• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@laxcity dakujem za pomoc pri darceku pre @zucana :dizzy_face:
27. okt 2010 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zucana viki vie, ze vyrastie :grinning: :grinning:
27. okt 2010 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka, dakujem za moznost pujcenie hradciky,,,,nakoniec @svetlankat pujcila okrem vajka i hrazdickuuuu....

@svetlankat vajicko uz nechat jak je, jo? popruhy myslim...x;oD aaaaaaa hrazdicku len klasika, vo vode s detskym mydlom omyt, jo? x;o)
27. okt 2010 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matesl mrzi ma, ze aj vy sa trapite s refluxom... my tiez :( stale to malej nepreslo, niekedy grcka menej, inokedy viac, dnesok vraj cely pregrcala :(
27. okt 2010 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek za málo...snáď bude ok...ale ty si vzala tuším ešte väčšie ako som vravela či? :confused:

@matesl @maminnka nech už to prejde tie vaše deťurence a nech si papanie vychutnávajú...nezažila som to ani si to veľmi neviem predstaviť...stačilo mi keď mi Naty sem-tam hodila riadnu šabľu :pensive:
27. okt 2010 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity jeeej aka pekna foto z plavania :dizzy_face:
@matesl mati, bocnicu z postielky som dala prec, takze nasa a jej postielka je v jednej urovni. a to prekladanie....je to take nesikovne, vzdy saskujem, ze ako ju chytit a by sa nezobudila , lebo uz ma vahu, ale z mojej postele to nie je dialka, tak sa da. chytim ju pod zadockom a pod krkom a sup s nou :dizzy_face:

viki mi zaspala asi za 5 min., som zvedava kedy budeme 1x odsavat :unamused:
aj na mna to uz lezie, prvy dosiel soplavy muz domov :angry:
27. okt 2010 o 19:48  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek ano ano, vajko si nastavte ako vam vyhovuje, ked treba Olivke vyssie popruhy tak si ich kludne prehodte, uz ako vam vyhovuje, ja by som hrazdicku umyla ale nejak som nestihala sorry, ked potiahnes jahodu vrtulka sa toci, koliesko s gulickami sa tiez toci a ten levik so zrkadielkom po udere hraje, len musi byt zapnuty, tam je na nom on off, ale po udere hraje nie po staceni, ale to uz asi viete
27. okt 2010 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity uzasne foto, fakt krasa,
27. okt 2010 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem mooooc :dizzy_face:
27. okt 2010 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity ne ne...vzala som o cislo vacsie ako v minule bluzocku, bo predsa, svetriiik...ved...ked, tak aspon na doma posluuuzi, alebo ked bude @zucana dalsie babo cakat :wink:
27. okt 2010 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
27. okt 2010 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity je to Lko... :wink:
27. okt 2010 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@svetlankat ja som vdacna za pujcenie, umyt to, bude najmenej, dakujeeeem

kde je @blumka? @garonka tiez abstinuje...
27. okt 2010 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek blum je na FB :grinning:
27. okt 2010 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity a tu neeeeeeeeee?
27. okt 2010 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek asi neeeee :grinning:
27. okt 2010 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity ze jaka to zradkyna ta @blumka
27. okt 2010 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek totálna bo naozaj na fb je a online :grinning:
27. okt 2010 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uff, uz nosime 74 overaliky i bodynka...

baby...vase babatka maju celulitidu? Oliv ne, je uz krasne gulatucka, ale svalnata...neuro sa vyjadrila, ze je to super, ze je krasne pevna...tak snad je to fakt okiiii...nemam celu...ja mam za obe.. :wink:
27. okt 2010 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lolka joj, tak aj vy soplite :unamused: ja som s &r nemohla 2t plavat chodit, u deti sople trvaju 2 tyzdne :pensive:
27. okt 2010 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matesl ako je to možné, že tie detičky sú choré ak sú kojené? to by nemalo vraj :confused:

@olifcek aj ja mám za obe :grinning:
27. okt 2010 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maminnka tak aj vy grckate? moja :confounded:
27. okt 2010 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity to nie je ptavda, bohuzial :pensive:
ak mas predposledne cislo mama a ja tam o tom pisu, ze to fakt nie je pravda a ze je jedno kolko kojis, aj dr sa vyjadrovala a aj 3 nasobne maminky tam pisali ze najmenej kojene deti maju zdravsie ako dlho kojene :unamused:
27. okt 2010 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matesl ano, stale este grckame... vsetko oblecko je uz oranzove od mrkvy...
27. okt 2010 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matesl never vsetkemu, co pisu v mama a ja...ja poznam plno mamiciek, ktore dlhodobo kojili a dieta nebolo vobec dhorucke...je ine, ked uz ma slabsie geny...
27. okt 2010 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek ja poznam macicku ktorej babo nebolo nikdy kojene, podotykam nikdy a maly ma dva rocky a este nebol chory, ani sople a ani nic podobne, podla mna je to individualne a nezalezi to od kojenia.
27. okt 2010 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek a napriklad Miska je plne kojena, chdome von za kazdeho pocasia dva krat denne a ma sople, mozno su to len zubky, ale ma sople
27. okt 2010 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity krasnucke foto, aj Viki sa v utorok fotila, jedina zo skupiny,aj nas na dalsi kurz dali k pokrocilejsim, sme jeden preskocili,lebo ze Viki je velmi sikovna sikula a je prva po velmi dlhej dobe, co sa foti po dvoch mesiacoch. :slight_smile: Sa mi chvali, co, ked mam take sikovne dietatko.:grinning: Aj fotograf sa cudoval, ze tolko malo chodime, lebo chcel fotit aj vselico ine, len to este Viki nevie. :slight_smile:
27. okt 2010 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoojte baby...ako sa mate?pozeram ze niektore deticky soplikuju...aj my sme pred mesiacom asi 2 tyzdne skoro...este stastie ze mame odsavacku do vysavaca..vec na nezaplatenie, vytiahne aj mozocek asi taka odsavacka.. :grinning:
@svetlankat suhalsim, aj moja kamaratka ma dievcatko 3 rocne nikdy nebolo kojene a nikdy chore!!!ani raz sopliky no nic nemala ta mala doteraz....ja som kojila 6 mes, neviem ci sa to vztahuje nato ako dlho zena koji a deti nebudu chore...dobre som to napisala ci blbo? :confused:
27. okt 2010 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj a to tu zamiesam, nasa Nataly je kojena tak na 50%, 50% ma UM, chodi kazdy den do skolky a este nebola chora klop-klop... ani sopliky. Syna som kojila rok, uz 3 roky chodi do skolky a sem tam sice mava virozu, ale atb. este nebral nikdy...

asi maju dobru imunitu, detusiky moje zlate!
27. okt 2010 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok