Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
8. nov 2010

samoska to iste plati aj pre @matesl a vsetky ostatne ponocovacky 😵

matesl
8. nov 2010

@olifcek a nebojissa ze ju nakazis tym helikobakterom takto?

olifcek
8. nov 2010

@matesl ja som presvedcena, ze ho nemam....a casto sa len tvarim, ze som si odhryzla 😵 😵

olifcek
8. nov 2010

@matesl my sa casto i pri hre dotkneme perami...spociatku som sa bala, ale uz ee. ja som to svrbenie koze mala pravdepiodobne zo stresu

blumka
8. nov 2010

@olifcek ako sa zistje ten helikobakter? lebo mna neskutocne svrbi cele telo ale to vzdy v zime, mam to od puberty

maculik
8. nov 2010

@zucana ak uz chces kupovat teraz, tak kludne kup tuto a potom neskor kupis inu, aspon aj uvidis, ci ju bude kuchynka vobec bavit.

@blumka s tym nocnym oducanim si myslim to iste, treba, aby pomohol mm alebo rodicia, ja teraz o 3t idem na Sk, tak mama mi pomoze. A tiez necakam, ze mi prespi zrazu celu noc, ale dufam, ze to budenie aj 7-8x za noc zredukujem aspon na 2-4x, pre mna to bude uspech. Aj ho budem moct nechat mm, keby nieco nahodou, nebudeme musiet riesit, ze sa uspi len na prsku. A casom zacne spat lepsie, to verim (a dufam :D

@zoska super, ze si si tam aspon trosku zrelaxovala, videla som fotky na FB, aj pocasie vam vyslo , tak parada 🙂
a necit sa blbo, si proste unavena a nemas silu nieco teraz riesit, ty si mamina a rozumies si najlepsie. Mozno pri tom oducani by ti mohol pomoct mm, ked bude mat napr.tyzden v kuse dovolenku, ale to je iba na vas, ci sa na to date. Napr.Petrik ked sa zobudi 7x, tak ho max.raz uspim na pleci (aj to je zvycajne len do 23h), inak vzdy prso. Takze viem, ze to oducanie bude brutal tazke a tiez neviem, ci to vydrzim 😒 ☹

olifcek
8. nov 2010

@blumka krvou a stolicou...mne len krvou...mala som len zvysene hodnoty nanho, tak vraj preto vyter stolice nebol potrebny, no, kebyze nekojim, dala by mi na to antibiotika, s ktorymi sa to uspesne prelieci....takze si dam len tak preventivne opat krv vziat a som zvedava... 😉

mne vtedy okolie i mm a svokra vrAVELI, ZE to mam zo stresu len...a arejme to tak bolo....alebo z kojenia vraj to mohlo...

maculik
8. nov 2010

kocky, a co ta chata, kto sa este vyjadri? zase to tam nejako spi...

blumka
8. nov 2010

@olifcek dakujem..ale krv ti brali len preventivne a vtedy to zistili alebo si kvoli tomu svrbeniu sla?

olifcek
8. nov 2010

@blumka kvoli tomu som sla...chcela som krem... 😉 dostala som take, do kupela, namiesto sprchaca pouzijes, ci natries po kupeli este na vlhku kozu a pomohlo...ja som sa az do krvi drapala...svrbeli ma predlaktia, kolena, pistali....nesvrbel ma krk, ani slabiny, co je udajne jasny helico, pokial teda nemas ekzem

blumka
8. nov 2010

@olifcek ok, dakujem...tak asi pojdem aj ja...este si na nete popozeram nejake info o tom

jja
8. nov 2010

ahojte dievcata...rychlo som vas prebehla ...
my sme boli na poradni, ani nepisem kolko vazime, sice nas nevazila tam ale ja doma....dobehli, alebo predbheli sme @blumka Tete 😠 mame 84 cm. a vcera vecer somsi uz musela dat tbl. od bolesti, tak ma neznesitelne boli lave rameno... 😖
@maculik bavili ste sa o ponukani prsa v noci, vcera som sa stretla s jednou mamickou, ma rok a pol malu Hanku, a ona ju koji iba v noci, lebo jej idu zubky tak aby ju mohla ukludnit. inac sa ukludnit neda... ale je na tebe, ako sa rozhodnes 🙂

maculik
8. nov 2010

@svetlankat tie kocky od FP, co si sem davala link, mame aj my, mm ich este davno kupil Adelke a vyhrala sa s tym vela a teraz uz asi mesiac sa s tym aj Petik hrava, uz si to hore vie pekne stlacit, bucha po tom a vsetko sa kruti a on sa tesi 🙂 Alebo si len prstom kruti tie kolieska a otaca, co mu ide, celkom dlho ho to zabavi. takze ja odporucam 🙂

olifcek
8. nov 2010

@maculik ja tie temy nestiham, idem kuk, ale my prideme kamkolvek 😉 len tam musi spoj volajaky ist 😀

matesl
8. nov 2010

@olifcek ved aj mne maly napcha prsty do pusy, no co mam robit, nevyhnem sa tomu 😒

olifcek
8. nov 2010

@maculik vidis, u nas kolecka niesu novinkou, hned vedela, co s nimi, ale tak take ma uz davno...i po hlavkach buchala, chvilku bavilo....ale cas kociek pride, snad 😅

maculik
8. nov 2010

@jja no ja tak dlho nechcem kojit, jednym z dovodov je, ze si chcem bud.rok dokoncit VS, takze budem v kuse lietat hore-dole do BA a naspat (teda ak ma prijmu), no ale hlavne sa bojim, ze by sa este v 1,5r budil tak, ako teraz, aj 8x za noc...

olifcek
8. nov 2010

@matesl prve...hlavne ale, vraj i keby sa stalo, ze to na nich prenesieme, az o roky sa moze ozvat, to vraj nieje dnova zalezitost ale nikolkorocna, neboooj a ma ho skoro kazdy, len nie u kazdeho sarapati...ja po nikom ani nepijem, ani po rodicoch a to roky rokuce, len po mm s anapijem...skoro ma vystrelo, ked so videla, ze on pil po inych a ani to po nich na flais neutrel...tak verim, ze mi ho neprinesie

blumka
8. nov 2010

@jja 😕 12kg?

matesl
8. nov 2010

@blumka musis si vyziadat to vysetrenie...mne povedala ze krv nie vzdy pravdu ukaze, robili mi to zo stolice a este exituje aj dychovy terst ten stoji 42 eur a je presny a potom moze este gastro...no ale to sa bojim ;)

olifcek
8. nov 2010

ideme sa chystat...ideme k @lenica81

blumka
8. nov 2010

@matesl a tebe ako zistili toho helikobaktera?

olifcek
8. nov 2010

@matesl jasne este test a gastro, ale jedno je zbytocne drahe, druhe neprichadza do uvahy 😀 😀

blumka
8. nov 2010

@matesl gastro neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...tam neeeeeeeeeeee

jja
8. nov 2010

@olifcek aj ja ho mam vraj zvyseny...tiez som po porrode isla nohy ruky zoskrabat a dala som si spravit z krvi....ale zatial kym kojim tak sa radsej u dokiho ani neukazujem lebo by ma hned poslal na gastro ☹

@blumka hmmmm..... 🤐

jja
8. nov 2010

@maculik verim ti....a chapem ta, ja som tento rok odlozila 2 stupen VS prave kvoli kojeniu. tiez by som cestovala stale do TT.... 😒

jaja32
8. nov 2010

@olifcek ja tiez mozem byt vonku, ked prsi, ale nemame manducu a v kociku dlho nevydrzi a neviem si predstavit, coby robila, keby mala na kociku prsiplast, ci co to je.

raa2
8. nov 2010

ahojte baby, tie tekute kakanicky vodove boli z mlieka, dnes to mal opat, vysadzam nutrilon a dam mu dneska sunar. hadam ho bude lepsie znasat, i ked mi to nejde vobec do hlavy, ale neriesim, hlavne ze som zistila z coho to ma.
je tu otrasne pocasie, matko mi spal od 9 do 11, tak teraz ho dam o 15, citam knihu ze kazde dieta sa da naucit spat, som zvedava co mudre sa tam docitam 🙂 inak noc sa dala az na to ze od 3 do 4 bol hore a reval ako pavian...

zucana
8. nov 2010

jaaaj ja som bola na gastre veru mi davali tu hadicu do zaludka ale to daaavno....hroza skoro som umrela a kedze ja nevraciam skoro som sa tam zadusila a nakoniec itak nic nenasli a povedali mi ze ukazkove vysetrenie ze by to mohli nakrutit a pustat v cakarni ako to ma vyzerat 😀

dzlucia
8. nov 2010

Ahojte nakuknite pekné nové vecičky 🙂 😉
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=28945

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre