• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@avaka ja dam obcas juli do ruky cestoviny penne :wink: miesto chrumky
5. nov 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat mixujes jo?
5. nov 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ci ma tu supku?ja mam bez supky a myslela som,ze bude s
@svetlankat :grinning:
@zucana Podla mna staci tolko prikrmov, kolko pises.
@avaka Ja som varila muslicky a pridala som ich do obedika, ked bola mrkvicka uvarena (a neviem este aka zeleninka tam bola :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) No a ked sa uvarila cestovinka, tak som pridala masko, trosinku mixla na take popucenie a hotofka. My mame len spodne zubky, tak zatial nedavam nijake vacsie cestoviny v celku.
@avaka ja Olivke i jablcko, hrusku a pod. dam Olivke do rucky :wink:
@avaka miska zacala otvarat pusinku akorybka na kazde jedlo. otvara a zatvara na prazdno
@blumka ,skusim aj ja :wink: a myslis,ze este nie,ako prilohu?varis jej ju zvlast,bez soli?
5. nov 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha i my mame len spone zubbky, ale babo v pohode papa cele i bez zubkov :dizzy_face:
5. nov 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dik za odpovede ja som tiez rada ze este tak mmujeme :dizzy_face:
no a my sme prosim peken stale v boxe a hra sa sama :sweat_smile:
5. nov 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja mixujem
@avaka maju supku, aspon mylim ze je to supka
5. nov 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ,to som aj ja rozmyslala,ale ona to tak pazravo,velke kusy laduje... :confused:

@svetlankat ,nasa robi rybu na povel :grinning: ,ale ked sa spytam,ci chce ham,nahodi usmev a uz mliaska a smer ku mne :grinning:
5. nov 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Viem :wink: Niektore deticky ano, ale David je nas pazravcek a on si napcha vsetko do ust ako @avaka pise o Ele :sweat_smile: Tak neriskujem. Neskor :wink:
5. nov 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka ja som kupila i cucatko....do toho das ovocie, ci lad, ci ine a papa pomalicky....este som to neodskusala ale...

Je vhodný na cucání, žužlání, kousání, a všelijaké ožužlavání bez rizika jakéhokoliv zaskočení, zalknutí nebo udušení. Máteli doma dítě kterému nechutná mrkvička, rajče, hrozno nechce zeleninku nebo ovoce toto kousátko zaručuje ochutnání všech možných plodů a chutí. Padne do každé malé ručičky. Velice snadná údržba. U prořezavajících zoubku lze vložit chlazené ovoce či led. Když se dítě do váčku zakousne vyteče mu z něj jen štávička a rozmačkaná dren.

5. nov 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha Oliv tiez este sem tam zabehne, lebo viac si da do pusy, hrozne ju bavi hryzkat si jablcko a neodhadne mnozstvo, no uz krasne zuje, pred mesiacom, ci dvoma? i ona vsetko moc pchala do pusinky :grinning:
5. nov 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka :grinning: To aj David. Naprazdno mlaska a tesi sa, uz ked vidi mixer, misku alebo nas papat. Srandovni su :sweat_smile:
@svetlankat i ja mixujem...i ked nemusim, Oliv spapa take i take... :wink:
i Oliv pyta papat otvaranim a zatvaranim pusinky...ked chce mm tak mi dava tricko dole, alebo ho vyhrna a nakuka pod neho a i sama si da do pusy uz bradavku, ma neskutocnu radost, ked to sama urobi, ehehehe
5. nov 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ,zaujimave,to som este nevidela veru... :confused: ,ale aj tak by som bola rada,keby kusala...
ona inak pekne zuje,ale ked odvali kus(rozok,zemiak)zacne ju natahovat vyplazi jazyk,vyplesti oci,cervena...a ja stresak neviem ci ju natahuje,ci sa dusi... :rolling_eyes:
5. nov 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha :grinning: ,ja pred nou ani nemozem jest,a ked jem,tak mam nachystany chlieb,alebo nieco co jej davam... :sweat_smile: a ked vidi,ze jej struham nieco,tak zacne tak kricat aaaaaaaáááááááááááááááááááááááá,ze sa az steny trasu... :grinning:
5. nov 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ci chce ham sa pytam,az ked to mam hotove,lebo by som ohluchla :grinning:
5. nov 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka tak kup toto...bude to cuckat cez sietku, hryzkat moze, to ju obmadzovat nebude :dizzy_face:
5. nov 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem kuknut,ci je uz hore,nech mi ide pomoct vyvesat pradlo :grinning: ,potom sa napapame a pojdeme von,tak pekny dnik :slight_smile:
5. nov 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som minuly tyzden skusila hrasok a potom sosovicu a chutilo nam a klopem bolo to bez problemov. iba tie prdiky boli silnejsie a bolo ich viac citit :sweat_smile: dokonca hrasok som jej uvareny vcelku dala na misticku a brala si sama, tak to jej ohromne chutilo. dnes skusam kukuricku. uvidime ci pochuti. :slight_smile:
5. nov 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka ale mozes jasne aj ako prilohu..a bez soli urcite..a varim ich spolu so zeleninou :wink:
5. nov 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,spi ako drevo uz od 9:30,tak vesiam sama.. :unamused:

@svetlankat .ona rada pomaha... :sweat_smile: :grinning:
5. nov 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ,dik,ved ja vzdy bez soli,ale som myslela,ci si jej len tak z vasich nedala..skusim ako prilohu,bude sa citit dolezito :grinning:

@jja ,jej,ja som uz davala hrasok,chuti,ale skusim ako Ty na miske :slight_smile:
5. nov 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka jaaaaj, tak takto i Oliv pomaha rada a ked vesiam, rehuna sa velmi pri tom, hehe, neviem, co je jej na tom vtipneeee x;OD

je super, ze uz sedka, stvornozkuje a stavia sa...takto ju nosim so sebou, ked potrebujem posadim ju, vsetko je okolo nej nove, lebo doteraz bola v tych miestnostiach z vysky len, odrazu si sedka...x;oD
5. nov 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja super napad s tym hraskom v miske...skusime aj my, Oliv sa rada sama krmi, blbe, ze uz i lyzickou chce...ale ja este niesom pripravena na ten neporiadok :grinning:
5. nov 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka jej super pomocnicku mas, ja sa priznam este sme spolu nevesali, uz sme spolu nakladali pracku, mycku miluje nakladat, ale este si musime toto vyskusat
5. nov 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok