Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
1. nov 2010

ahojte

@maculik všetko naj Petríkovi 🙂

svetlankat
1. nov 2010

@olifcek este nie

garonka
1. nov 2010

kuk @maculik aj my s Tobim sa pripajame ku krasnym 9 mesiačikom 😵 😵 😵

svetlankat
1. nov 2010

@zucana jej sikula, mi este nechceme robit tapi tapi tak hadam neskor

hod link na tu hru ak mozes

blumka
1. nov 2010

ahojte zeny 😉 ja som tu, ale akosi nestiham nic co by som chcela a dost sa toho zomlelo za posledny tyzden, neviem kde mi hlava stoji...

@maculik vsetko naj petkovi, aj som na vas vcera vecer myslela ze uz znova bude prveho a ze znova budeme dalsie mesiace detom priratavat 😵

laxity
1. nov 2010

@svetlankat my sme robili ťapi ťapi dva týždne a odvtedy nič...neboj príde to a odíde to 😀

@olifcek ahoj 😉

@zoska si silná mamina...fakt klobúk dolu...len to asi treba vydržať ako ostatné babulky písali 😉

blumka
1. nov 2010

@olifcek, takze sa vam pacilo? a boli ste aj v meste pozriet?

avaka
1. nov 2010

@lolka,veru,to ani ja nevydrzim doma tak.....tiez som to citala,ze s holymi nozkami,ale my sme na prizemi a mame velmi studenu podlahu... 😒 ,tak musim dufat,ze to zvladne aj v pancuskach... 😵
@lucia411 ,to musi byt Celi speci,to musi byt zlate... 😀 😵 ,ked vyceri obidva ocaky....
@maculik ,vsetko naj Petkovi k 9.mesiacikom 🙂
@zoska ,no to je dost len citat tie plany ciest tvojho mm.. 😅 😕 ,ale aspon v Tatrach trosku zrelaxujes.. 😉
@olifcek ,tam je to super,moj mm tam mavaju firemne akcie a aj ja som tam bola 1x nakuknut 🙂 ,tak ste si to uzili.. 🙂

my sme dnes boli na cintorine,tak sme mali dlhsiu prechadzku,ale bolo krasne a teplucko...
mala sa pred chvilou zobudila so strasnym placom,neviem,co jej je,cely vecer si suchala ucho(to zvykne,ked je unavena),tak dufam,ze ju neboli...a je nejaka mimo tusim z toho posunu,rano vstava 5:45,tak asi by som ju mala davat aj skor spat... 😕
inak,E ani dnes skoro vobec cez den nepila mm,vecer pije dost,aj v noci,..dufam,ze jej to staci..len sa bojim,ze ked sa mi znizi laktacia,tak nebudem mat dost na vecer.. 😕

jaja32
1. nov 2010

@blumka aha, guru je tu 🙂

laxity
1. nov 2010

@zoska takže už máte naplánovaný Silvester? no super, to vám závidím 🙂 v dobrom...budete to mať super, celá rodinka krásne spolu...tak ako aj @olifcek teraz 🙂 si to krásne užila 🙂

jaja32
1. nov 2010

@blumka alebo sa mi to len zda 😀

blumka
1. nov 2010

@jaja32 😉

blumka
1. nov 2010

@jaja32 tu som, tu..len neviem dokedy...juli je nespokojna alebo zaspim nad pc, bo som straaaaaaaaasne unavena

jaja32
1. nov 2010

@blumka tak sup, sup spat 🙂

zucana
1. nov 2010

@blumka napis co sa zomlelo ked si na nas zabudla to muselo byt vazne 😎

avaka
1. nov 2010

@blumka ,no Blumka ved si tu tak dlho nebola... 😕

blumka
1. nov 2010

@avaka, hej viem, sorry ze som vas zanedbavala 😅 😉 len mam doma take fofry, ze ked je chvilku volno tak nesedim pri pc...ale snad uz ked pojde zajtra terezka znova do skolky tak uz bude casu viac. mm je stale marod, vobec sa mu to nelepsi, takze ja skacem okolo obidvoch deti, a este aj okolo neho..musi cely den lezat, maximalne tak sa ide k stolu najest, esteze lezi v obyvacke na roztiahnutom gauci, ze aspon sa s detmi trosku pohra..juli sa zacala stavat na nozky, ale ked sa postavi tak nevie zist dolu tak sa rozculuje a je velmi nestabilna tak len trpnem kedy zleti dolu. Terezka mala trosku starosti v skolke, zajtra tam ideme nieco riesit a este zopar veci co ma vykolajilo ale uz som si povedala ze neriesim a zariadim sa podla seba

svetlankat
1. nov 2010

@blumka mas to teda fakt rusne, tak nech to zajtra v tej skolke dobre dopadne

svetlankat
1. nov 2010

Idem si lahnut, dobru noc baby.

avaka
1. nov 2010

@blumka ,no ved my Ti to zanedbanie odpustame,ale chybala si tu 😉 ,tak dufam,ze sa vsetko dobre poriesi a budes mat aj na nas chvilku... 🙂
...a Juli sikulka 😉
tvojmu mm,skore uzdravenie...a co ho to tak dlho drzi..?

blumka
1. nov 2010

@svetlankat sveti pojdete v stredu plavat? ak hej, donesies mi CD s fotkami?

olifcek
1. nov 2010

@laxity i oliv uz davnejsie robila tapi tapi paq dlhsie nic a teraz zase to robi...ale evidentne ukazovala co vie x;o) bola uzasna, ked to predvadzala x;o))

@maculik petrikovi krasne vymesacninyyy

@blumka pacilo, a bolo teploooooo...hehe...boli sme v namestove x;o)

@avaka oliv uz dnes pila mliecko tak ako zvykne, ale proste vcera a predvcerom nemala pocas dna cas x;o)) na ranci maju i stolicku pre babo, tak ked sme sli papat, dali sme ju sadnut, rozok do rucky a krasne sa zabavila a popri papala aj vyzivku/zeleninovu, ci ovocnu x;o)

@laxity veru, konecne oddych x;o)

jaja32
1. nov 2010

@svetlankat bruuuu 🙂

blumka
1. nov 2010

@avaka seklo ho v krizoch ale tak ze musel ist este v ten vecer na pohotovost, na druhy den siel k lekarovi, ma tam natrhnute vazivo ci co...ma nakazane lezat ale samozrejme nedodrzoval to lebo musel vbehnut obcas aj do roboty, ale teraz cely vikedn a vlastne aj dnes poslusne lezi, ale aj tak mu to neprechadza...staci ze ideme na hodinku do kostola, co tam v podstate sedi a zacne ho to boliet tak ze si musi hned lahnut...

blumka
1. nov 2010

@olifcek a nestretla si mojich rodicov nahodov? abo braska? 😀

jaja32
1. nov 2010

@olifcek papkate aj kupovane zeleninove vyzivky? Mne ich Natalka uplne odmieta. Chcela som byt pohodlna, ked sme boli u mojich rodicoch a kupila som v DM zeleninku s telacim maskom....brrrr. Nechcela, papka len domace

olifcek
1. nov 2010

@blumka 😀 v sobotu sme tam boli od cca 16.30-18.05 a boli sme i v lidli x;o) v nedelu sme tam boli medzi 12.30-14.30? dame log, mm mapoval x;o)) uvidis cesty, ktorymi sme sli, mozno i okolo domu Vasich x;o)

@svetlankat bruuu

ja idem kuk filmiiiiq

olifcek
1. nov 2010

@jaja32 Oliv zboznuje z ovocnych hipp a zeleninovych alnature x;o)

jaja32
1. nov 2010

@olifcek kupila som pre zmenu babylove....nist ☹

blumka
1. nov 2010

@olifcek no som zvedava, mozno ste nasim mohli hodit kamienok do okna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre