Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
6. nov 2010

@andrea2603 toto pisem, nmam rada, ze donosene deticky az v roku sleduju...teda krv beru a pod, alebo i neskor, neviem presne a zalezi od lekarky...chjo

olifcek
6. nov 2010

@andrea2603 inak, my sme pecen tiez mali malilinko zvysenu...o 0.01 dielika, ci 0.1? predosla pediatricka chcela dat lieky na to, no nova sa nezmienila a ani v nemocnici pred operackou nikto nic nevravel...viem len, ze keby bola moc anemicka, ci mala zlu pecen, neoperovali by ju este...tak snad je to ok...

olifcek
6. nov 2010

dali sme olivke do cucatka lad, ze wowo, hned zaujalo a cmulka si to....dost dava prsteky do pusy a zda sa mi, ze sucha vrchne dasienka ako @svetlankat opisovala vcera na stretku u Misky...zeby uz i horne jednotky chceli uzriet svetloi sveta?

lenica81
6. nov 2010

@rivatha v dmke maju taku sadu, ze kacka, slonik, krokodyl, za nejake 4 ecka... 😉

lenica81
6. nov 2010

inac caute... 🙂

olifcek
6. nov 2010

fiiiha
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2697320

no nic, Oliv nie a nie hajat, a to nehaja uz od pol siedmej...asi pojdeme von, je tam dnes kraaasne

olifcek
6. nov 2010
blumka
6. nov 2010

aha uz viem co som chcela...@zucana zuci ak mate schody tak urcite investujte do zabrany...ja som ju pouzivala asi do 2 rokov terezky, lebo az vtedy vedela ako tak bezpecne chodit po schodoch, aj ked stale sa bojim, lebo ona lieta ako poplasnak..a to pritom my mame schody v predsieni, oddelene dverami 😉 nikdy nevies kedy tam viky pojde a nemozes byt kazdy sekundu s nou

zucana
6. nov 2010

@olifcek dik al eja potrebujem inu...do priestoru :(

zucana
6. nov 2010

INAK TEN KLOKAN TU V OBCHODE STOJI 22 EUR

laxity
6. nov 2010

ahojte

@avaka a ja som si myslela, že len moja Naty papá menej...ale tak asi je to v pohode...už si z toho nebudem nič robiť...pekne priberá a je to super 😵

@svetlankat uvidím či kúpim...ešte premyslím, ako sa Naty do Vianoc rozchodí a či sa nejak rozchodí 🙂 ale ďakujem mne rada veľmi pomohla som myslela, že len tzv. pavúk je nevhodný 😕

a idem čítať ďalej 😀

laxity
6. nov 2010

@lucia411 šťastnú cestu a príjemný pobyt doma 🙂

@andrea2603 jój to mi je ľúto prajem nech sa dá všetko čo najskôr do poriadku 😔

@rivatha gratulujem k zúbkom 😵

laxity
6. nov 2010

@blumka pekne veľa budeš mať čo upratovať 🙂 a baby budú môcť hrať schovávačku bude veľa priestorov kde sa ukryť 🙂

@hribikana vitaj 🙂

laxity
6. nov 2010

@olifcek moja svokra kúpila malej tých 100ks loptičiek v Metre 🙂 ale bála sa, že ju s tým pošleme 😀

blumka
6. nov 2010

@laxity no jo, upratovania bude dost ale tak sme si to vysnivali 😀 😉

zucana
6. nov 2010

@blumka tak ten nas vysnivany ma 240m2 😵 a treba upratovacku veru 😉

blumka
6. nov 2010

@zucana zuci, u nas je to 300 ale 50 z toho je garaz, takze mne na upratovanie ostane 250 a teda na velke upratovanie budem volat nejaku upratovaciu sluzbu 😉

andrea2603
6. nov 2010

@olifcek deťom na poradniach, preventívkach nikdy neberú krv, až ako 10 ročným a aj to na cholesterol, Brankovi a Lenke, keď aj brali krv tak preto, že bolo podozrenie na alergiu a vlastne tak aj im vždy zistili, že sú chudokrvné, ale pokým nieje žiadny problém, tak krv sa neberie, teda ja mám takéto skúsenosti.

andrea2603
6. nov 2010

@blumka , kočky podrastú a pomôžu 😉, či 😕 a @zucana , tak šup sestričku pre Viki, nech sa jej veselšie upratuje 😉

zucana
6. nov 2010

@andrea2603 a nemoze aj chlapcek pomahat vikinke ? ta vyzera na to,ze by to zabezpecila 😀
som pocula ze mate krasne pocko...tu zatiahnute 16 stupnov....tak si uzite 😵
my sme dnes mali ist na plavaren ale zatopilo aj tu tak nic z toho a som zvedava kedy otvoria.... 🙄

olifcek
6. nov 2010

a uz sme domaaaaaaaaaaa...boli sme 4,5hodky vonku..presli sme sa pesi do mesta, tam sme si dali obedik, opat sa presli a zviezli sa busikom dom x;o) fajny dnik za nami 😵

olifcek
6. nov 2010

@zucana my sice slnecno ale tiez len 16stupnov 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
6. nov 2010

kde ste ktooo? x;o))

zucana
6. nov 2010

Ja som tu uspavam ... Mm siel kupit este nejake suroviny dnes mi robi veceru romantikus
a nepisu v ktorom tt?
To' lebo nesedela na zadnici ani chvilku 😕

olifcek
6. nov 2010

@zucana pisu, ze sa malo narodit na prelome novembra,decembra a narodila sa 22.10., cize cca 5 tyzdnov skor....skoro ako my...len snad mala take stastie ako my, ze jej babo nemusi byt na pristrojoch ani sekundicku....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre