• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@lolka super fotky...lol a teba neodfotili? potvory :grinning:
26. okt 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neee, mna netreba, ved som na spolocnej :dizzy_face:
26. okt 2010 o 20:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka ja rukavičky vôbec ešte nedávam :confused: a čiapku len takú normal alebo háčkovanú :confused: ...no nie že mi prechladne cicuška moja :confused:

@zucana šak ja opisujem tej mojej kamoške aké máš vlasy a ty máš šatku na hlave :grinning: :grinning: :grinning: ja odpadnem :grinning:
26. okt 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
menujteeeeee, plssss.konecne fotky, kde pekne vidiet tvare...zucanu, alex, lenicu poznam x;o)
26. okt 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity MY TIEZ RUKAVICKY NENOSIME...x;o)) este je cas na to
26. okt 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravý stlpec je @matesl @martinaj a @dorotka@
26. okt 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl tá fotka hore nemá chybu...Riško je tam úžasný :slight_smile:
26. okt 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity dakiiii
26. okt 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my nemame rukavice...a obliekam tak isto ako @laxity ale nedavam este pancuchy ale podkolienky a namiesto deky dam nanoznik :wink:
my uz spinkame so salom pod ktorym ma naolejovanu vatu ale dam potom dole ked pojdem za nou spat aby sa nezadusila alebo co....a zajtra ked neprejde zachrpnutie tak dam kalciovy sirup
a rano mam kozmetiku....tak sa celkom tesi snad viki bude dobucka bo dnes vymyslakovala....ale uz sa deravie dasno druhej dolenj jednotky
@laxity ved jasom mala mastne vlasy tak musela som zakamuflovat :grinning:
a uz zajtra je streda :cry: vo stvrtok vecar uz odchadzame .....
26. okt 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som bola 3x u Viki, ach tie sople :confounded:
ja som jej dala take ako strikovane, lebo ma vonku ruky ako lad a nechce ich ani za nic strcit do fusaku. no, ani sa jej necudujem, lebo aj ja mam ruky ako kocky ladu :sweat_smile:
26. okt 2010 o 21:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Dopozeravam Panelak zo vcera a cakam na dnesny, tak popritom docitavam, kedze cez den akosi nestiham.
Fotky zo stretka super, to ste boli tam, kde sme boli aj minule? Kto si dal tie vyborne palacinky? :grinning: :dizzy_face:

cvicenie chcem aj ja nejake pozriet, len co som pozerala, tak vsetko zacalo v sept.a trva do dec., tak musim zajtra pozriet, ci uz nedali nove terminy od januara. Lebo Adelka uz v tomto veku bola v jasliach, tak aby bol aj Petik medzi detmi.

@laxity ja presne tak, ako ty, obliekam Petrika, deku ma spanielsku, akurat od vcera som mu zacala tu spanielsku davat pod neho a navrch druhu. Lebo sa mi zdalo, ze odspodu je ten kocik studeny. Ale inak presne, ako ty, este capacky na nohy.
26. okt 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana :cry:

my nosime tiez podkolienky, ale davam dvoje, ekdze my v manduce sa nosime....zateplene nohavice, bodynko s dlhym a niekedy len bundicka, a ked fuka vietor ako i dnes, ze 42km/hod, tak pod bundicku este tenky svetrik, alebo tenke tricko este...a topanocky...x;o) ciapocku jesennu, nie zimnu...a kapucnu, samozrejme
26. okt 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ja som sa tiez dnes objednala na kozmetiku, idem bud.stredu, juuuj, po 100rokoch sa idem nechat rozmaznat :dizzy_face: Aj manikuru a teraz vo stvrtok pedikuru a v piatok vlasy :slight_smile:

a neboj, to ti potom uz rychlo utecie do Vianoc, teraz si este uzi vasich a nekaz si posledne dni tym, ze budes mysliet uz na odchod :wink: :slight_smile:
26. okt 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek prave som si pozrela fotku z protestu
26. okt 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat aj v jojke sme boli x;oD

inak baby, ja som este v zivote nebola na manikuru, pedikuru a pod. x;oD ja len ku kadernicke vlasy podstrihovat chodim, hehe
26. okt 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no ja na pedikuru asi 2x, ale na manikuru musim chodit castejsie, lebo ja doma na to nemam trpezlivost. Takze raz za cas idem a potom z toho 2-3mes zijem a potom sa spamatam, ze moje nechty uz zase vyzeraju otrasne a idem zase. No snazim sa to vzdy naplanovat na Sk, lebo tu je to drahsie, ale teraz som si povedala, ze to musim vyuzit, kym je tu mama a mozem si odskocit :slight_smile: Ale je to super raz za cas taky relax :dizzy_face:
26. okt 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat a kde je fotka? A to z akeho protestu, proti tomu prispevku?
26. okt 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik ja uz mam po manikure aj pedikure :wink: naposledy som bola v auguste....ja si to totiz neviem robit....zato moja segra teda hej...ta si nehty kazdy druhy den a ja to vobec...a o nohach ani nehovorim max.ostrihat
kozmetiku potrebujem aj preto ze aspon raz za stvrtroka ma nakremuju :grinning:
26. okt 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana chichi, u nas to iste, moja segra si nechty pidlikuje parkrat tyzdenne, stale iny lak, raz francuzsku, raz normalny, raz farebny, ale je pravda, ze ona ma nechty pekne, dlhe, uzke - po tatovi, a ja male a siroke - po mame.
ale zase ona je lajdak na plet, zato ja musim mat rano aj vecer tvar vymastenu ako podlesnik :grinning:
26. okt 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik no moja zasa strieda iba odtiene cervenej :grinning: ale ona by mi spravila ale takto mam oddych a robia mi nmanikuru a pedikuru naraz ;)
26. okt 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,dik za priania :slight_smile: ,a ja som dostala od Ely krasny darcek,urobila mi "moooooja" :dizzy_face: :sunglasses: ,mm neveril,tak znova a potom aj jemu... :dizzy_face:
a boli sme v OC,nic som si nekupila,teda jedna bunda sa mi pacila,ale bola z 1/2 paperova a mne to kacacie perie smrdi,tak neviem,co mam robit,ci sa pre nu vratit... :unamused: ,ale teplucka,pekna..
@svetlankat,nech je Miska rychlo fit :slight_smile:
@laxity ,ja obliekam presne tak isto,deku davam hrubsiu,capicu tenku zatial,ale dam kapucnu,lebo ju nemam kde dat a zavadzia,ked sedi...
26. okt 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ,ja nechodim na manikuru a po porode mi tak rastli nechty a teraz,stale nieco robim,mam ich hrozne........ :confounded:
26. okt 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana zuzi, vcera som si este spomenula, ze mame doma tieto keksy bez mlieka a vajec, kuk:
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/25823?storetype=store&store=71&pageno=8

ja som na pedikure este nikdy nebola, lebo som straaaaasne stekliva, ani moj mm sa ich nemoze dotknut
:sweat_smile: by som to asi nezvladla a dokopala tu pedikerku :sweat_smile:
26. okt 2010 o 21:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka juuuj dik len skoda ze si skorej nepovedla a ja krava som na ne aj kukala :grinning: :rolling_eyes:
26. okt 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana no, vcera som si nebola 100% ista, tak som ti radsej nehovorila, ale su to talianske piskoty, tak ich asi aj u vas kupis :wink: nikde inde ako v Brendone som ich nevidela :unamused: este si ich stihas kupit
26. okt 2010 o 22:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik http://www.modrykonik.sk/fotoblog/anulik888/album/protest-26-10-2010/5657935/
@avaka dakujeme, dnes som odsavala sopliky ako besna a teplotka este stale neustupila, tak uvidime zajtra. Tak by som si tu nadchu zobrala radsej na seba.
26. okt 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc baby
26. okt 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka oki ved pozriem v IT :wink:
26. okt 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky vidim ze ste si uzili stretko, pekne fotky

soplikatym prajem rychle vyzdravenie, Laurinka ma tiez trosku, aj som je skusila odsat, ale este v tom nemam velmi prax, tak sa dost metala a ja som to robila sama, tak to bolo dost o nicom, mozno to ma tiez zo zubov, dufam, ze nebude chora

inak ja obliekam viac, lebo v kociku spinkaju, tak nech im nie je zima - body s kratkym, mikina, hruba bunda, pancusky, fleecove teplacky, papucky, ciapka taka jesenno zimna a niekedy aj rukavicky a ideme do fusaku a zapnem do takeho nanozniku
26. okt 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka vidis, v nedelu sme boli v brendone mohla som kupit tie keksiky, vyzeraju dobre
inak sme uz kupili sedacku tu na bazare - maxi cosi priorifixs tak sa tesim :slight_smile: vyzera uplne super
baby vy sa pekne rozmaznavate , ale dobre robite, ja som na nechty ani na pedikuru nebola nikdy, zeby darcek k narodeninam? - skusim navrhnut manzelovi - ale to je az v lete, tak nic
26. okt 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok