• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@andrea2603 toto pisem, nmam rada, ze donosene deticky az v roku sleduju...teda krv beru a pod, alebo i neskor, neviem presne a zalezi od lekarky...chjo
6. nov 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 inak, my sme pecen tiez mali malilinko zvysenu...o 0.01 dielika, ci 0.1? predosla pediatricka chcela dat lieky na to, no nova sa nezmienila a ani v nemocnici pred operackou nikto nic nevravel...viem len, ze keby bola moc anemicka, ci mala zlu pecen, neoperovali by ju este...tak snad je to ok...
6. nov 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali sme olivke do cucatka lad, ze wowo, hned zaujalo a cmulka si to....dost dava prsteky do pusy a zda sa mi, ze sucha vrchne dasienka ako @svetlankat opisovala vcera na stretku u Misky...zeby uz i horne jednotky chceli uzriet svetloi sveta?
6. nov 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha v dmke maju taku sadu, ze kacka, slonik, krokodyl, za nejake 4 ecka... :wink:
6. nov 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac caute... :slight_smile:
6. nov 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2697320

no nic, Oliv nie a nie hajat, a to nehaja uz od pol siedmej...asi pojdeme von, je tam dnes kraaasne
6. nov 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha uz viem co som chcela...@zucana zuci ak mate schody tak urcite investujte do zabrany...ja som ju pouzivala asi do 2 rokov terezky, lebo az vtedy vedela ako tak bezpecne chodit po schodoch, aj ked stale sa bojim, lebo ona lieta ako poplasnak..a to pritom my mame schody v predsieni, oddelene dverami :wink: nikdy nevies kedy tam viky pojde a nemozes byt kazdy sekundu s nou
6. nov 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek dik al eja potrebujem inu...do priestoru :(
6. nov 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
INAK TEN KLOKAN TU V OBCHODE STOJI 22 EUR
6. nov 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@avaka a ja som si myslela, že len moja Naty papá menej...ale tak asi je to v pohode...už si z toho nebudem nič robiť...pekne priberá a je to super :dizzy_face:

@svetlankat uvidím či kúpim...ešte premyslím, ako sa Naty do Vianoc rozchodí a či sa nejak rozchodí :slight_smile: ale ďakujem mne rada veľmi pomohla som myslela, že len tzv. pavúk je nevhodný :confused:

a idem čítať ďalej :grinning:
6. nov 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 šťastnú cestu a príjemný pobyt doma :slight_smile:

@andrea2603 jój to mi je ľúto prajem nech sa dá všetko čo najskôr do poriadku :pensive:

@rivatha gratulujem k zúbkom :dizzy_face:
6. nov 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka pekne veľa budeš mať čo upratovať :slight_smile: a baby budú môcť hrať schovávačku bude veľa priestorov kde sa ukryť :slight_smile:

@hribikana vitaj :slight_smile:
6. nov 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek moja svokra kúpila malej tých 100ks loptičiek v Metre :slight_smile: ale bála sa, že ju s tým pošleme :grinning:
6. nov 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity no jo, upratovania bude dost ale tak sme si to vysnivali :grinning: :wink:
6. nov 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tak ten nas vysnivany ma 240m2 :dizzy_face: a treba upratovacku veru :wink:
6. nov 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana zuci, u nas je to 300 ale 50 z toho je garaz, takze mne na upratovanie ostane 250 a teda na velke upratovanie budem volat nejaku upratovaciu sluzbu :wink:
6. nov 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek deťom na poradniach, preventívkach nikdy neberú krv, až ako 10 ročným a aj to na cholesterol, Brankovi a Lenke, keď aj brali krv tak preto, že bolo podozrenie na alergiu a vlastne tak aj im vždy zistili, že sú chudokrvné, ale pokým nieje žiadny problém, tak krv sa neberie, teda ja mám takéto skúsenosti.
6. nov 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka , kočky podrastú a pomôžu :wink:, či :confused: a @zucana , tak šup sestričku pre Viki, nech sa jej veselšie upratuje :wink:
6. nov 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 a nemoze aj chlapcek pomahat vikinke ? ta vyzera na to,ze by to zabezpecila :grinning:
som pocula ze mate krasne pocko...tu zatiahnute 16 stupnov....tak si uzite :dizzy_face:
my sme dnes mali ist na plavaren ale zatopilo aj tu tak nic z toho a som zvedava kedy otvoria.... :rolling_eyes:
6. nov 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz sme domaaaaaaaaaaa...boli sme 4,5hodky vonku..presli sme sa pesi do mesta, tam sme si dali obedik, opat sa presli a zviezli sa busikom dom x;o) fajny dnik za nami :dizzy_face:
@zucana my sice slnecno ale tiez len 16stupnov :grinning:
6. nov 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste ktooo? x;o))
6. nov 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu uspavam ... Mm siel kupit este nejake suroviny dnes mi robi veceru romantikus
a nepisu v ktorom tt?
To' lebo nesedela na zadnici ani chvilku :confused:
6. nov 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana pisu, ze sa malo narodit na prelome novembra,decembra a narodila sa 22.10., cize cca 5 tyzdnov skor....skoro ako my...len snad mala take stastie ako my, ze jej babo nemusi byt na pristrojoch ani sekundicku....
6. nov 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok