Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
3. nov 2010

dik baby za tipy 🙂
@blumka no isto som to aj ja pokaslala velmi tym ze ju tam dam ked idem na wc lebo tak....ohradku uz nemame kam vtrepat a kedze ju nemozem nechat bez dozoru tak som to riesila takto, ale vypomstilo sa ach jaj ☹
no uvidime co sa da robit...

nuz este spi, aj ked uz som ju raz musela ist ucicikat, ale stihla som maso urobit a podlahy poumyvat, este idem tarhonu spravit a na dnes aj stacilo 😀 😝

blumka
3. nov 2010

@zoska zosi ale ja nemyslim ze si to ty pokaslala...ja si skor myslim ze to je preto ze je nelka kojena a je taka povaha aka je...proste musi byt tak ako ona chce...co tak premyslam, tak nekojene deti asi problem so spanim v postielke nemaju...co ty vies co by bolo keby si ju tam ani hravat nedavala..mozno by to bolo presne tak isto 😉

teuska
3. nov 2010

@blumka dakujem Ti 🙂

zoska
3. nov 2010

@blumka ok, tak prechadzam v myslienkach na tuto tvoju verziu a uz si to nebudem vycitat 😀
dakujem 😉 🙂

zucana
3. nov 2010

baby nic si nevycitajme vsak by nas slahlo teda mna niekedy ano 😅

zucana
3. nov 2010

a prave som si kukala zo svadby foto a mala som tam 53 kil tak som sa opat rozsmutila ..............

blumka
3. nov 2010

@zucana tak tak, nema zmysel si nieco vycitat, cas sa neda vratit spat a pravdepodobne vela veci by sme robili rovnako 😉

zuzulka255
3. nov 2010

hojte baby...moja mala ma 9m,je chudokrvna neviete či už može stavu z cucoriedok? dakujem

olifcek
3. nov 2010

baby, rozmyslam, ze si ho kupim x;o)) nie je novy a nezvyknem take kupovat, ale tento je taky hrozny, az sa mi lubi....co vy na to?

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2664250

olifcek
3. nov 2010

@zucana aku mas vysku? lebo zase 53kg je dost malo pri napriklad 170cm....to uz nem dobre zase....

hehe, Oliv si hra na klaviriku fisher price a tlieska popri, hehe

laxity
3. nov 2010

@olifcek otrasný je 😅 😅 😅

olifcek
3. nov 2010

@laxity saq vravim 😀 😀

nic take extravagantne nemam, a ani neviem, ci mat budem...x;oD

jaja32
3. nov 2010

ahojte, ak ste nahodou nezaregistrovali, casopis Mama a ja ma special( recepty) Vyziva deni od narodenia do skolskeho veku, ma 114 stran a stoji 2,70 eur.

lienka2
3. nov 2010

ahojte 🙂
mam podobny problem ako @zoska , teda Luky ked uz spi a dam ho do postielky, tak bude spat dalej.. ale uspat ho tam ani nahodou nehrozi.. hned sa postavi a kuka cez okraj a skeri sa.. tiez ho tam davam obcas ked potrebujem nieco urobit, lebo bez dohladu ho nikde nechat nemozem.. obcas v jedalenskej stolicke, ale tam dlho nevydrzi.. a uz som aj nad tym rozmyslala, ci nie preto, ze sa tam aj hra.. ze by to mal mat iba na spanie, aby vedel ze tam sa chodi spinkat.. preto som sa pytala aj na tu ohradku, skusili sme rozlozit cestovnu postielku, no tam ked sa postavil tak stal na spickach aby videl von.. co by asi nemal tak stat..
@rivatha, pytala som sa na to choditko, lebo sme ho chceli kupit.. ale terazrozmyslam..

laxity
3. nov 2010

@lienka2 a čo si sa o chodítku dozvedela? 😕

lienka2
3. nov 2010

@laxity no nic len to co rivatha pisala, ze by sa vraj nemalo.. ze citala niekde v mama a ja.. tak ja uz neviem..

garonka
3. nov 2010

@jaja32 už vyšla nova mama a ja? lebo ja kupujem aj ten časopis, aj dieťa a aj mamina 😀 a prečítam stale len jeden z nich 😅

garonka
3. nov 2010

@olifcek mne by sa ten pasikavy sveter hodil k mojim šalenym teniskam 😀

olifcek
3. nov 2010

@garonka tie tenisky...konecne som ich u @svetlankat videla a su PERFEKTNE! velmi sa mi lubili.... 😵 😵

garonka
3. nov 2010

@olifcek ďakujem a to ja mam rada take farby 😅 na jar si planujem kupiť gumaky take cukrikove ružove 😅

zucana
3. nov 2010

mam 164 cm

svetlankat
3. nov 2010

@garonka ja mam predplatne a vcera mi dosla

garonka
3. nov 2010

@svetlankat no tak do predaja sa dostane neskôr 😒

i ja som chcela predplatiť ale do našej schranky si pan sused na vianoce odložil cigarety a zapaľovač, my nemame schranku na kľučik zatiaľ 🙄

svetlankat
3. nov 2010

@lienka2 my mame tu ohradku drevenu, pekne sa vieMiska drzat tyciek a kuka, ale Miska sa mi od zaciatku stavia na cele chodidielka, vobec nie na spicky. hodim ti link. My ju vyuzivame, ked idem na wc alebo ked rano ranajkujem. su v nej nahadzane hracky a Miska sa hraje. cez den ju tam davam uz pomenej kedze sme bud vonku alebo sa spolu hrame.

svetlankat
3. nov 2010

@lienka2 http://shop.babetkovo.sk/index.php/drevena-ohra... prsne tuto mame, zatial sa ani neudrela a ani nespadla.

lienka2
3. nov 2010

@svetlankat ved to ze Luky inaksie stoji pekne na celom chodidle, ale v tej cestovnej postielke proste nedociahne inac len ked je na spickach.. a to sa mi nepaci.. no uz fakt neviem kam s nim niekedy.. vam v dobrom zavidim vsetkym, co idete vonku s detmi ked su hore.. u nas take nehrozi 😅 takze sme vonku ked spi a ked sme doma musim vsetko stihat..

svetlankat
3. nov 2010

@lienka2 tak to mas fakt tazke

olifcek
3. nov 2010

ja, ze ideme haji. A nie. Hrame sa na schovavacku. Oliv lezi, dvihne na seba paplon, vobec ju nevidiet, ja ju hladam, odkryje sa, a najdem ju. Pod paplonikom i cosi keca, hehe. Uz 15min.sa tak hrame...ja chcem hajiii

olifcek
3. nov 2010

@lienka2 my chodime vonku v manduce, v ktorej po case i zahaja, niekedy hned, inokedy to trva, niekedy haja 30min., ale da i 120min., ako kedy

lienka2
3. nov 2010

@svetlankat v istom zmysle ano, no napr. @zoska to ma isto horsie.. mne maly v noci spi aspon.. hoci cez den je to horsie.. ta ohradka sa mi pacila uz na tvojich fotkach zo stretka, kebyze nam ju dakto kupil tak by som brala 😀 lebo je dost draha 😔 si stale hovorim ze je to len prechodne obdobie a bude aj lepsie dakedy 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre