Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
27. okt 2010

@laxcity dakujem za pomoc pri darceku pre @zucana 😵

olifcek
27. okt 2010

@zucana viki vie, ze vyrastie 😀 😀

olifcek
27. okt 2010

@blumka, dakujem za moznost pujcenie hradciky,,,,nakoniec @svetlankat pujcila okrem vajka i hrazdickuuuu....

@svetlankat vajicko uz nechat jak je, jo? popruhy myslim...x;oD aaaaaaa hrazdicku len klasika, vo vode s detskym mydlom omyt, jo? x;o)

maminnka
27. okt 2010

@matesl mrzi ma, ze aj vy sa trapite s refluxom... my tiez :( stale to malej nepreslo, niekedy grcka menej, inokedy viac, dnesok vraj cely pregrcala :(

laxity
27. okt 2010

@olifcek za málo...snáď bude ok...ale ty si vzala tuším ešte väčšie ako som vravela či? 😕

@matesl @maminnka nech už to prejde tie vaše deťurence a nech si papanie vychutnávajú...nezažila som to ani si to veľmi neviem predstaviť...stačilo mi keď mi Naty sem-tam hodila riadnu šabľu 😔

lolka
27. okt 2010

@laxity jeeej aka pekna foto z plavania 😵
@matesl mati, bocnicu z postielky som dala prec, takze nasa a jej postielka je v jednej urovni. a to prekladanie....je to take nesikovne, vzdy saskujem, ze ako ju chytit a by sa nezobudila , lebo uz ma vahu, ale z mojej postele to nie je dialka, tak sa da. chytim ju pod zadockom a pod krkom a sup s nou 😵

viki mi zaspala asi za 5 min., som zvedava kedy budeme 1x odsavat 😒
aj na mna to uz lezie, prvy dosiel soplavy muz domov 😠

svetlankat
27. okt 2010

@olifcek ano ano, vajko si nastavte ako vam vyhovuje, ked treba Olivke vyssie popruhy tak si ich kludne prehodte, uz ako vam vyhovuje, ja by som hrazdicku umyla ale nejak som nestihala sorry, ked potiahnes jahodu vrtulka sa toci, koliesko s gulickami sa tiez toci a ten levik so zrkadielkom po udere hraje, len musi byt zapnuty, tam je na nom on off, ale po udere hraje nie po staceni, ale to uz asi viete

svetlankat
27. okt 2010

@laxity uzasne foto, fakt krasa,

laxity
27. okt 2010

ďakujem mooooc 😵

olifcek
27. okt 2010

@laxity ne ne...vzala som o cislo vacsie ako v minule bluzocku, bo predsa, svetriiik...ved...ked, tak aspon na doma posluuuzi, alebo ked bude @zucana dalsie babo cakat 😉

laxity
27. okt 2010

@olifcek 😀

olifcek
27. okt 2010

@laxity je to Lko... 😉

olifcek
27. okt 2010

@svetlankat ja som vdacna za pujcenie, umyt to, bude najmenej, dakujeeeem

kde je @blumka? @garonka tiez abstinuje...

laxity
27. okt 2010

@olifcek blum je na FB 😀

olifcek
27. okt 2010

@laxity a tu neeeeeeeeee?

laxity
27. okt 2010

@olifcek asi neeeee 😀

olifcek
27. okt 2010

@laxity ze jaka to zradkyna ta @blumka

laxity
27. okt 2010

@olifcek totálna bo naozaj na fb je a online 😀

olifcek
27. okt 2010

uff, uz nosime 74 overaliky i bodynka...

baby...vase babatka maju celulitidu? Oliv ne, je uz krasne gulatucka, ale svalnata...neuro sa vyjadrila, ze je to super, ze je krasne pevna...tak snad je to fakt okiiii...nemam celu...ja mam za obe.. 😉

matesl
27. okt 2010

@lolka joj, tak aj vy soplite 😒 ja som s &r nemohla 2t plavat chodit, u deti sople trvaju 2 tyzdne 😔

laxity
27. okt 2010

@matesl ako je to možné, že tie detičky sú choré ak sú kojené? to by nemalo vraj 😕

@olifcek aj ja mám za obe 😀

matesl
27. okt 2010

@maminnka tak aj vy grckate? moja 😖

matesl
27. okt 2010

@laxity to nie je ptavda, bohuzial 😔
ak mas predposledne cislo mama a ja tam o tom pisu, ze to fakt nie je pravda a ze je jedno kolko kojis, aj dr sa vyjadrovala a aj 3 nasobne maminky tam pisali ze najmenej kojene deti maju zdravsie ako dlho kojene 😒

maminnka
27. okt 2010

@matesl ano, stale este grckame... vsetko oblecko je uz oranzove od mrkvy...

olifcek
27. okt 2010

@matesl never vsetkemu, co pisu v mama a ja...ja poznam plno mamiciek, ktore dlhodobo kojili a dieta nebolo vobec dhorucke...je ine, ked uz ma slabsie geny...

svetlankat
27. okt 2010

@olifcek ja poznam macicku ktorej babo nebolo nikdy kojene, podotykam nikdy a maly ma dva rocky a este nebol chory, ani sople a ani nic podobne, podla mna je to individualne a nezalezi to od kojenia.

svetlankat
27. okt 2010

@olifcek a napriklad Miska je plne kojena, chdome von za kazdeho pocasia dva krat denne a ma sople, mozno su to len zubky, ale ma sople

dorotka2
27. okt 2010

@laxity krasnucke foto, aj Viki sa v utorok fotila, jedina zo skupiny,aj nas na dalsi kurz dali k pokrocilejsim, sme jeden preskocili,lebo ze Viki je velmi sikovna sikula a je prva po velmi dlhej dobe, co sa foti po dvoch mesiacoch. 🙂 Sa mi chvali, co, ked mam take sikovne dietatko.😀 Aj fotograf sa cudoval, ze tolko malo chodime, lebo chcel fotit aj vselico ine, len to este Viki nevie. 🙂

lucia411
27. okt 2010

ahoojte baby...ako sa mate?pozeram ze niektore deticky soplikuju...aj my sme pred mesiacom asi 2 tyzdne skoro...este stastie ze mame odsavacku do vysavaca..vec na nezaplatenie, vytiahne aj mozocek asi taka odsavacka.. 😀
@svetlankat suhalsim, aj moja kamaratka ma dievcatko 3 rocne nikdy nebolo kojene a nikdy chore!!!ani raz sopliky no nic nemala ta mala doteraz....ja som kojila 6 mes, neviem ci sa to vztahuje nato ako dlho zena koji a deti nebudu chore...dobre som to napisala ci blbo? 😕

maminnka
27. okt 2010

aj a to tu zamiesam, nasa Nataly je kojena tak na 50%, 50% ma UM, chodi kazdy den do skolky a este nebola chora klop-klop... ani sopliky. Syna som kojila rok, uz 3 roky chodi do skolky a sem tam sice mava virozu, ale atb. este nebral nikdy...

asi maju dobru imunitu, detusiky moje zlate!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre