Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
2. nov 2010

@zucana tvoj znamy je slepy? šak maš postavu ako lusk 😉 nevidela som ťa naživo ale na fotkach tak veľmi dobre vyzeraš 😵

avaka
2. nov 2010

@lenica81 ,tak ho urobim s porom 😀 ,dik 😉
@zucana ,tupec,neznasam takych primitivov... 🙄
mne sa dnes mala zase drhla rozkom,ona to tak tlaci,jak keby nikdy nejedla..

lienka2
2. nov 2010
garonka
2. nov 2010

@lienka2 ak si pamätam tak @rivatha take ma 😉

avaka
2. nov 2010

@lienka2 ,zda sa mi,ze @rivatha 😉

avaka
2. nov 2010

@garonka 😀

garonka
2. nov 2010

@avaka 😀 😀 😀 😀 tak to bolo dobre 😀

lucia411
2. nov 2010

babky ahojte...no dost ste toho dnes popisali docitavam akurat...foto sa mi nepodarilo este urobit Celi mi neda ani sahnut na jej zubky 😀 k tomu papaniu aj mne uz dochadzaju napady neviem co mam malej robit uz.ci na obed alebo olovrant...nemixujem jej uz od zaciatku 7 mes, len pucim vidlickou vsetko a musim povedat, ze jej to slo hned od zaciatku super a k tomu uspavaniu...hm tak ja som bola tvrda nato...prve 3 mes som nevedela co mam s nou robit aj o 1.00 v noci mi sla spinkat a len na rukach alebo v koliske som ju musela hojdat az v jeden pekny vecer som povedala dost, nakojila som ju a o pol 8 sup do postielky, bolo placu prve 3 dni ale neustupila som..a teraz???mame klud, mala ide o pol 8 do postielky a spinka a takisto aj v noci, ked sa zobudi na cumlik alebo ze silno place ani ju nevytahujem, pohladkam, popripade urobim mliecko nadranom...je pekne naucena spinakt sama a bez problemu..samoska ze bolo obdobie terza hlavne zubky co sli to bolo placu celu noc pomaly 😝 a este k vahe..tak mna to uz serie doslova, snazim sa pozerat co jem, pohybu mam tiez akurat, 2x denne prechadzka kazdy den...a furt mam 70 kil...a to chcem naspät svojich 58 kil....podarilo sa mi zhodit 15 kil od porodu.. 😝 a katka srdecne blahozelam a zaroven obdivujem!

zucana
2. nov 2010

@garonka Dik Ale tak 55 kil je 55 kil 😔
a je to' uz iba znamy .....

garonka
2. nov 2010

@zucana ja mam viac a 55 kil je uplne super 😉

dorotka2
2. nov 2010

@olifcek ano, som tu. Odpisovala som ti, len nejak mi padol net a neprislo ti to, netusim preco.
Ahojte babule, bola som cez vikend prec ako kazdy vikend. 🙂 My uz sa staviame na nozky, dnes sme boli na kontrole klbikov a vsetko je oka, plne vyvinute,mozeme chodit. A viki, ako keby len na to cakala. 🙂 Vecer doma sa stalke stavala, zacinam z nej byt poriadne unavena. Inak nam presunuli plavanie, Viki ide o stupen vyssie a mame plavanie pondelok a stredu, takze by sme to stretko mali dohodnut @laxity a @matesl.

lienka2
2. nov 2010

@zucana ty mas 55 😅 tak to ja ani nenapisem kolkomam.. ale je to o dost viac.. asi mam tazke kosti 😅

zucana
2. nov 2010

mam praveze 63 a mala som 55 😀 To bolo akoze aby som mala tolko povzdych 😉

alex
2. nov 2010

Ahojte,
vás dočítať, to je normálne zaberák.
Na to, že malému idú vrchné zuby, musím zaklopať ale noc super včera. Zaspal okolo pol ôsmej, pred ôsmou sa mi síce zobudil na docucnutie, ale potom hneď zahajal a spinkal do trištvrte na dvanásť, čo u nás nebýva zvykom. Potom som bola hore okolo pol štvrtej, možno aj medzi tým, ale to si ani nepamätám. Ráno vstal o trištvrte na sedem, no o ôsmej sme zahajali a spali do trištvrte na deväť, to nás zobudil telefón a išli sme sa už chystať na plávanie.
Teraz spinká od pol deviatej. A čo sa mi práve stalo... krvi by sa mi nedorezali. Píšem vám túto správu a zrazu počujem buchot z izby, srdce sa mi rozbúchalo, ruky sa mi začali triasť. Malý spinká na posteli, je obložený paplónmi, takže som mala pred očami, že už je určite na zemi. Utekala som teda do izby, zapla svetlo a to mi spadol zo skrine fotoalbum. Tak mi odľahlo... ale klepem sa ešte teraz. Rovno som malému dala cucnúť, keďže sa mi chudáčik zobudil na to zažnutie.

laxity
3. nov 2010

dobré ránko 🙂

@avaka tak ja chcem dobre a ešte som zlá 😀...no pekne, tak nie na Silvestra? Bo som vás nečítala 😕

laxity
3. nov 2010

@dorotka2 super gratuľujem Vikinke 🙂 ...mne je jedno kedy dáme stretko...ja iba v utorok nemôžem, takže kedže @matesl má streda a piatok, takže jediný voľný deň je štvrtok...tak sa dohodnite a brnkni mi 🙂

laxity
3. nov 2010

@zucana ja som mala tiež 55 a mám možno 61 a nie a nie dolu 😅 😅 😅

svetlankat
3. nov 2010

dobre ranko baby, skusim docitat ked pojde Miska hajat

blumka
3. nov 2010

bre ranko... 😉
@svetlankat nezabudni pliiiiiz dnes pre mna CD zobrat na plavanie 😉 dakujem

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
3. nov 2010

ranko baby... noc standard s 4x zobudenim a 3 pricucmi... 😅 pred zubami uz to mal take fajn, ze sa zobudil okolo 2-pol 3tej a potom pred siestou a spinkal do 7-pol 8... to by bolo supis... 😔

@rivatha vraj aj odrazadla su zle, lebo deti vykonavaju neprirodzeny pohyb nozkami... no, vcul budz mudry... 🙄

svetlankat
3. nov 2010

@blumka uz je zbalene neboj

svetlankat
3. nov 2010

no tak co to som docitala. U mna vaha pred tehu 85 kg a teraz 61, u mna to ide dole samo kojenim, asi mam to stastie, ale podla mna ked prestanem kojit pojde to hore, kedze zerem cokolady na kila a aj v noci o desiatej sa najem.

Ja som Miske mixovala od zaciatku a chyba, teraz mi kusky nechce, v nedelu som skusala polievocku s maskom a mrkvickou iba popucene a tvarila sa akoby som jej davala otravu na potkany. No ale musime skusat trpezlivo. Hadam sa to zlepsi.
@zucana na fotkach fakt vyzeras super, ten znamy je fakt slepy.

zoska
3. nov 2010

ranko 😉
my sme hore od 8mej, v noci papala 5krat + 3krat som ju napravala, nechapem čo sa tak metá v tom spanku 🙄

choditko my nemame, takze som si k tomu ani nc nestudovala...

no a k vahe, mam taku ako pred tehu (61kg ,180cm) a som celkom spokojna, nikdy som nebola, ale teraz mam klud na dusi...akoze jasne zeby som chcela uzsie boky a vacsie prsia aby som bola sumernejsia ale nestazujem sa.... a ako schudnut? mne to islo samo 😕 ale predtym ked som pred sutazou potrebovala zhodit do vahy tak som po treningu kde som nechala litre potu uz nevecerala, max. jablko.... a pre tych co nesportuju je to vzdy 70% strava a 30% pohyb...akoze cica nežer platí, ale potom jojo efekt...tak si vyber 😀 😝

zoska
3. nov 2010

no idem asi malu duracelku dat do krmiacej stolicky a povysavat a popratt, lebo je tu bordeeel 😒

@zucana ja nechapem tie reci cudzich ludi n tvoju postavu, ved to nebolo prvyraz 😠 kurnik sopa 😠 😠 Zuzi jasne ze ked si predtym mala o 8 kil menej tak sa necitis v pohode, ale ja som ta poznala uztaku aka si teraz a po prve vobec niesi gula a po druhe si strasne zlata a mila a to je dolezitejsie (ved aj mm povedal ze si velkaaa sympoška 😉 )
a neboj ono to pojde dole ked s tym uz prestanes trapit tak schudnes ani nebudes vediet ako 😉

svetlankat
3. nov 2010

@olifcek u nas dnes stretko nehrozi, kedze ideme poobede plvata, chcem aby si miska aspon trosku pospapal pozem zajtra alebo v piatok

olifcek
3. nov 2010

baby, nam vcera Oliv zaspala po polnoci, uz zas, hech....to je po novom, v starom mala cas jednu, hech...uspali sme ju tak, ze si manzel lahol chrbtom blizko k Olivke, ta cuckala, parkrat sa posnazila pohnut, ale neslo, tak to vzdala a zaspala, hech...a to spinkala doobeda asi hodku, paq poobede asi dve, boli sme vonku v oboch pripadoch samozrejme....o 17tj vstala z poobedneho spanku a zalahla az po polnoci...ze uff, ja som uz bola zufala, ako moc som chcela hajat...

dnes sa chystam do mesta, kupim mm darcek na narodky, ktore bude mat 17teho x;o)

inak...moja vyska 172cm, vaha pred tehu 66kg, ale to ja bych do leta zhodila sportom na 62kg, ale kedze sme sa dohodli, ze ideme na babo, neriesili sme a pribrala som 11,5kg...teraz vazim 74kg...chcem dolu na 66 a paq na 62kg, menej uz ee, bo paq som moc kostliva v ramenach a rukach, ble...x;o)

maminnka
3. nov 2010

@lienka2 my pouzivame ohradku 🙂

olifcek
3. nov 2010

@svetlankat teraz mi napadlo, ja asom nevyprasila vajicko x;((( prepac...ale spinave by nemalo byt i ked Oliv v nom papala rohlicek x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre