• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zucana my sme davali kalciovy sirup, pol lyzicky po 3 dni na noc a pomohlo...
26. okt 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 joj, a nezabudni ani na seba... aby sa to nepredlzovalo a nevracalo... :wink:
26. okt 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity na akom cvičení ste boli? take zabavne cvičenie? Natalka je unavena čo? tak to ti prespí aj 15 hod :dizzy_face:

ďakujem bundičku som nakoniec kupila sa teším a mame k tomu aj čiapku a rukavice :slight_smile:
26. okt 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka jojo spí od 15.45 :confused:
26. okt 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek @blumka @garonka @katka888 baby nemate nahodou ten kupon na monitor dychu z prenatal boxu, tu zlavu na kupu, popripade nejaku inu. kamoska ide kupovat a ja som svoj vyhodila.
26. okt 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja sa pozriem idem teraz kuk ale asi ho tam mam tak ho posuniem ďalej :wink:
26. okt 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity pekne ťahaaaaaa :wink: :wink: :wink:
26. okt 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka to by bolo super
26. okt 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ano mam ho je to zľava 33 € čiže pristroj bude stať 98 €
môže byť?
26. okt 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. okt 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka už som ju z postele preložila do postieľky a pohoda...spí ďalej...no to bude teda :grinning: už aby som išla spať :grinning:
26. okt 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity vyzera to uplne super :wink:
@laxity my od druhej sme hore a nespime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@laxity ja tiez uvazujem nad cvicenim na fit lopte, namiesto plavania, teda zatial som sa dopracovala len k takemuto cviceniu, je to s detickami a je to peso 10 minut pomalej chodze.
26. okt 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
tak dnes len na skok, Liv má od rána od 3.00 hod zvýšenú teplotu 37,6 - 38,00 C a je taká unavená, spať nechce, vždy len pár min. zdriemne, tak celý deň hopkáme na fitlopte. Ale inak jej nič nieje, teda nekašle, ani soplíky nemá.
Kuknem :sunglasses: témy a ideme hopkať ešte :wink:
Pekný večer.
26. okt 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,
@laxity woow to ti tak dlho spinka ? a v noci bude tiez spat ?
my sme dali kasu a pojdem pomaly ukladat. dnes som bez mm, upratovala som, tak budem rada, ked mala v pohode zaspi a ja budem mat volno :dizzy_face:
ja tiez rozmyslam, ze by som isla s Viki cvicit nech sa rozhybe, chcem kuknut nejake materske centra, Presporkovo mame blizko.

dnes sopleme a kychame, zajtra mame plavanie, tak uvidim ako bude na tom rano :sweat_smile:
26. okt 2010 o 19:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka hodis aj ty fotos pls... :dizzy_face:
26. okt 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat bolo to rôzne, na fit lopte, len tak na koberci sme si spievali riekanky, potom na rukách sme s deťmi posilovali :slight_smile: , so zdravotnými guličkami sme ich masírovali, štornožkovali...zábava, keď človek má čas a peniaze tak určite treba využiť...aj keď samozrejme sa to dá robiť aj doma ale medzi ľudmi a deťmi je to iné :slight_smile:

@garonka tak u teba sa nebojím, že by ti nepotiahol celú noc :grinning:

nech sa vám detičky čo najskôr uzdravia :slight_smile:

@lolka no neviem čo ju tak zmohlo...som myslela, že má len poobedný spánok, ktorý máva okolo toho času...a zrazu spí a spí, tak som ju preložila a spí :grinning:

som sa pýtala na ten overal...a nikto nič :confused: ...tak skúsim ešte raz, kedy je už treba vytiahnuť overal? :confused:

Kúpila som včera v Tescu také hnedé gate na traky s rúžovými guličkami...a Natálke sú malé, teda krátke...stáli 13 Eur, nemám ani blok ani vysačky...za koľko ich mám ponúknuť na bazár? :confused:
26. okt 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som sa chcela spýtať...či bude len jedna fotka zo stretka? :confused:
26. okt 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity overal vytriahnem, ked zacnu byt teploty pod nulou. a tio nohavice predaj kludne za kolko si cih kupila, ked sa nikto neohlasi, pojdes o 1 EUR dolu. Su nove, takze ja by som to skusila. Ak si ich teda este neprala.
26. okt 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka veď to, že už som dala dolu vysačky a oprala som ich a dnes som jej ich skúsila a sú krátke...veď snáď to nemajú byť trojštvrťové zateplené gate :sweat_smile: , bo tie nohy sú ozaj nejaké krátke a je to 6-9 mesiacov :confused:

a super, že budeš môcť kojiť...tak odsávaj :grinning:
26. okt 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity by si sa divila, ja som uz videla aj zimnu bundu s 3/4 rukavmi!
ked si oprala, tak skus o 20% dole s cenou, ale viac by som nesla
26. okt 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka tiež som tak rozmýšľala abo ich nechám a Naty ich po byte vynosí plus podkolienky :grinning: ...keď oni sú také krásne :slight_smile:
26. okt 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki uz spinka, tak idem hodit foto....
@laxity ja overal pre malu este nemam, ale ked kupime, tak jej ho dam az ked bude mrznut alebo ked bude na snehu. my uz mame fusak, ale v nom ma len teplacky alebo gate bez pancusiek.
26. okt 2010 o 20:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka bo ja začínam mať pocit, že dosť na ľahko obliekam Naty keď ideme na prechádzku...len pančuchy, tepláky, body s dlhým, mikina, sveter alebo bunda a deka nie najhrubšia :confused:
26. okt 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity to je primerane oblecenie
26. okt 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek som myslela, že málo :confused: ale ručičky sú ok, keď skúšam :slight_smile:
26. okt 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity je to podla mna normal, vela zalezi od pocasia a aj od Naty, ked jej nie je zima, nie je chora tak je to ok
kuk foto:
26. okt 2010 o 20:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka ja vidím prvááááá :grinning:
26. okt 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedna, na 1x mi ju nezobralo:

@laxity ja ked dam malej rukavicky dole, za 2 minuty ich ma ako lad :unamused:
26. okt 2010 o 20:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok