Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

selyma
4. nov 2010

@olifcek no jo. Ja uz iba pucim, tak neviem

blumka
4. nov 2010

@selyma podla mna ti dobre @olifcek napisala..ved naco to miesat s UM...neviem si predstavit ako suche to mas ved pridaj trolinku vodicky a uz to suche nie je...a na omacky je este casu dost

olifcek
4. nov 2010

@selyma oki, aleja, kebyze pucim len, tak bych nechala kusok vodicky, v ktorej sa varilo, na zemiacik bych dala kusok masielka, a masko uz bych neriesila... 😉

selyma
4. nov 2010

Ok, tak dakujem babky

maculik
4. nov 2010

@selyma mozes dat aj UM. Ja som uz tak parkrat dala, narpr.ked som mu robila taku brokolicovu kremovu polievku.

lenica81
4. nov 2010

@maculik my nesedime ani nahodou... len ked ho pridrzim... inak sa len plazime... 😉

zucana
4. nov 2010

musela som k lekarke...juuj aka som nasrdena...ale este ukoncim co sa tu preberalo abych nevyzerala ze tu niekoho buzerakujem 😉
kazdy robi ako moze a ako sa citi...ja len pisem co som citala a co vidim na mojej malej....viki velmo dobre rozumie uz a co nema robit a bavi ju robit to a este sa tak huncutsky pozrie a napr.teraz zaspavala na prse a dala som do kosa a rev...takze som pekne kazdu minutu skusala do kosa a poo 4 to vyslo 😀 ale pisali aj v knihach ze uz treba si aj presadit svoje aby vedelo dieta hranice a koniec dobry vsetko dobre ..... hlavne ze su vsetci spokojni a ked nie vsetci tak aspon mali huncuti 😀 😝
no a teraz k endo....tak mam 4,34 vysledok a ze ked chcem byt tehu tak musim mat do 2,5 takze zvysujem davku 1,5tablety 2x za tyzden a zvysok po tablete o 45 dni kontrola krvi a ked nebude pod 2.5 tak zvysit znovu...tak nechapem,preco musim byt pokusny kralik ze zvysovat takto a nie hned zvysit na 3krat po 1,5 tablete ked itak mi hned ako otehu tak zvysia opat davku 🙄 pritom mi kamos v parizi endokrinolog specialita uz ked som zacala brat po tabletke povedal,ze by mi hned nasadil 1,5 tablety....tak asi mu zavolam.....jaaaj a pytam sa ze preco 2,5 a ona ze lebo nad 2,5 hrozi potrat v prvom trimestri.a ja si spomenula,ze uplne prve tehu som mala 4,00 tak sa pytam,ci to mohol byt dovod ze som potratila a ona ze ano...tak a toto mi nevedel nikto povedat????2 lekarky mali moje vysledky

lenica81
4. nov 2010

@olifcek pod nabytok vsetko zahadzuje... a potom sa stazuje, ze sa nema s cim hrat... 😀

lenica81
4. nov 2010

@zucana tak toto nas... 😠 myslim tie endo vysledky a suvislosti... bohovi doc... ☹

olifcek
4. nov 2010

@zucana oliv tie reaguje na nono a nesmies...;o)

no nic, idem ja do sprsky a tak...x;o)

lucia411
4. nov 2010

@jaja32 dakujem krasneee!!!!!

lucia411
4. nov 2010

ahojte dievcata....tak dnes kraaaaaasny den.....moje prve narodeninky s mojou dcerkou a v kruhu vybornych priatelov a mojho zlateho muza....milujem ich nadovsetko!a uz sa tesim ked pridem v sobotu na SK ze to oslavime aj spolu s mojim ocinom, lebo ten ma tiez dnes so mnou narodeninky a samozrejme aj s ostatnou rodinou.... 🙂

njonja
4. nov 2010

Ahojte kocky, po dlhsom case znova...
@zucana, to je sila, ze ti to nikto predtym stymi hodnotami nepovedal! Drzim palce, aby sa tehu podarilo🙂 Tak si sa predsa rozhodla🙂

My sme zase chori a zase mame antibiotika🙂 Ja neviem, tu ti lekari len liecia priznaky, ale nehladaju pricinu. Ked som povedala lekarke, ze kasle uz od augusta, je stale chory, nech mu urobi kompletne testy, mi na to povedala, ze na co. Asi to dam spravit na SK, lebo ma uz porazi.

Inac behom jedneho mesiaca sme sa dali na styri, zacali stvornozkovat, sadli si, postavili sa a spravili prve krocky.-) Normalne, ze nechapem - moj maly, ten, ktory bol vzdy pozadu nahodil taketo turbo! Ale co sa tyka tapusky tapusky, sa vobe nechyta, kukne, usmeje sa, ale vooobec ho to neinteresuje. Vie papat prstekmi, odhryzava si banan a uteka predo mnou, ked ho nahanam🙂

@blumka, zacala som s tymi ozdobami🙂 Spravila som prvu vianocnu babiku, cizmu na krb... hodim foto, ked budem mat viac. Ale na tvoje krasne vytvory sa nechytam!

njonja
4. nov 2010

@lucia411 vsetko najlepsie.-) 🙂

blumka
4. nov 2010

@njonja odfot uuuuuuuuuuuuuuuuz, ja som zvedava 😉
hranice urcite treba vytycovat len zas si treba uvedomit ze v com 😉 ja teda si prosim aby sa moje deti ku mne tulili bezhranicne 😀

blumka
4. nov 2010

@lucia411 vsetko najlepsie 😵

jaja32
4. nov 2010

@lucia411 vsetko najlepsie 🙂

laxity
4. nov 2010

@lucia411 krásne narodeniny prajem 🙂

lenica81
4. nov 2010

@lucia411 aj ja sa pripajam, nech si stastna so svojou rodinkou... 😉

svetlankat
4. nov 2010

@lucia411 vsetko naj naj naj.

skusim vas docitat, nejak ste toho popisali. My sme dnes mali navstevu za navstevou tak som sem nestihala

jja
4. nov 2010

@lucia411 vsetko najlepsie 😎

laxity
4. nov 2010

@zucana fúha no nič moc a koľko to bude trvať kým sa to zníži na 2,5 a môžte ísť na druhé dieťa? 😕

zucana
4. nov 2010

@lucia411 vsetko naaaaj

@laxity no vraj za 1,5 mesiaca by sa malo a ked nie tak opat zvysit....tak som zvedava co mi povie dalsi leakr...ale skor ma stve to babo o co som prisla ked sa tomu mohlo zabranit

svetlankat
4. nov 2010

baby kosicanky podme zajtra do mesta hm???

avaka
4. nov 2010

bry vecer,idem citat,dnes som nestihala...raz sa mi podarilo zapnut pc,ale Ela,ked to videla,tak hned mavala rukou tany-tany... 😀 🙂 ,ona si mysli,ze to len pre nu je,zlata...som jej pustala na youtube videa pesnicky a mava a tlieska odusu... 😀

blumka
4. nov 2010

@svetlankat ja ne....musim mm obskakovat 😀

laxity
4. nov 2010

@zucana 😔

lucia411
4. nov 2010

baby velkeeeeeeeeeee dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!

svetlankat
4. nov 2010

baby ja sa tiez trosku zamotam do vasej debaty, Miska tiez este bezo mna nebola, resp. ja bez nej. Tiez ju nemam s kym nechat a na cudzich reaguje pekne. No a bolo vidiet na vsetkych detickach ktore boli u nas na navsteve, ze sa vedia vyhrat aj bez maminiek. Nemali sme nijaky problem, Aj ked niektora odbehla na wecko, deticky si to ani nevsimli, takze asi len tolko. Ale to len moj postreh.

svetlankat
4. nov 2010

@blumka juj to je mi luto zabudla som sorry, tak prijemne obskakovanie, nech ste cim skor zdravi. no mm nech je.No a potom dame stretko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre