mobilu ani nevravim...furt ho hladam a prezvanam z pevnej ze kde ho zase mam

blumka
21. okt 2010

@lucia411 ja som bola zas dobre decko..som prvy rok svojho zivota vraj prespala..ale moj brat bol cert a strasne akcny...teraz je on total pohodak a ja nervak 😀
@svetlankat, no co uz, no? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre