Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
7. nov 2010

ahojte 🙂
boze,tu uz sa riesia kalendare,darceky....ved to uz budu vianoce... 😕 😅
my sme mali dnes otrasnu noc 🙄 ,ja som zaspala az okolo 02h rano,lebo mala sa stale krutila po posteli,a od tej druhej do rana 06.30 este cca5x hore.mozno by som aj pospala,ked neplahkala,ale som sa bala,aby nespadla,tak som lezala vykrutena,az ma chrbat bolel..
neviem,co jej je,ci tiez dalsie zuby,alebo co,ale uz 3 dni ma taku tvrdu kaku...

@svetlankat chudak havo 😅 ,ani svoj kutik nema,co mu Miska vsetko berie... 😀 ,s tou imunitou mas pravdu,my ked sme boli na navsteve,dali malu ich psovi do "kresla" a neviem,co este...ale je pravda,ze Miska vyrastala so psom od narodenia,ale take babo,co nahodou pride do kontaktu asi nemusi byt take imunne,takze mozno ma @raa2 pravdu...ale to je moj nazo len...
@amaca,kocky maju pravdu,je nas tu viac,co deticky su casto hore,aj my sme kazde 2 hodky....v tomto veku si deticky zacinaju vraj uvedomovat,ze s mamou netvoria jeden celok a mama moze odist...
Nasa vcera isla s placom domov,mm ju vozil,spala a sa zobudila,hned plac, musela som im ist naproti,ked ma zbadala,nahodila usmev a bolo dobre 🙂

blumka
7. nov 2010

@svetlankat toto myslis? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2632029 skus napisat predavajucej ak to este nerpedala dohodnes sa 😉

raa2
7. nov 2010

@avaka matik sice sa stretava so psikmi, ale iba ked ideme a vidi ich z kocika. Ved vam dam vediet ako pokracujeme. mliecko dneska vycucal ako nic! mu urcite chybalo, aj u kamaratky sme boli a pozeral sa takym pohladom na jogurt ako keby tyzden nejedol, ale nepolavila som, musim lokalizovat, ked tak v utorok mu pridam jogurt, on miluje biele jogurty...

jaja32
7. nov 2010

@blumka na olovrant davas mliecko alebo nieco ine? My mame rano mliecko, desiatu jogurt (kazdy druhy den) alebo mliecko, obed zelenina, olovrant ovocie a vecera mliecko....dobre robim? V noci nepapame.

svetlankat
7. nov 2010

@blumka nie toto s tou opicou pockaj najdem link, olifcek to tu davala

blumka
7. nov 2010

@jaja32 presne tak isto papa juli 😉

blumka
7. nov 2010

@svetlankat tak neviem co.. 😕 ja ze toto bo sme sa predtym bavili o tomto a tu je tiez opica 😀

svetlankat
7. nov 2010

@blumka http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2341&e=d... toto, som to tak pochopila, ze to mate doma, ale asi som to zle pochopila

blumka
7. nov 2010

@svetlankat ne toto nemam...to predtym co som davala link to mame 😉

jaja32
7. nov 2010

@blumka a to rano papame uz 210 ml mliecka🙂

blumka
7. nov 2010

@jaja32 no krasne 😉 my stale ubohych 120ml a niekedy ani to nie

jaja32
7. nov 2010

@blumka kedze nepije mliecko v noci, tak som skusila takto. Aj tak vypijeme len nejakych 540 ml

blumka
7. nov 2010

@jaja32 aha..no juli v noci raz dvakrat vypije tych 90 a dokopy za cely den je to tiez nejak tak okolo toh pol litra ale ja k mliecnej davke ratam uz aj jogurt a rozmyslam ze zacnem davat aj nejaku mliecnu kasu a budem striedat na desiatu s jogurtom

jaja32
7. nov 2010

@blumka ja tiez mam zapocitany aj jogurt... mliecnu kasu ochutenu? Ja som kupila, ale malej moc nechuti

olifcek
7. nov 2010

@zucana zuzkaaaaaaa, kukam katalog carrefouru a maju tam krasny kociarik, 32.90,eur ale je uzasnyyyyy, a paq i trijkombinacia za 69.90eur tam jeeee

olifcek
7. nov 2010

mm a Olivka na seba pluju, hehe, ja odpadnem 😀 😀 oni dvaja vedia RIADNE vystrajat, hehe...tancuju spolu, robia neplechu spolu 😀 😀

blumka
7. nov 2010

@olifcek vitaj v klube 😀 a bude to este horsie 😀 😀

olifcek
7. nov 2010

@blumka oni vystrajaju uz dlhsie, ale teraz sa jej cosi len raz ukaze a uz sa toho chyti, hehe....cim vacsia lumparna, tym skor to robit chce...

blumka
7. nov 2010

@olifcek no a to sa raz budes chytat za hlavu co oni dvaja budu stvarat...ja radsej zatvaram oci, lebo to niekedy u nas hranici s adrenalinovyji sportami 😀

olifcek
7. nov 2010

@blumka 😀 😀

svetlankat
7. nov 2010

dobru noc baby, idem si lahnut

loginka
7. nov 2010

baby spekulujem tiez nad narodeninovym darcekom pre L., pre Domka mam velke auto s kockami
co poviete na toto je velmi predcasne? nezahra sa s tym v priebehu roka?
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/3144...
@zucana take nieco ako little people by som tiez chcela, tie dve s tymi zvieratkami vyzeraju dobre, tiez nad tym rozmyslam

loginka
7. nov 2010

@olifcek tie linky co si dala fisher price su uzasne, ale fakt mastne, sakris 60 eur no asi nie
nevies da sa niekde take nieco aj lacnejsie? kde sa to da kupit?

zucana
7. nov 2010

@laxity je ale tu bundu som neplatila...a stala 70 😔
a mame uz vela hraciek tak skor viac a za menej lebo vraj sa detom rychlo zunuju hracky tak na striedacku 😀

a neviem sa rozhodnut ktore teda:
http://www.mytoys.de/Little-People-LITTLE-PEOPL...

http://www.mytoys.de/Little-People-Little-Peopl...

blumka
7. nov 2010

@loginka podla mna je na domcek este skoro...to mozno tak o rok 😉
@zucana nejdu otvorit linky

olifcek
7. nov 2010

@loginka ten docek je podla mna tak pre TeTe od @blumka az... 😉 tie hracky, co som dala, su novinkou, takze lacnejsie sa zatial kupit nedaju ☹

zucana
7. nov 2010

@olifcek Ale na sk okrem toho jedneho sa to' kde da kupit?

olifcek
7. nov 2010

@zucana neviem x;o(( ja bych pisala im, a opytala sa, ci to poslu i na sk a za kolko... ☹

olifcek
7. nov 2010

idem si ja lahnut uz... 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre