• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@avaka ja som vcera soferovala od nasich a mm nevedel malu zabavit tak mrncala, tak som musela nahlas spievat plava kacka po jazere ... a bolo ticho az domov, nastastie to trva k nam len 10 minut :grinning:
25. okt 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ha ked spievam, dieta sa mi puci, tak.... len co povedia kamosi, ze? x;DDD aby nas i nazad vzali :confused: :sweat_smile:
25. okt 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska tak tu ma musis naucit.. :grinning: :grinning:
ja ked mala doma revala totalne som zacala naplno spievat "dnes kralovnou sem jaaaa..." kukala jak puk :confused: :grinning:
25. okt 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. okt 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka vajicka maju hmotnostny strop ale aj vyskovy :wink: a staci ked jeden z nich dosiahnes a uz treba kupovat sedacku, tkze ak je ela dlha nevadi ze ma len 7 kg :wink:
@olifcek vybav sa chrumkami, poriadnou kopou hraciek, ak chces poziciam ti hrazdicku na sedacku akurat ze jedna strana je polamana vo vnutri, tak sa trosku naklana a nestoji pekne nad vajickom, ale myslim ze to nevadi...a do auta nejake detske cd a ide sa :wink:
a poriadne sa oblecte...uz snezilo :grinning:
25. okt 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka dnes krááálovnou sem jáá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@olifcek stuple do usi im prikúp :grinning:
25. okt 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ,dakujem :slight_smile: ,
no idem ja kuk tu ordinaci,kym spi a u nas prsi a prsi... :rolling_eyes:
25. okt 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka č.3 :wink: my to poznáme z plávania, to je oblubena :slight_smile: ale melodiu si musis najst niekde na youtube... :grinning:
http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=57888
25. okt 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelka je hore :slight_smile: počujem cudne zvuky z balkona :grinning:
idem sa venovat,pa
25. okt 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ,dik,vela ich aj my mame na plavani,ale tuto nepoznam :slight_smile:
25. okt 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no skoda, mohla si dat vediet
25. okt 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak babky, dnes oslavujeme 8 mesiacikov
25. okt 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ti poziciam Terezku? mi pocuvame plava kacka cely den :sweat_smile: ale musime sa zapajat aj my a ukazovat a tancovat :grinning:
u nas zabera pokapala na salasi slanina ale musi spievat ocko :grinning:
@selyma vsetko naj Klaudike :dizzy_face:
25. okt 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma ,vsetko naj Klaudike :slight_smile:

@blumka ,ja by som sa zapojila,ale mm gula vzdy oci nad mojim spevom,ale malej nevadi ako spievam,ona si mysli,ze spievam pekne.. :sunglasses: :grinning: ,no Tete by ma uz asi odhalila :grinning: :grinning:
25. okt 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: ,ved my mame zajtra 9 mesiacov... :dizzy_face:
25. okt 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka no u nas s tym prisiel mm sam od seba, este pri terezke ked bola malinka :grinning: a tete je rada ze sa spieva, moze byt hocijaky spev hlavne ze je :grinning:
25. okt 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babce nestiham vsetko docitat ale tak pocko je otras ale tak ja bude v tm auparku :wink:
inak co sa tyka autosedacky tak ja nikdy nedavam v aute v bunde aby jej potom nebolo zima vonku.....
a odporucam KIDDY
no bola som na masazi zajtra zobar, nehty a pozajtra kozmetika a mozem ist do talanska
:grinning:
vo stvrtok cely den s rodinkou
a musim pochvalit viki ze vcera od 8 do polnoci spala sama v postielke a nezobudila sa (spala len hodinu cez den).potom som si ju zobrala k sebe a zobudila sa este raz rano na papanicu.....
25. okt 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma všetko naj Klaudike :slight_smile:

@zoska aj ja sa pridávam do klubu lentiliek :grinning:

ja stále spievam riekanky, v aute mám cd-čko Podhradskej :slight_smile: a nepomáha niekedy ani to :sweat_smile: ...keď je zle tak nepomáha nič :sweat_smile:
25. okt 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez spievame v aute...
baby vika je trochu zachripnuta sa mi zda.....aj dost vykrikuje ale aj ja som boal zachripnuta moze to mat odo mna?nekasle nekycha....
25. okt 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute lentilky :grinning: Som zvedava, ci tie moje cca lentilkovske podprsenky este obleciem niekedy :grinning:

@selyma No my sme nemali cas, sli sme zo Ziliny na obed a boli sme tam hodku a pol a sli sme domov, aby sme prisli zhruba v case kupkania. A nesli sme len my traja, ale aj brasko a mamina. Takze stretko nehrozilo tentokrat, snad niekedy inokedy :wink:
A vsetko dobre Klaudinke :slight_smile:

@zucana Nadherne ruze :dizzy_face: U nas mm velmi nie je na kvietky :cry: :grinning: A aj ten svetrik z fotiek mas krasny :slight_smile:
25. okt 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este babky, Klaudika ma uz asi 5 dni zvysenu teplotu 37 - 37,1. To preco? Neviete poradit? Zubky nemame, neviem ci idu, neviem to rozoznat
25. okt 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma vsetko naj malej, nech je zdravucka, podla mna ta teplotka nic nie je... :wink: keby bola vyssia, tak by ma to trapilo...

@zucana mne v jari Vilko chripel, ked dlhsie plakal vonku, tak som davala kalciovy sirup a preslo... takze z kriku to moze byt...
25. okt 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 nie je v testoch, to je fakt, mm si ju dostatocne preveril aj osobne a tiez aj tu na nete sa kopec ludi vyjadrovalo na nu. Ja som to nechala na jeho vyber, my nejake dialky necestujeme akurat k rodicom a to nie je casto a obcas ideme za krstnym Natalky.
25. okt 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam pricinu neprespatych noci...horna lava dvojka...dolu ma tri zuby doprava a hore dolava :grinning:
25. okt 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dobreeee :grinning:
my mame len jeden zub :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak @blumka vasa ako s tym levom cvici nasa by si uz gebulku buchla...preco to ta nasa nevie hentak?ona ide a vsade tu gebulku bucha
25. okt 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ja som tiez chcela overal, ale u nas este nie je naznak chodenia, tak staci aj vetrovocka.

Inak baby u nas nie je naznak ani lozenia a nie to este stvornozkovania. Mala sa pregula a dostane sa kam chce (alebo nechce) takym cudnym sposobom. Mame doma lenivceka. Snad nevadi. Viem, uz ste pisali, ze to ma svoj cas. :slight_smile:
25. okt 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :grinning:

@jaja32 Uzivaj si to este :sweat_smile:
25. okt 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ja neviem ale nemoze to byt tym ze si pri nej a davas na nu pozor? ja juli necham tak...aj teraz napr. ja tu pisem a ona na opacnom konci stola obhryza stolicku a frajerka jednou rukou sa drzi :grinning: velkrat uz takto zletela a obuchala sa ale nechavam ju tak..akoze jasne ze ked vidim ze je to nebezpecne tak ju dam prec alebo nejak inak ju odlakam...ale vacsinu casu je sama a riesi si sama a ja nieco robim...
25. okt 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 u nas rovnako... naznaky su, ale naco... lenivec jeden... :grinning:
25. okt 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 neboj, Livka sa bude s Natálkou gúľať :slight_smile: a aj to len keď má náladu :wink: . Včera si vymyslela pohybovať v sede a to tak,že ruky dala hore potom takým švihom ich položila na zem /akoby robila alahu daj vlahu :grinning: /, až jej riťka nadskočila a tým sa posúvala dopredu :grinning: , a dnes to zatiaľ nerobila :confused: , ona sa niečo naučí a na druhý deň to zabudne :sweat_smile:
25. okt 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok