• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zusika super!
21. okt 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja to chcem tiež ale je to v slovenčine? :confused:

Bo tam je písaná angličtina a francúština :confused:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9321264&tab=1
21. okt 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusika blahoželám k páriku :slight_smile:
21. okt 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek
@svetlankat
@blumka
baby,bolo to super, zopakujeme, ze?
21. okt 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity je to i v cestina-anglictina :wink:
@katka888 bezpodmienecne...x;o) ja som si kupila zmrzkuuuuu x;o) skoda, ze som u @svetlankat nevladala, lebo ja som inak zmrzlinozraaaaac, moznoo i vaacsi ako mm @blumka
21. okt 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek
joooj, aj ja by som si dala.... no nic, v utorok to asi aida isti :grinning:
21. okt 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ha, to by som chcela vidiet...ale jemu slape na paty este aj terezka :grinning:
@katka888 urcite :wink: ja by som vas aj k nam zavolala ale tu ne...uz ked budeme vo svojom...tak potom vas pohostim aj ja, oki? :wink:
21. okt 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ale zacnes zmrzkou, yo? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat idem kuk fotos
21. okt 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nene...ja ju tak akurat donesiem tu zmrzku :grinning:
21. okt 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata....prave som Vás docitala, baby z KE verim, ze stretko ste mali krasne, poklebetili ste a detickam sa tiez pacilo, zachvilku maju stretko baby z BA...zusika strasne ti blahozelam, ja jazdim uz 10 rokov stale, jazdim velmi rada, a bez auta si to uz ani neviem predstavit...mame Audi A6 automat, dost velke a hlavne dlhe..no prakticke na cesty na SK ked ideme nabaleni ako nejaky rumuni :grinning: mm ma naucil jazdit este ked som mala 17 :sweat_smile: na starej skodovke 120-tke....takze vodicak som uz urobila lavou zadnou mali sme ho aj poviiny na skole kedze mam SPOS...jazdili sme po veceroch a po takych dedinkach aby nas nechytili pani policajti :grinning: mali sme dnes aj pekny dnik, len zase malo spania cez den...mozeme sa prechadzat a prechadzat ale mala spinkala len 30 min za cely den... :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz zaspinkala uz o pol 8....
21. okt 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky su krasne...uz mam i ja tu v albumiku s olivkou hodene
21. okt 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 mne oliv dokaze za den hajat i len hodku a spinkat ide itak okolo polnoci, i po...x;oD
21. okt 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat
kde na FB? aj ja cem vidiet ...
21. okt 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusika po náročnom dni /Liv je akási mrzutá/, krásna správa :dizzy_face: , gratulujem a už ti pekne tt pribúdajú :dizzy_face:
21. okt 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusika aj ja sa pripajam ku gratulaciam... :dizzy_face: mena uz mate vybrate?
21. okt 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka ty si sa raz pytala ze aky klavirik mame doma tu je na fotke http://www.modrykonik.sk/fotoblog/blumka/album/little-miss-sunshine/2651492/
21. okt 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no a moja mama mi vravi, ze take dieta by malo spat 3x za den, no a co je moje dieta na baterky alebo co???ako ju mam donutit spinkat?nijak..tak nech idu do certa s takymi sprostymi recami...my sme rezim mavali ale to sme mali 4-5 mes teraz je vsetko ine, apson ze tie vecere nam ostali bez nejakeho divadla o pol 8-8 je postielka ista...cez den to nejako zbehne,aj bez toho spanku...aj ked je mruta velmi niekedy a ja uz zufala :sweat_smile:
21. okt 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 juli spava niekedy 3 hodiny pocas dna inokedy jednu a pol a moja mamina tiez tvrdi ze to je malo...a to ona spi viac ako spavala terezka :grinning: podla mna oni uz zabudli tie nase maminy ako sme spavali my
21. okt 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kludne dojdite zajtra na zmrzku. :slight_smile:
21. okt 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat
joj milacik, nevrav 2x :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 kludne kludne kludne. My sme sa dnes aj do mesta vytrepali.
21. okt 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja som dnes mala zazitok. Chystala som sa do mesta Miska uz vychystana tak ma cakala pred dverami ja som este cosi chystala a naraz som zistila ze nemam mobil. Zburcovala som pol brany ze mi niekto ukradol mobil, volala som mm do prace zo susedovho mobilu nech mi da rychlo zablokovat simku a pritom som zabudla ze ja tapa som ho dala Miske na hranie aby mi v kociku nekricala. No a samozrejme som mala vypnute zvonenie. Este ze mm nestihol zablokovat simku. No vyzerala som ako total idiot, susedia sa len smiali.
21. okt 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: no hlavne ze sa mobil nasiel :grinning:
21. okt 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat
super fotky :slight_smile:
21. okt 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no vsak ja som mame povedala ze my sme 4 deti boli a aky sme boli?tak my so sestrou diablice nenormalne a bratia anjelici...ze ani nevedela ze ich ma... :unamused: a ja som bola certica az do tej 15-tky. kym som neprisla na strednu....nebolo so mnou rady... :grinning: len somariny som vystrajala s chlapcami na sidlisku, a na dedine u tety...a dievcata na diskoteke som bola asi 4x za cely moj zivot...nikdy mi to nic nehovorilo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a take poleno v tancovani som dodnes..len ludovky viem :grinning: radsej sa ideme dobre niekam napapat ako niekde trsat....
@blumka to aj suseda vravela, ja som sa len vyhovorila, ze som matka na materskej.
@svetlankat no ja som bezne taky stresak...a co sa tyka mobilu ani nevravim...furt ho hladam a prezvanam z pevnej ze kde ho zase mam
21. okt 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 ja som bola zas dobre decko..som prvy rok svojho zivota vraj prespala..ale moj brat bol cert a strasne akcny...teraz je on total pohodak a ja nervak :grinning:
@svetlankat, no co uz, no? :grinning:
21. okt 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok