• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Kuk :grinning:
@zucana Aj ja chcem take cizmickyyyy :dizzy_face: Krasna je Viki.

Ja sa snazim nejako presunut poobedny spanok do kociara, lebo zaspava doma pri mliecku, a potom by sme sli von az okolo 15tej, a to uz je skoro tma. A kedze slniecko nam obom treba a aj nejakeho toho havka mu chcem ukazat, tak to posunieme dufam uspesne. Dnes spinkal krasne, a potom bol este vesely a zvedavy v kociku. No parada. Do sera sme boli domka :slight_smile: Len tym padom uz ostanu asi len 2 spanky a my uz sme mali dlhsiu dobu 3. To ani ked bol mensi nemal :sweat_smile:

A objavila som dnes horne dvojky uz takmer prerezane :dizzy_face: Nezdalo sa mi, co nervaci a mrnka, ked je napapkany a aj mliecka sa napil. A este som ich ani nevidela, len som zacitila zrazu. To muselo v noci a pocas dna vyjst :slight_smile: Preto ma asi dneska pri papani parkrat pohryzol, au. Asi ho tam steklilo. Dufam, ze to nebude dalej robit :confused: Tak najhorsie je hadam za nami pre tieto dva kusy :sweat_smile: Bude ako maly upirik, lebo ma len dole 1ky a tieto horne 2ky.
5. nov 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 ,joj,Andrea,to z chudokrvnosti nepapa? :confused: ,to som ani netusila....to akoze jej nechuti?a mliecko Ti pije?,dufam,ze aj nasa nie je...
ale to sa Vam tbl upravi,ze?tak nech je Livka cim skor v poriadku :wink:
5. nov 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jej gratulujem zubacovi
5. nov 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ,tiez gratulujem :slight_smile: ,naozaj to bude komicke,ale zlate... :dizzy_face: ,tiez nam to tak vychadzalo zle,ked spala doma niekedy aj do 16-tej,uz by sme isli von po tme,tak chodime teraz po obede,nech sa pokuka a potom ju dam rovno lahnut a spinka... :slight_smile: ,alebo opacne,podla toho,kolko je hodin...
inak tie cizmicky som aj ja malej kukala v tescu,ale mali len biele,tak som ich nebrala...
5. nov 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka veru, chudokrvnost robi vela problemov...
5. nov 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka ja kupujem z nextiku yettovky, buduci tyzden mi priiidu, tesiiiiiiim
5. nov 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ku kockam mam jeden nazor zo skusenosti...

,,my mame tie 3 kocky fisher price a dcerka ich ma cca od 6 mesiaca a stale na nich objavuje nieco nove, dokonca aj teraz ako 24 mesacna sa vie s nimi pohrat,,

tak neviem...x;o)
5. nov 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek dikes este musim pouvazovat,kukam aj na ine, pacia sa mi aj tie zvieratka s tou prisavkou do vane
5. nov 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka ideme na Sk trosku povegetit a pozriet rodinku... :slight_smile:
5. nov 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat @avaka Dik, baby!
Tak ked sa tebe dari, hadam sa aj nam bude a pekne pospinka. Domka mi spaval 1-2 hodinky, ako kedy. Bala som sa, ze v kociku da polhodku a dost. Ale dnes bolo fajn. Sice si doma neoddychnem pocas jeho spanku, ale ak bude hajkat, tak bude aj prechadzka pohodova a aspon pokecame s babami. Lebo ked krici, tak idem pozadu alebo popredu, nech nebudime deticky :sweat_smile:
5. nov 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Ja sa chystam akurat zajtra kupit nejake kacicky a spol. do vanicky, ked uz si tam krasne clapka a hra sa. Je to rozkosne :dizzy_face: Ake prisavky to myslis?
5. nov 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 tak stastnu cestu... a uzi si to... co si urcite uzijes... :wink:

my mame zabky a kacicku vo vani a kruti sa tam Vilko jak ringispiel... este narastie a zasekne sa napriec vanou... :rolling_eyes: :grinning:

idem ja spat... pekny vikend, ja asi nebudem stihat, ideme si nahradit zajtra plavanie a potom mame este v nedelu a potom ideme na navstevy ku kamosom... :sweat_smile: :sunglasses: dobru...
5. nov 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame 3ks rybiek, taka sada - zlta, modra, fialova, potom mame dalsiu sadu, kde je kacicka, zabka, chobotnica, vodna hviezdica, a este mame hrosika a par penovych x;o) Oliv sa uz krasne hrajka, pevne sedi, takze i sedak je odlozeny....x;oD
5. nov 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Fiiha!

No idem ja pomaly, nech tu neprirastiem. Dnes mam internetovy deficit, nemala som vela casu pokukat, co nove vo svete :sweat_smile:
5. nov 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Vy mate riadne mnozstva vsetkeho :sweat_smile:
@lucia411 ,tak si to krasne uzite :slight_smile:

@olifcek ,ale ak by jej nechutilo,tak asi vsetko nie?jej napr.ovocie velmi chuti,aj pekne zje,vacsinou 100ml,niekedy ovela viac,aj 150...
@rivatha :wink: a mm mi nechce nic dovolit predat x;O) ze nechame pre druhe a pritom sme sa vcera bavili, ze dalsie uz ee...teda ja som mu to povedala, on povedal, ze dobre no, objal ma, dal mi pusu a pomojkal ma...no asi veri, ze si to rozmyslim, az bude Oliv vacsia :grinning:
@avaka bohuzial chudokrvnost neznamena, ze nebude papat nic, cosi chutit moze ;o(( my sme mali vyhodu v tom, a mame v tom, ze Oliv je predcasniatko a robili jej vsetko mozne, co inak detickam nerobia, a tak velakrat neskorp sa pride na anemiu, ci ine neduhy, ktore sa uz mohli stat tazsimi formami :rolling_eyes:
5. nov 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka nestresuj sa @andrejkina mala aj nepriberala moc ale drzim palce nech vsetko dobre @andy dopadne :pensive: isto lieky zaberu a bude dobre aj sa rozpapa...aspon alergie nemate a pecen a ine sa liekmi upravia....nebojkaj ani ty
dik baky este raz ...aj ja bych brala take cizmicky ale za 5 eur nezozeniem :grinning:
my uz spime ale velmi na krivo :sweat_smile:
@lucia411 stastnu cestu a uzi si pekne pocko este
tu uz ma byt skaredo a tie kocky ze dobre vyzeraju :wink: hodte este nejake linky na inspiraciu
5. nov 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka ale anemiu vidiet i na kozi babatka :wink:
5. nov 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ,ale ked jej brali krv a mala o.k,tak to by zistili nie?
5. nov 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ,ja uz nemozem nikde nic citat radsej,sakra :confounded: :grinning: ...
5. nov 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka jasneeee, z krvi to zistia hneeeed...ibaze to, ze to nemala teraz, ci pred par mesiacmi, neznamena, ze to mat nebude...kazde babo ma obdobie, ked ma menej cervenych dosticiek, prwtoze rychlejsie rastu, dokonca naposledy v 14 ci 15 roku zivota :wink:
5. nov 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka ja som taka ista stresmenka ale lekarka by ti povedala neboj....a ved ti papa....trosku ale papa...neboj aked jej brali krv tak by zistili
@olifcek ,bola by bleda?? :confused: :sweat_smile: ,v lete bola biela,ale ja som ju chranila pred slnkom,aj kremom,aj slnecnikom...
ahojte,
tak som sa rozhodla, ze predsa len napisem ... s olifcek sme sa prave spoznali cez mimibazar :slight_smile:
sem tam som sem uz prispela, tak ak vam nevadi, prispievam opat :slight_smile:
chudokrvnost - s Tomaskom sme si uzili v 6 mesiaci rotavirosove a adenovirusove hnacky, ktore mu zanechali nedostatok zeleza a vsetko, co sa ho tyka poriadne znizene, vlastne v case zavadzania prikrmov, cize zo zaciatku mu velmi nechutilo ... teraz je to uz ine kafe :slight_smile: momentale netusim, ci je uz anemia prec, ale mudr. nam predpisala maltofer,ktory tomas v brusku neznesie a stale vyzvrackal, cize som zaviedla to,ze do kazdej kase,ktoru dostane na veceru dostane kusok trstinovej melasy, 3 krat do tyzdna dostava cervene masko, divinu, hovadzinu ... a raz do tyzdna do jablcka zamiesam stavicku z cvikly, licka mu zacali cervenat, takze,ked pojdeme omesiac na poradnu verim, ze uz bude vsetko ok
@avaka ked jej robili KO tak to by zistili na sto percent
5. nov 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ,ale to jej brali velmi davno a lekarka,no co si sama nezistis... :rolling_eyes: ,radsej jej bude robit sono za 10 euro,aj ked je vzdy o.k
5. nov 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok