Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
23. okt 2010

@laxity podla mna zacne dva tri dni a mas to doma 🙂

laxity
23. okt 2010

@jaja32 to nie je podľa mňa šušťák 😕

laxity
23. okt 2010

@svetlankat ďakujééééém 😀 😅 😀

jaja32
23. okt 2010

@blumka ja som skoro na zadok spadla, esteze ho mam dostatocne makky 😀 inac by som sa udrela 😀 obycajna sustakova bundicka taka farebna a nic viac, no je mozne, ze zlatou nitou bola vysivana, len ja som nepozrela sitie

laxity
23. okt 2010

@svetlankat mám sa na čo tešiť však? 😀

jaja32
23. okt 2010

@laxity mne sa tiez tak zda

svetlankat
23. okt 2010

@laxity @jaja32 tiez si myslim ze nie je, ale je velmi pekna

laxity
23. okt 2010

@jaja32 na MMB kúpim za to 3 bundy 😀

svetlankat
23. okt 2010

@laxity podla mna mas, ved baby by tu uz vedeli o tom hovorit. My sme s tym dnes zacali ale normalne som nestihala, no a to su este len zaciatky. V obyvacke mame len taky nizky nabytok, tak musi ist z neho vsetko prec

blumka
23. okt 2010

@svetlankat raka mavaju aj v malickych obuvach...ale u batu v optime maju od nich tie male kozene topanocky na snurovanie, len zalezi na velkosti lebo ja som pre terezku hladala prve c. 17 a to nemali..tusim az od 18 mali vtedy

svetlankat
23. okt 2010

@laxity ta biela je pekna

blumka
23. okt 2010

@svetlankat ty si kupila miske aku velkost tu vetrovecku co ste mali na plavani?

svetlankat
23. okt 2010

@blumka musim kuk, lebo my mame teraz mozku 11 cm, myslis ze dorastie az do takej velkosti? My sme krpaty s malou nohou

laxity
23. okt 2010

http://deti.bazos.sk/inzerat/5178483/Zimna-bund...

táto je tiež krásna ale už drahá asi 🙂

svetlankat
23. okt 2010

@blumka ktoru myslis? nepamatam

laxity
23. okt 2010

oki asi stačí 😀

pekný večer prajem...Naty mi spí od 19.00, ideme susedom na oslavu tak sa majte krásne 🙂

blumka
23. okt 2010

@svetlankat taku fialkovu ci cyklamen ci aka to je farba...aj fotila si ju a davala si tu fotku na konika

svetlankat
23. okt 2010

@laxity ta je fakt krasna ale uz aj cena

svetlankat
23. okt 2010

@blumka na vetrovke je 68 ale podla mna je to taka 74

jaja32
23. okt 2010

@laxity pekna.... ja chcem sustak, pretoze mm sa realizoval este ked mala Natalka 3 mesiace a kupil dve ruzovucke bundicky - zimne a nie je to sustak...ani neviem co to je za material

svetlankat
23. okt 2010

@laxity peknu zabavu

jaja32
23. okt 2010

My potrebujeme urcite velkost 86.

svetlankat
23. okt 2010

@jaja32 je dobre popytat aby ti zmerali, lebo ako pisem, nie vzdy sedia velkosti, ked vies miery, vies si to odmerat podla niecoho co uz mas doma. Ja by som tu vetrovku tiez 68 nekupovala, ale miery boli vacsie.a je nam super.

blumka
23. okt 2010

@svetlankat dakujem 😉
no ja tiez asi musim 86 kupovat...lebo juli nosi uz teraz velkost 9-12 mesiacov a to zodpoveda 80...
idem kuk film, tak papa

svetlankat
23. okt 2010

@blumka aj my mame niektore veci 80 preto vravim nie vzdy sedia velkosti, ale je pravda ze my sme krpati, mame 67 cm, takze na vas baby sa nechytame,

svetlankat
23. okt 2010

Idem aj ja tak dobru noc, uz je po splne, tak hadam budu vsetky deticky dobre spinkat.

olifcek
23. okt 2010

@jaja32 ja Ti naajdem, aku velkost?

olifcek
23. okt 2010

@jaja32 jaaaaj, uz vidim, 86

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre