• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek To mas super objavne :sunglasses:
27. okt 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha to Ty mas ten notacik, ze? :wink:
27. okt 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, tu niekto zatvoril psa asi do kupelne, sa to priserne ozyva, ako z hororu... :rolling_eyes: :angry: :cry:
27. okt 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ano my ho mame. Budes spokojna myslim, je super prakticky :slight_smile:
27. okt 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 :fearful: Maju viaceri vo vchode psa? Ze by si sla majitelovi nadat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no, tu mame nejakych 140 bytov a netusim, odkial ten zvuk ide... :pensive:

idem si ja lahnut, i ked som von chcela... ale maly mi zalomil pri dojceni, no co uz... aspon si oddychnem aj ja... bolia ma oci... :unamused:
27. okt 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 Ja tiez cakam, kedy babatko moje vstane. Vonku je krasne :slight_smile:
Tak si zdriemni pekne :wink:
27. okt 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :sweat_smile:
kocky co davate detickam papat chlebik a rozteky chcem sa spytat ci davate z bielej alebo celozrnnej muky, chystam sa davat Ivanke len neviem co je lepsie, tak mi prosim poradte , dakujem
27. okt 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som spala 2 hodiny a vika este taha :sweat_smile: takto dlho som este poobede nikdy nespala a ani viki :confused:
gratulujem olivke a nebudete mi verit ale ruky mi este stale vonaju to ich uz mam aj 3krat umyte.... :grinning:
27. okt 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kuk :slight_smile:
27. okt 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek super, že je Oliv v poriadku a že je všetko super :slight_smile:
27. okt 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jeeej a to vas kto fotil pod vodou???
27. okt 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jojo fotograf :slight_smile:
27. okt 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha len aby vydrzal dlhsie ako moj asus notak predtym, kt. stal 35000sk a pokazil sa po 2rokoch a 1 mesiaci :sweat_smile:
@kika58 ja davam z bielej ale uz som citala, ze tmavsi je lepsi ale bez semiacok davat...

@zucana dakiii

@laxity super foto

27. okt 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity roztomile... :dizzy_face:
27. okt 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tu akosi ticho... a rozbehne sa to, ked ja pojdem spat... :grinning:
27. okt 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem baby :slight_smile:
27. okt 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 inak aj ja pozerám, vidno, že nám deti rastú...viac venovania sa :slight_smile:

ja som práve prišla z vonku, Naty mi krásne spala, bola som od 16.00 :slight_smile:
27. okt 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity mne Vilko sa zobudil s takym revom a kym sa upokojil... :pensive: som ho prebalila, mojkala, dala papat, mojkala a furt plakal... som nechapala... ked zuby, tak nech uz vylezu, bo ma porazi... take trapenie... :cry:
27. okt 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek dakujem krasne za darcek :dizzy_face: naozaj si uz nerob starosti prosim velmi si ma milo prekvapila svetriky su krasnucke
27. okt 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek dakujem krasne za darcek :dizzy_face: naozaj si uz nerob starosti prosim velmi si ma milo prekvapila svetriky su krasnucke
27. okt 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 tak to asi neboli zúbky :confused: , ja takýto brutal rev prežívam v aute...ale nie vždy našťastie...len dlhšie trasy :frowning2:
27. okt 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ukáž nám čo si dostala :slight_smile:
27. okt 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, kym vas precitam - ak stihnem, tak sa musim pochvalit - nasa herecka sa zacala plazit aj dopredu (doteraz len cuvala) :grinning: @alex zeby sa s Jakubkom dohodli a dnes to na nas vybalili ? :dizzy_face:
som docela prekvapena, ze dnes, lebo ma sopliky, tazko sa jej dycha a pritom sa teraz pekne vyhrala na podlozke a aj sa zacala plazit. noc sme mali strasnu, kazdu chvilu sa metala zo strany na stranu, odsavali sme sople a ten rev pri tom museli pocut az vonku
:confounded: ani plavat sme neboli :frowning2:
27. okt 2010 o 18:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ZUZIIIIIQ este raz, VSEEETKO NAAAAAJ...a to niesu starosti, to su radosti.....len som sa nevedela rozhodnut ci toto cislo, abo o cislo mensie x;o(( snad Ti to nebude velike :confused: a ja trubka, visacky mi ostali doma x;o((( neprilozila som ich do obalky x;o((( ja ich davam vzdy dolu a prikladam, lebo mne tak raz poskodili nextik tricenko, fnuk...
27. okt 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek sikulka je olivka :wink:

a to je moja jedno, kedy Riskovi co dam, dnes aj obed grcol a teraz vecera ho nadrapovala... :frowning2:
a teda uz by sme mali mat so soplami pokoj, uz mu neodsajem nic, a ani nechrci..tak neviem
27. okt 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik ked som sa dr pytala, tak ze to moze byt, ze deti s refluxom jak sa zacnu hybat tak vsetko daju von :fearful: do kedy este s tym budeme bojovat, vsetko mame ogrckane :rolling_eyes:
27. okt 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity tady sou
tu je foto s pinguinom od laxi viki sa moc dobre papa :sweat_smile:
a svetriky ale viki sa asi paci ten vacsi ked ho berie :grinning:
27. okt 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl moja, ti nezavidim... :pensive: si este aj na brusko tlaci, ked sa hybe...
27. okt 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. okt 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jeeeej aj my mame takeho pinguinaaaa, mm priniesol zo sluzobky este v minule z Holandskaaa
27. okt 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok