Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
5. nov 2010

@avaka nielen biela...lekarit o poznaju, ale neviem presne ako...mne neuro, ked osm jej povedala, ze malickej davam poctivo maltofer, co je zelezo, ale, ze zaudam na kyselinu listovu, tak povedala, ze podla nej to vobe cnevadi, lebo, ze ma oliv perfektnu farbu uz...

....a anemia sposobuje i ospalost babatka, ci predrazdenost...

hribikana
5. nov 2010

a vraj to vidiet aj v ockach

avaka
5. nov 2010

@hribikana ,ahoj 🙂 ,aj ja davam telacie masko,ale ked s neho skoro nic nezje... 😒
inak nem bude este robit KO,ale az v roku 😕

svetlankat
5. nov 2010

@hribikana vitaj medzi nami

olifcek
5. nov 2010

@hribikana 😉

hribikana
5. nov 2010

a este k masku,to mixujem, zvysok pucim iba vidlickou, ale z maska xcem, aby vstrebal vsetko zelezo co sa da, preto mixujem 🙂

svetlankat
5. nov 2010

@avaka nestresuj sa, urcite to bude dobre

olifcek
5. nov 2010

Olivka maltofer zboznuje, az place, ze jej nedam viac ako 8kvapiek 2x denne x;oDDD kvapky davam podla vahy x;o)

zucana
5. nov 2010

@avaka tu krv babatkam vobec neberu az ked je nejaky problem...presne som chcela napisat ze chudokrvne deti su unavene a neaktivne a tvoja mala je zive striebro a sikovna o dusu tak sa nestresuj a chut ma predsa papat ako pises len nezvladne vela spapat tak to je o ninom predsa 😉

hribikana
5. nov 2010

@svetlankat - dakujem
ja tu chodievam castejsie, ale prispievat nestiham ... takze iba spehujem 😝

avaka
5. nov 2010

@hribikana a v ockach ako?
mne mala spava doobeda1,5-3 hodky,poobede cca pol hodku a ked je vyspinkana,je vysmiata,tak dufam,ze stresujem darmo.. 🙂

svetlankat
5. nov 2010

@olifcek fuuuuuj ja som ho brala pocas tehu a aj cmulacie a teda ja somho nezboznovala, ble

olifcek
5. nov 2010

@rivatha neviem, ci dokazem este raz takto plno venovat svetuuuucko dalsiemu babu 🙂

svetlankat
5. nov 2010

@avaka fakt sa zbytocne stresujes

avaka
5. nov 2010

@zucana ,o.k,dik 😉 ,uz som ticho,ved je to cervik.... 🙂

hribikana
5. nov 2010

@zucana - no tomas je neuveritelne aktivne dieta ... pokozticku mal vsak velmi bledu ... a maltofer zboznuje aj on, len keby ho vedel v brusku udrzat ☹

avaka
5. nov 2010

@svetlankat 🙂

olifcek
5. nov 2010

@avaka stresujes nadarmo x;oDD

@svetlankat Oliv mi spapa i kyselinu listovu, i pyridoxin papala sten je bleee horky az moc...pozna to od mala, tak asi preto x;o)

hribikana
5. nov 2010

@avaka - netusim, svokra je tiez mudr. ale na ine 🙂 a ta vcera pozerala, ze uz to vyzera lepsie

olifcek
5. nov 2010

@hribikana pred maltoferom a po nom mu nedaj mliecko, aspon polhodku...ja livke davam kvapky do prikrmu, na lyzicku x;o) najma, ked uz ma len malo dopapat a nechce, ukazem maltofer, dam par kvapiek a uz papaaa, x;oDDDD

len nechcem maltofer uz dlho, lebo sa z neho vraj nesmierne zubky detom kazia...

hribikana
5. nov 2010

lucim sa s vami, o piatej vstavame, pekny vikend prajem

hribikana
5. nov 2010

@olifcek - no skusim to uz ten mesiac bez neho a ked to nebude ok, skusim ako vravis, vdaka za radu

svetlankat
5. nov 2010

@olifcek ja som pocula ze tmavne sklovina, ja som mlieko nemohla dve hodky pred a dve po,a le tieto male deturence by to nevydrzali. chudatka

svetlankat
5. nov 2010

@hribikana pekny aj vam

zucana
5. nov 2010

@hribikana a nemal on nedostatok zeleza z tych rotavirusov?@avaka fakt nemusis stresovat 😉

svetlankat
5. nov 2010

bru baby

olifcek
5. nov 2010

@svetlankat moja oliv po prikrme hned papa a maltofer jej problem nerobi, nastastie, a ani neupchava, co zvykne, bohuzial...
@hribikana prijemny vikendik 😉

avaka
5. nov 2010

dik baby,dobru noc 🙂

blumka
6. nov 2010

sewas zeny 😉
tak poporiadku
@laxity som sa pytala mm na ten dom tak mame 300stvorcov z toho je garaz 50 😅
@svetlankat no auto mam slubene ak budem sama jazdit a budu peniazky 😉
kocky ja odporucam, julinka sa s nimi vyhra aj ked ona to nestlaci ale ja stlacama a ona sa rehoce, ale napr. co je na tej tretej kocke http://www.pricemania.sk/katalog/didakticke/fis... ten kruh s farebnymi gulickami tak to si otaca prstekom sama...a Terezka kocky pouziva ked sa hra v domceku, lebo oni maju naspodku ako dieru a jej to pripomina pracku, tak ma tri pracky v dome 😅
co neodporucam je ta prisavka http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath... nedrzi to dobre, ten vodny mlyn aby sa tocil potrebuje vela vody a ked teda to vela vody nalejete tak to zatazi cely prisavku a spadne to..jedine ta korytnacka ma vyuzitie..davam ju juli ked ju prebalujem 😀
@olifcek neviem presne odkedy deti vedia ze mozu odniekila spadnut ale myslim ze to je este hodne po roku..este rocne dieta nevie odhadnut nebezpecenstvo
a este k zelezu..ja mam cely zivot malo zeleza a preto byvam velmi unavena a podrazdena, ale ja uz presne viem kedy mi to zacina tak uz viem co proti tomu robit...ale teda zeby mi nechutilo z dovodu anemie, to sa povedat neda 😀

andrea2603
6. nov 2010

ahojte.
díky kočky za podporu.
Liv dostala Maltofer, tak dúfam, že bude dobre znášať. Tú krv jej brali vlastne preto lebo som sa sťažovala na poradni, že spapá 5-6 lyžičiek a viac do nej nedostanem a potom len ceckať chce 🙂 a keďže aj menej pribrala ako sme u Livky boli zvyknutí /vždy doteraz priberala to maximum podľa tabuľky a odrazu tak menej/, tak MUDr. navrhla zobrať jej krv, lebo že chudokrvné deti nemajú veľkú chuť do jedla. Našťastie z tej chudokrvnosti nie je oťapená, ani ospalá /síce v noci by aj mohla 😉 😅 /, včera bola hore, bez jediného spánku od 11.15hod. do 20.30 hod., až som nechápala ako môže tak dlho vydržať 😕 a to sme boli aj 2 hodiny vonku.
A vlastne takto náhodne sa zistilo, že má zlé pečeňové testy ☹ .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre