Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
21. okt 2010

@svetlankat 😀 😀 😀 😀

lucia411
21. okt 2010

@blumka ty a nervacka?si neviem predstavit...nevyzeras ani podla vyzoru nato a ani podla toho co pises... 😉

lienka2
21. okt 2010

@svetlankat krasne fotecky 🙂 tolko drobcov pohromade 🙂

blumka
21. okt 2010

@lucia411 no lebo sa snazim ovladat 😀 ale jo, ja som cholericka povaha...a strasne netrpezliva a hocico ma vie vytocit...ale snazim sa, lebo pri detoch musim

blumka
21. okt 2010

@lienka2 nabuduce dojdes aj ty 😉

svetlankat
21. okt 2010

@lienka2 a to uz chybala garonka a Tobi, ale fotos vydarene, dakujeme

svetlankat
21. okt 2010

Manžel sa už vyšalil.

svetlankat
21. okt 2010

MM mi tu komentuje, ze Olif ma krasny uprimny pohlad a Miska a Julinka maju sibalsky. Ze tie dve sibalky sa nasli.

svetlankat
21. okt 2010

@blumka fotos napalene aj dnesne a aj z plavania, tak potom v stredu alebo v utorok. Dnes mi volala ta pani z plavania, v sobotu ideme na nahradnu hodinu za minule

zucana
21. okt 2010

my mame ten druhy stolik...potrebovala som nieco narychlo 😉
no idem pomaly za vikinkou ta uz haja dnes bola aj ona na baterky 😀
a krasne deticky 😵

avaka
21. okt 2010

takze stretko sa vydarilo 🙂 ,aj ja chcem vidiet fotose.. 😵

@svetlankat ,mila scenka... 😅 poznam...
@zusika,blahozelam k pariku,krasne vam to vyslo a nadalej drzim palce 🙂

@lucia411 ,mne mala spavala malo,potom vseliako a teraz si lubi pospat (teda cez den 😅 ) dnes dala viac ako 3 hodky doobeda,potom sa jej uz nechce,tak idem von a pospi,ale to ju necham uz len pol hodku,ved by v noci uz vobec nespala...Ale som rozmyslala,ci ju dat,ale sa mi zda,ze ked sa zobudi o 12-tej na obed,tak este je dlho do vecera a to nevydrzi...ved sa jej ziva aj po 2 hodkach niekedy...no a teraz labzovala po posteli do 20:30

@blumka ,pekny klavir a kde ste ho kupili a za kolko?Hned som aj fotecky Vase pokukala,pekne 🙂
Ja som dnes malej dala ten spenat,chudatko,tak ju natiahlo,vyletel jej cely ten dlhy jazycisko.. 😅 a sa tvarila pritom,oci jej prevratilo,az som sa zacala rehotat,som sa neudrzala,kukala na mna jak puk,ze co sa deje... 😀 ,este som skusila,ale ee,tak som dala roztek a mliecko

@blumka ,este ma napadlo,mozno blbost,k tej znakovej reci....ked babo znakuje,nemoze to byt niekedy na ukor rozpravania? 😅

blumka
21. okt 2010

@avaka urcite nie, aj ked niektori ludia to tvrdia...to je tak ako keby babo stvornozkovalo na ukor chodenia 😉 Terezka znakovala od 10. mesiacov a teda dost aktivne a od roka a pol keca tak ze sa jej usta nezavru 😉
samozrejme ze je to velmi individualne kedy zacnu deti rozpravat ale prave pre tie co zacnu neskor je znakovanie super, lebo sa mozu deti vyjadrit a rodica rozumeju co chcu uz skor ako vedia nieco zmysluplne povedat 😉
ten klavirik je z usa ale uz som veci z tej znacky videla aj na sk alebo v cechach..zajtra pozriem poriadne znacku, lebo takto na rychlo si to nepamatam a je v terezkinej izbe a nechcem tam teraz buntosit..
@svetlankat krasna kolaz 😵
a nam ta pani nevolala..tak nviem kedy mi budeme nahradzovat

laxity
21. okt 2010

@olifcek oki tak ho nechcem...nájdem iný darček 🙂 ...nebudem ju motať 🙂

laxity
21. okt 2010

@svetlankat myslím, že aj Oliv ho má pekne šibalský 😀 ...nič v zlom Oliv 😉

svetlankat
21. okt 2010

@blumka uzasne su tie nase herecky, aj mala Viki ma krasny kukuc.

svetlankat
21. okt 2010

@laxity to hej, vsetky styri su sibalky, 🙂

lucia411
21. okt 2010

@avaka fakt neviem lebo vsetci sa mi cuduju ze mi mala nespi cez den...ci nerobim neico zle ale co?sak nutit spat ju nemozem nie?
@blumka no vazne by som to na teba nepovedala

matesl
21. okt 2010

cafte babule, kukam foto zo stretka...a ked pozeram na Miskine foto, to jak sestra nasho Riska...porovnajte Misku na foto 4 a tuto foto Riska, ten usklebok...

matesl
21. okt 2010

a od vcera sa vieme postavit a stvornozkovat dopredu...a mame aj horny zubok od vcera...vcera magicky datum a moj syn taketo pokroky 😀

blumka
21. okt 2010

@matesl sikovnik, no 😉 sa dobre vyspal, tak takto to cez den zurocil 😀

avaka
21. okt 2010

@lucia411 ,to som nemyslela,ze ju mas nutit,alebo ze robis zle 🙂 ,kazde babo ma ine potreby,ja zase nechapem ako nasej stacili pol hodky,ked bola malinka...ale nestacili jej vlastne,lebo bola nervna.. 😕 teraz to uz chape a snazi sa aj sama zaspat,to sa detickam meni... 😉

@blumka ,dakujem,to som rada,ze to tak je..a zajtra mi prosim teda kuk ten klavir 🙂

blumka
21. okt 2010

@avaka je to melissa and doug tu som to nasla na us strankach http://www.melissaanddoug.com/learn-to-play-pia... ale uz nepamatam kde som to videla na nasich, ci ceskych

matesl
21. okt 2010

@blumka blumik zato vcerajsia noc bola besnaaa....len co som lahla on vstaval o pol noci...ze kuuuk...a o pol 5 uz nechcel spat...a to sa mi o pol 6 podarilo ho zlomit a o pol 7 zas kuuk...ja som bola jak matoha...nastastie tu bol dnes moj otec tak kocikoval poobede a som si hodku schrupla 😀

blumka
21. okt 2010

@matesl fuuuu..a co zabudla si dat fenistil? 😀 😅 uz by to mohlo skoncit, ne? tie nespavosti 🙄

blumka
21. okt 2010

idem spat kocky, nenormalne ma boli hlava..bru nocku 😉

matesl
21. okt 2010

@blumka na fenistil nezabudal...ale ucinkoval asi len do pol noci... 😀

bru nocku

dorotka2
21. okt 2010

@lucia411 Nic si z toho nerob, Viki mi doteraz spavala cez den dva krat 20 minut a to bolo vsetko. Teraz mi zacala spavat cez den a prestala v noci, tak coje horsie. 😀 Ja som radsej brala tu prvu variantu, lebo prave mi zaspala, doteraz tu plazila a stvornozkovala a v postielke plakala, ako keby sme ju tam, vrazdili. ☹

gotzova
21. okt 2010

dakujem no aj ja si myslim ze je to este zbytocne ze to az vtedy treba dat na nozky ked uz budem vidiet ze stoji sama na tych nozkach

alex
21. okt 2010

@zusika nádhera, skvelé, gratulujem moc k páriku! Držte sa! 😵

my sme mali ťažké uspávanie, keďže sme dali malému bočnicu a postieľku od postele. Už som sa bála, aby náhodou nezletel, keď sa tak gúľa všade. No a nevedel sa uložiť chudáčik. Ale zato zaspal pred deviatou a ešte nebol hore, čo u neho je neobvyklé. Čakám každú chvíľku, kedy budem utekať vedľa.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre