Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
25. okt 2010

@avaka ja som vcera soferovala od nasich a mm nevedel malu zabavit tak mrncala, tak som musela nahlas spievat plava kacka po jazere ... a bolo ticho az domov, nastastie to trva k nam len 10 minut 😀

olifcek
25. okt 2010

@zoska ha ked spievam, dieta sa mi puci, tak.... len co povedia kamosi, ze? x;DDD aby nas i nazad vzali 😕 😅

avaka
25. okt 2010

@zoska tak tu ma musis naucit.. 😀 😀
ja ked mala doma revala totalne som zacala naplno spievat "dnes kralovnou sem jaaaa..." kukala jak puk 😕 😀

avaka
25. okt 2010

@olifcek 😀

blumka
25. okt 2010

@avaka vajicka maju hmotnostny strop ale aj vyskovy 😉 a staci ked jeden z nich dosiahnes a uz treba kupovat sedacku, tkze ak je ela dlha nevadi ze ma len 7 kg 😉
@olifcek vybav sa chrumkami, poriadnou kopou hraciek, ak chces poziciam ti hrazdicku na sedacku akurat ze jedna strana je polamana vo vnutri, tak sa trosku naklana a nestoji pekne nad vajickom, ale myslim ze to nevadi...a do auta nejake detske cd a ide sa 😉
a poriadne sa oblecte...uz snezilo 😀

zoska
25. okt 2010

@avaka dnes krááálovnou sem jáá 😀 😀 😀 😀
@olifcek stuple do usi im prikúp 😀

avaka
25. okt 2010

@blumka ,dakujem 🙂 ,
no idem ja kuk tu ordinaci,kym spi a u nas prsi a prsi... 🙄

zoska
25. okt 2010

@avaka č.3 😉 my to poznáme z plávania, to je oblubena 🙂 ale melodiu si musis najst niekde na youtube... 😀
http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=57888

zoska
25. okt 2010

Nelka je hore 🙂 počujem cudne zvuky z balkona 😀
idem sa venovat,pa

avaka
25. okt 2010

@zoska ,dik,vela ich aj my mame na plavani,ale tuto nepoznam 🙂

selyma
25. okt 2010

@rivatha no skoda, mohla si dat vediet

selyma
25. okt 2010

inak babky, dnes oslavujeme 8 mesiacikov

blumka
25. okt 2010

@zoska ti poziciam Terezku? mi pocuvame plava kacka cely den 😅 ale musime sa zapajat aj my a ukazovat a tancovat 😀
u nas zabera pokapala na salasi slanina ale musi spievat ocko 😀
@selyma vsetko naj Klaudike 😵

avaka
25. okt 2010

@selyma ,vsetko naj Klaudike 🙂

@blumka ,ja by som sa zapojila,ale mm gula vzdy oci nad mojim spevom,ale malej nevadi ako spievam,ona si mysli,ze spievam pekne.. 😎 😀 ,no Tete by ma uz asi odhalila 😀 😀

avaka
25. okt 2010

😕 ,ved my mame zajtra 9 mesiacov... 😵

blumka
25. okt 2010

@avaka no u nas s tym prisiel mm sam od seba, este pri terezke ked bola malinka 😀 a tete je rada ze sa spieva, moze byt hocijaky spev hlavne ze je 😀

zucana
25. okt 2010

babce nestiham vsetko docitat ale tak pocko je otras ale tak ja bude v tm auparku 😉
inak co sa tyka autosedacky tak ja nikdy nedavam v aute v bunde aby jej potom nebolo zima vonku.....
a odporucam KIDDY
no bola som na masazi zajtra zobar, nehty a pozajtra kozmetika a mozem ist do talanska
😀
vo stvrtok cely den s rodinkou
a musim pochvalit viki ze vcera od 8 do polnoci spala sama v postielke a nezobudila sa (spala len hodinu cez den).potom som si ju zobrala k sebe a zobudila sa este raz rano na papanicu.....

laxity
25. okt 2010

@selyma všetko naj Klaudike 🙂

@zoska aj ja sa pridávam do klubu lentiliek 😀

ja stále spievam riekanky, v aute mám cd-čko Podhradskej 🙂 a nepomáha niekedy ani to 😅 ...keď je zle tak nepomáha nič 😅

zucana
25. okt 2010

my tiez spievame v aute...
baby vika je trochu zachripnuta sa mi zda.....aj dost vykrikuje ale aj ja som boal zachripnuta moze to mat odo mna?nekasle nekycha....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selyma
25. okt 2010

este babky, Klaudika ma uz asi 5 dni zvysenu teplotu 37 - 37,1. To preco? Neviete poradit? Zubky nemame, neviem ci idu, neviem to rozoznat

lenica81
25. okt 2010

@selyma vsetko naj malej, nech je zdravucka, podla mna ta teplotka nic nie je... 😉 keby bola vyssia, tak by ma to trapilo...

@zucana mne v jari Vilko chripel, ked dlhsie plakal vonku, tak som davala kalciovy sirup a preslo... takze z kriku to moze byt...

jaja32
25. okt 2010

@dorotka2 nie je v testoch, to je fakt, mm si ju dostatocne preveril aj osobne a tiez aj tu na nete sa kopec ludi vyjadrovalo na nu. Ja som to nechala na jeho vyber, my nejake dialky necestujeme akurat k rodicom a to nie je casto a obcas ideme za krstnym Natalky.

blumka
25. okt 2010

mam pricinu neprespatych noci...horna lava dvojka...dolu ma tri zuby doprava a hore dolava 😀

zucana
25. okt 2010

@blumka dobreeee 😀
my mame len jeden zub 😝
inak @blumka vasa ako s tym levom cvici nasa by si uz gebulku buchla...preco to ta nasa nevie hentak?ona ide a vsade tu gebulku bucha

jaja32
25. okt 2010

@zoska ja som tiez chcela overal, ale u nas este nie je naznak chodenia, tak staci aj vetrovocka.

Inak baby u nas nie je naznak ani lozenia a nie to este stvornozkovania. Mala sa pregula a dostane sa kam chce (alebo nechce) takym cudnym sposobom. Mame doma lenivceka. Snad nevadi. Viem, uz ste pisali, ze to ma svoj cas. 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
25. okt 2010

@zucana ja neviem ale nemoze to byt tym ze si pri nej a davas na nu pozor? ja juli necham tak...aj teraz napr. ja tu pisem a ona na opacnom konci stola obhryza stolicku a frajerka jednou rukou sa drzi 😀 velkrat uz takto zletela a obuchala sa ale nechavam ju tak..akoze jasne ze ked vidim ze je to nebezpecne tak ju dam prec alebo nejak inak ju odlakam...ale vacsinu casu je sama a riesi si sama a ja nieco robim...

lenica81
25. okt 2010

@jaja32 u nas rovnako... naznaky su, ale naco... lenivec jeden... 😀

andrea2603
25. okt 2010

@jaja32 neboj, Livka sa bude s Natálkou gúľať 🙂 a aj to len keď má náladu 😉 . Včera si vymyslela pohybovať v sede a to tak,že ruky dala hore potom takým švihom ich položila na zem /akoby robila alahu daj vlahu 😀 /, až jej riťka nadskočila a tým sa posúvala dopredu 😀 , a dnes to zatiaľ nerobila 😕 , ona sa niečo naučí a na druhý deň to zabudne 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre