Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
8. nov 2010

@blumka teraz od veci... inak aj tie tvoje gule vianocne vyborne vyzeraju... a ten postup nie je ani zlozity... hadam nejaku do vianoc stihnem... 😀

zucana
8. nov 2010

a kde su fotky tych gul?

lenica81
8. nov 2010

@zucana na @blumka FB... 😅

olifcek
8. nov 2010

@lienka2 a tak sme ich zjedli my s mm...sa smial ale...ze som kupila k Tebe i so zmrzkou a keksicky som vzala, he he...som mu vravela, ze som sa snazila potichu balit, lebo chlapcek isiel hajat, a ani som si to neuvedomila, hi

bola to prijemna navsteva, priudeme i nabudude, staci povedat x;o) a mozeme sa aj vonku ist prejst

svetlankat
8. nov 2010

Baby mne je jedno ci lavacka alebo pravacka, len som chcela vediet kedy sa to asi ukaze, my zatial pouzivame obe rovnako.

svetlankat
8. nov 2010

@olifcek aj ja sa pridavam, prosiiiiiim

olifcek
8. nov 2010

@svetlankat k comu? nech si nenamyslam 😀

lienka2
8. nov 2010

@svetlankat ak sa chces pridat k olifcek tak kludne aj ty pridi 🙂 sice nemame tolko miesta ako u vas doma, ale dajako sa pomestime 🙂 aj s @blumka 🙂

svetlankat
8. nov 2010

@lienka2 mne malo miesta vobec nevadi, juj uz teraz sa tesim, a kde byvate?
@olifcek no k navsteve alebo k vychadzke,

olifcek
8. nov 2010

@svetlankat jutre? 😀 😀

zoska
8. nov 2010

tu sa zasa stretkuje 🙂 ale vam je dobre 😉
Nelka spi, ja som si vlasy umyla a vegetujem, ale bordel je tu neskutocny 🙄
no ale co uz, zajtra je tiez den a dojdu dve kamosky a mamina tak h 🙄 dam upracem a pozehlim (si fandim 😀 )

@zucana 2,5hodinky aj mne vydrzi bez pitia aj tri, to je v poho, ale rozmyslala som ze ked napadne sneh tak na pol dna na lyzovacku a ked odídem o 8mej rano a dojdem o 1poobede a mala nebude nič piť a spapa len jogurt a prikrm tak neviem ci jej nebudu chybat tekutiny 😕

lienka2
8. nov 2010

@svetlankat na furci 😅 daleko od vas vsetkych 😖

lienka2
8. nov 2010

@zoska ja si stale hovorim, ze ked bude smadny tak sa napije.. no zatial len jeden-dva hlty, stale ponukam a viac si neda.. iba ked ma ovocnu stavu od hipp..

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
8. nov 2010

@lienka2 ked mne nechce ani moje mliecko piť z hrnčeka ☹ 😒 😠

loginka
8. nov 2010

cafte,
k tomu pitiu, nasi ani velmi teraz nic nepiju cez den, maly pije len rano a vecer, vodu aj caj odmieta, sem tam zazrakom nieco potiahne, ale teraz v zime uz ani moc nenukam, tak hadam mu tekutiny nechybaju
mala pije tiez len rano a podvecer, nepyta si mliecko, a tiez nenukam, ale ked jej dam flasku s cajom alebo vodou vypije vsetko, co je zaujimave lebo je kojena a maly nie, skusala som aj ten uciaci hrncek zdalo sa mi ze aj pila z toho, tak asi budem nukat skor ten hrncek
, pije sa z neho aj mlieko potom?

olifcek
8. nov 2010

@loginka ja si neviem pomoct, mne taketo hracky pridu vhodne oc roka a pol az dvoch...

svetlankat
8. nov 2010

@lienka2 to neva, len mi zhruba povedz v ktorych castiach.

lenica81
8. nov 2010

@zoska ja davam vzdy po jedle a da si... a coraz viac, a to mliecko davame vzdy medzi jedlami...

idem ja pomaly spat, lebo ak ta noc bude ako vcera... 🙄 este furt tie zuby nevyliezli, ale nervaci, kaka jak o preteky a ma zvysenu teplotu... tak hadam tento tyzden sa to stane...

zajtra neviem ako, ale skor tu nebudem, lebo doobeda idem pozriet jednu kolegynku, tiez na MD a poobede sme sa dohodli s kolegynami, ze dojdem, musim sa tak ci tak zastavit v praci... tak si chvilu posedime a pokecame... som zvedava, ako to zvladne mm, kedze teraz je maly umrncany dooooooooooooost... ale suhlasil, tak to vyuzijem... 😅 😎

dobru noc... 😔

svetlankat
8. nov 2010

dobru noc, aj ja idem do postele

zucana
8. nov 2010

@loginka pekne ale toto mi tiez prijde trosku pre starsie 😉 a celkom ok cena
inak vike sa strasne paci panelak 😀

loginka
8. nov 2010

@olifcek no ja hladam nieco aj na potom, cca 1 pol roka a viac takze preto

maculik
8. nov 2010

ahojte 🙂
tak na lampionovom pochode bolo dobre, Adelka ani nehovorila, co sa tak pozerala, Sv.Martin dosiel na bielom koni, urobili sme okruh okolo bloku, nemocnice a hospicu, tak aj pacientov sme potesili a chorych ludi v hospici, potom rozdaval take kolace, ale my sme ich uz mali zaplatene v skolke, tak sme sa vratili tam a ucitelky rozdavali (teda predavali 😉 aj varene vinko a detsky punc, chvilu sme pomrzli a o pol7 sme dosli domov. Teda ale vymrzli sme s mm riadne (dufam, ze aspon deti boli v teple), dnes uz bola fakt kosa, ja som este musela odskocit domov nakojit Petrika, akosi odmietol ovocie, aj obed papal malo, tak bol hladny. Ale super, ze sme boli 😵
Teraz idem zehlit, mm isiel na nakup a potom uvidime, ci spat alebo film.
Zajtra doobeda idem piect muffiny, pride mi poobede kamaratka s o 2mes starsou dcerkou, tak nech mam co ponuknut, ona ma vzdy napecene dobrotky, tak aspon takto, nech sa nehanbim 🙂

@zoska podla mna kludne chod lyzovat, ked uz cez den nekojis, tak to treba vyuzit 🙂 Ved potom jej das ked tak mliecko alebo pripadne nech jej mamina da vodu na lyzicke, ja som tak Petikovi davala parkrat a v pohode, dokonca mu chutila 🙂

loginka
8. nov 2010

@zucana cena je fajn, ale su to vymyselnici rataju si 5 eur za dopravu 😒

blumka
8. nov 2010

@loginka suhlasim s @olifcek aj ja si myslim ze to su hracky pre starsie deti...teraz je dobre detom kupit nieco co hra, svieti, da sa do toho buchat, trieskat, aby mali odozvu ze ked buchnu zacne to hrat..alebo nieco kde je vela gombikov aby mohli stlacat...proste nieco co sa detom odmeni ked tomu daju svoju energiu..
take hracky ako je tento koc deti mozno teraz okolo roka vyuziju ale tam maximalne na zuzlanie tych babik...ale to naco je ta hracka urcena naozaj pochopia az okolo dvoch rokov 😉

@lenica81, tie gule vobec nie su zlozite, za jeden vecer mas polovicu gule a za druhy druhu 😉

loginka
8. nov 2010

@zucana pr ektoru farmu si sa rozhodla?

loginka
8. nov 2010

ja tiez suhlasim@blumka 🙂 ale takych hraciek mame teraz dost, tak hladam nieco na potom, narodky su na zaciatku roka, tak nech je to nieco vyuzitelne aj na potom

blumka
8. nov 2010

@zoska ja si myslim ze ak ty budes lyzovat a nelka bude smadna tak vypije hocico od hocikoho 😉 jeden den prezije a aspon zistis 😉

blumka
8. nov 2010

@loginka aha, ja som myslela ze potrebujes hracku na terajsie obdobie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre