• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
zuci a tie afp testy nie je to iste co tripple? Ja som si myslela ze hej, ja mam v sprave napisane, ze 14.9 odber krvi na AFP a v zatvorke mam napisane tripple.... tak teraz neviem ci som to nepochopila :confused:
26. aug 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vek matky + tri markery, najèastejšie AFP, nekonjugovaný estriol a HCG, sa nazýva triple test
ale hlavnym ukazovatelom tu je AFP.lekar mi povedal ze prave tento hormon ukazuje riziko rastepu....
no a pri double teste sa kombinuje vek, NT vysledok, free beta hcg a PAPP :wink:
26. aug 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa no dakujem za vysvetlenie...ja sa asi spolahnem na to co mi povie dr. aj tak s tym nic nenarobim...ale klobuk dolu ako sa ty vyznas :slight_smile:
26. aug 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to zo stranyk fetalecho :grinning:
ale viem to vysvetlit takto polopatisticky ...ja som sa na to pytala aj znameho zo slovenska a on tiez ze double je presnejsie...lebo sa kombinuje aj s tou sijou...
26. aug 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak som tu zas :slight_smile:
Chudenko Olif, to je taký hrozný pocit, keď raz povedia, že niečo nesedí a potom sa človek iba stresuje. Chvalabohu s Olif to dopadlo dobre :slight_smile:
26. aug 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diana a ty stale menis foto?
:sweat_smile:
26. aug 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OLIF, VIES AKO SI MA VYSTRASILA???...boze, chvalabohu ze je vsetko ok...tie debilne triple testy :angry: :angry: :angry:
a gratulujem ku dievcatku...juj, ako je fajn to vediet, ze? :wink: , urcite bude zdravunke...
a super, ze ta vzali na to 3d hned...niekde musia zienky cakat niekolko tyzdnov, vies si predstavit ten stres? :unamused:
matka, utz sa nerobi pri kazdej kontrole..povinne je len 10, 20, 30 a 36tt a pomedzi to zalezi od lekara :wink:
zuci, hanblive babo mas? no len nech nie je dokonca tehu :grinning:
26. aug 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi nestras ja som v tom ze na morfologickom sa ukaze lebo ten doktor ma bude pozerat co pozeral na NT a on tak dokazal s tym babom normalne pohybovat tak ja verim ze on mu tie nohy rozkroci :grinning:
26. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, napi sa studeneho pomarancoveho dzusu :wink: mne tak budili Terezku a ona sa zacala vrtiet asi ju to prebralo k akcii :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki blumi :wink: 15.9. budem pit len pomarancovy dzus :grinning:
inak dala som foto bruska :wink:
26. aug 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek, som rada že to na koniec dobre dopadlo. Presne z tohoto mám strach aj ja. Som rada že si to zvládla a teraz pekne oddychuj. :dizzy_face:
26. aug 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
olif som rada, že je všetko ok, gratulujem k dcérke :slight_smile:

zuci pekné bruško :dizzy_face:
26. aug 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, Zuci.. stále mením foto, ale neviem, načo je to dobré :sweat_smile:
26. aug 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, zuzi, videla som nuova fotografia, perfisne :slight_smile: som sa bala, ze len mne tak rastie :slight_smile:
26. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdis jani lepsie?
hod aj ty brusino :wink:
26. aug 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, len ja som zasa slamenna vdova a nemam ani zrkadlo take, v ktorom by som si odfotila :frowning2:
26. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte uz som spät doma bola som u rodičov brasko uspesne s mojou pomocou zvladol ten reparat tak sme trosku oslavovali a teraz mi je tak trosku zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, super... gratulujem braskovi :wink:
26. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem ;)
26. aug 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka blumi skusky urobil najlepsie dnes mu aj ucitelka povedala ze keby nemal ten uraz tak v pohode prejde len vymeskat 2 mesiace ani poriadne znamky nemal ale uz to ma za sebou teraz si uzije yzden prazdnin lebo doteraz sa ucil a zase skola :frowning2:
26. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, tebe tam kedy nabehla 18? :grinning:
26. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chudak bracho, ale hlavne ze uz je ok :wink:
26. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kocky kukat doktora Housa on je perfektni doktor :slight_smile:potom sa este ukazem
26. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bluminka v nedeli :grinning:
som 17+3 aj podla hlavicky :wink:
26. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ja som slepa? som si nevsimla :grinning: :grinning:
matka aj ja mam rada housa ale akosi sa mi nechce dnes kukat telka
26. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi neva :wink:
26. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja kukam housa :slight_smile: len mi zacina byt akosi blbo, neviem ci si nepojdem radsej lahnut...

zuci pekne brusko, som zvedava ake budem mat o tri tyzdne...zatial ho moc nevidiet, pokial nemam obtiahnute veci tak vobec...

mati...braskovi gratulujem a aj tebe vlastne :wink:
26. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, veruze poriadne brusisko :grinning: ..som zvedava na svoje o tri tyzdne :wink:
26. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif gratulujem k divcatku
ja som bola dnes na krv tak som zvedava ci mi zavolaju alebo nie
26. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi dnes mal hous velmi zaujim. pribeh
zoska diky :slight_smile:
26. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok