Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
2. nov 2010

@blumka no len do kosa sa mi nezmesti a z neho vylezie a cez den ked tam nie som prelezie barieru

olifcek
2. nov 2010

http://www.facebook.com/album.php?aid=2063119&i...

odtialto doprava je olivka i samotna fotena x;o)) jasne, ma i par fotiek dolava x;o)

blumka
2. nov 2010

@zucana ale chces ju nechat aj samu zaspat? ved ak mas vysielacku tak budes pocut ze prelieza tak nabehnes ku nej, ci?a zaspat moze tak ze budes pri nej lezat

blumka
2. nov 2010

@olifcek jeeej na 76 fotke vidno nasich bytovku..modre balkony 😵

katka888
2. nov 2010

baby, co davate papat cez den detickam, ja som zufala, dochadzaju mi napady..... ☹ ☹ ☹

katka888
2. nov 2010

@olifcek
na tej fotke ste take krasne ... 😵

olifcek
2. nov 2010

@blumka 😉
@katka888 daki, ale mame este lepsie fotky, dokonca sa na jednej sama sebe pacim, co je uz co povedat, len to fotil iny chalan x;o)

olifcek
2. nov 2010

@garonka jj, ja som mm dala dva hrnceky urobit, s dvoma roznymi fotkami...jeden ma doma, druhy v praci x;o) super vec

@zoska dakujem...verim, ze to kojenie mi vyjde no x;o)

no, pomohlo, ze som vedela, ze sa i kojit da x;oD sice mam modrinu na lavom boku, lebo som casto malickej musela prso dat, a mala som ju vlavo pri okne, aleeeee nevadi x;o) bola zlatucka x;o)

@garonka my na vianoce urobime kalendar na rok 2011 x;o) s fotkami malickej, samozrejme

zucana
2. nov 2010

@blumka no praveze nam ta vysielacka moc nefunguje a veru ju nepocut ako prelieza cez paplony a vankuse...a zaspava pri mne a potom ju dam do postielky 🙄
takze ideme zaspavat pri sebe a potom do postielky zavretej len horsie bude ked budem musiet vstavat 🙄

lenica81
2. nov 2010

cafte baby... hlasim sa po 4 dnoch... tak sorry, ked sa nevyjadrim ku vsetkemu... 😀 😎

@maculik, @haydilca... vsetko naj k vymesaciu, dnes nikto... 😕 aby som nebola nespravodliva...

@lucia11 ze upir... 😀 gratulujeme a foto pls...

@zoska, mas to tazke... u nas noci ako tak... 3-4x hore...

@zucana ved ty mas angel care... ja pocujem, ked sa prevracia... zasusti to vo vysielacke... 😕

ja by som chcela dojcit, pokym otehotniem 2x... lebo ked si spomeniem ako ma Vilko vycuciaval prve 3 mesiace a furt som bola nakapata, tak nech som fit pre Katku... 😀 😎

blumka
2. nov 2010

@zucana aha, lebo ja mam taky silny mikroon na vysielacke ze pocujem ako juli dycha 😅 takze ked sa viac vrti hned tam bezim...
ja som mala bocnicu asi 2 ci 3 noci ale bol to des, pretoze som nevedela ako ju mam v noci krmit..takze sme bocnicu dali prec

zucana
2. nov 2010

no angel care ale my mame mezonet a dole nic nepocut 🙄

lenica81
2. nov 2010

a @hajdylca... teraz je to asi spravne napisane... 😅

lenica81
2. nov 2010

@zucana my na dovci sme ho mali a perfektne fungoval, aj min. tyzden na chate cez 2 poschodia... ale dych teda nepocujem... 😀

blumka
2. nov 2010

@lenica81 ja mam fisher price a teda mne funguje aj ked mam malu hore a ja idem dolu pred dom, a izba je vzadu v dome..vtedy uz sice dych nepocujem ale ako prelieza alebo sa obracia pocjem...pocujem cez vysielacku aj ked niekedy ludia na ulici vonku kricia 😅 kym som si zvykla na ten silny mikrofon tak som stale skakala ku terezke ze sa uz budi, teraz poznam kazdy such co znamena 😉

avaka
2. nov 2010

cafte 😎 ,
my po poradni,7124g a 71 cm 🙂 ,vraj co jej dam chytit do ruky... 😕 a ja ze ruzicku brokolice 😀 a poom mi trklo,tak vravim,ako dvoma prstami zbera smeti (ked nechyti naberie ustami zo zeme,esteze teraz kazdy den umyvam... 😅 ),tak dr,ze to je o level vyssie,taka jemna motorika.. 😎 😵

@zucana ,ja tiez nad tym rozmyslam,ale ak dam bocnicu,nemam sancu ju prelozit,zobudi sa a v noci vstavat 🙄 ...a kruti sa po celej posteli, lozi v noci,musim davat bacha ,aby som sa neprikryla aj s jej hlavou,ked je naopak... 😅 ,inak ja mam vysielacku od kamosky aj s kamerou,ale je na prd 😖 a tiez prelieza..a teraz riesim tiez chatu,kde ideme,ako to poriesim tam,ked budeme mat izbu bohvie kde...
@selyma,tak smiesne si to napisala,ako Ta sledovala... 😀 .ale nevycitaj si,tie deti sa tak vrtia,to je moment... 😒
@zoska,ja som pochopila,ze cez vikend,preto som vravela,ze zrelaxujes 😉 ,to @laxity Ta chcela este do Silvestra mucit... 😀
@lucia411,aj E kakala pri zubkoch,aj 6-7x denne,ale ocaky to neboli 🙂
@katka888 ,aj mne sa zda,ze robim stale to iste...brokolica mrkva,zemiak,karfiol,hrasok,kalerab.cuketa...vsetko to prestriedam s masom,teraz som zacala porik a je to chutnejsie...ci nemyslela si obed? 😕 ,potom ovocie,roztek..

lienka2
2. nov 2010

baby, kto okrem @svetlankat pouziva ohradku?

lenica81
2. nov 2010

@katka888 ako @avaka len este petrzlen, tekvica, patizon, spenat, s maskom, vlockami, cestovinou, ryzou... no vsehochut... a inak ovocie - jabka, slivky, banany, broskyne, nektarinky... marhule som nestihla, hrusky nemozeme, furt sa vyhadze okolo pusinky... a do toho vlocky alebo kasu cistu - v kauflande kupujem taku bio instantnu ryzovu, pohankovu, kukuricnu a vlocky tiez bud ovsenne, ryzove, pohankove, aj psenicne sme mali... chlebik, rozky, a vecer kasu - tu bio kombinujem s mliecnymi kasami, aby tam mal tu prichut mlieka a menej sladke... ale vcera k ranajko-desiate som dala jabko s pohankovou kasou iba s vodou zarobenou a schaloval to rychlostou blesku... keby mu tak zelenina chutila... 🙄 😀

lenica81
2. nov 2010

@lienka2 ja nie... maly byt... a konecne sa rozliezol, tak mam radost... 😵 jeden znamy ale napr. hovoril, oni pouzivali a mala sa zacala okolo nej stavat a tym skor zacala chodit, aby uz nemusela byt "uvaznena"... 😀

avaka
2. nov 2010

@katka888 ,ano ano aj ja spenat a ryza moc nechuti,tak skusim tiez sporom.. 😀 a vlocky tiez,tie su dobre aj na kaku 😉 ,zltok

katka888
2. nov 2010

@avaka
myslela som cely den... striedat rohlik jablko a banan .... sa mi zda nudne...

avaka
2. nov 2010

@katka888 ,tak uz mas napisane,mozes kombinovat 😉
jeeej,Ty uz cakas 2.babo??? 😕 😵 😵

avaka
2. nov 2010

@katka888 ,ovocie napisala lenica,potom chrumky davam kukuricne,pohankove a aj jogurt uz mozes biely plnotucny 🙂

lenica81
2. nov 2010

@katka888 fakt jo, cakas... 😵 gratulujeme... da sa to zvladat... my sa chystame s mm na to skocit po novom roku... 😀 tak uvidime...
u nas jogurt velmi nejde... 😖

jaja32
2. nov 2010

...a my mame novu temu o darcekoch? dajte link, prosim 🙂

olifcek
2. nov 2010

@avaka Tvoja E ma vzdy inspiruje, a co este nahodou Oliv nevie, ihned naucim, hehe. Tu jemnu motoriku mame super, podla dr., chi. Oliv chyti jeden vlas i velku loptu x;o) dnes na plavani sa Oliv ukazala, zeny a instruktorka nechapali, hehe, tapi tapi, aka velka vyrastie, brm brm a dalsie, chi

olifcek
2. nov 2010

@avaka teraz, co chodim viac medzi deticky zistujem, ze my, februar, mame ozaj sikovne deticky x;o)

jaja32
2. nov 2010

uz som nasla temu

lienka2
2. nov 2010

@lenica81 ja sa preto pytam, lebo uz som niekedy zufala 😔 ked spi chodime vonku, lebo inak sa von nedostaneme, kedze v kociku nechce byt ked je hore.. minule sa mm vratil po polhodine, ze mu vrieska.. ja som dnes isla poobede tiez, ale sa tvaril urazene celu cestu 😅 a potrebujem aj navarit, obcas aj upratat.. takto stale cakam na mm kym pride z prace, aby maleho postrazil.. alebo ho supnem do postielky, ale to tak najviac 10 min. , aj to potom postielka vyzera hrozne 😀

lienka2
2. nov 2010

este mi povedzte kedy stihate ucit to vsetko tie nase male poklady.. ked ten nas nemoze byt chvilu na jednom mieste, nema cas sa ucit take veci ako aky bude velky a tapi-tapi.. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre