Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
8. nov 2010

@loginka aj na rok je to skoro....a taku hracku co si chcela, im kupis na vianoce o rok x;oD

raa2
8. nov 2010

@zoska to je prechodne obdobie s tym mlieckom, mne to doktorka hovorila, musis ponukat stale, mne tiez mlieko asi tyzden skoro nepil, dokonca som musela znacku zmenit a skoncili sme nakoniec na sunare. dufam ze mu bude pasovat...mal tyzden ze za cely den vypil 100 ml a to rano, ked bol este ospaly 🙂 a potom to z nicoho nic preslo, ked tak kukam tak mal cca tolko co tvoja malicka..boloto dva tyzdne do zadu.

zoska
8. nov 2010

@raa2 ona pije mliecko ked ju kojim vzdy, ale z hrnceka nechce...tak som to myslela 😉

inak baby urobila som si vlastny slovensky kalendar na bud. rok z mojich fotiek na stranke www.vlastni-kalendar.cz je to lahke, sice postovne z CR, cena za kus pri pocte 4ks je 14,50, cim viac ks tym nizsia cena.... zvladla som to aj ja, takze to zvladne uz kazdy 😀

olifcek
8. nov 2010

@zoska zaujimaveeee....nechcela si to cez tu babu, cez ktoru ja? x;o)

olifcek
8. nov 2010

@zoska tam budes mat ale ceske mena, co?

zoska
8. nov 2010

@olifcek nie, je to slovenský kalendar 🙂
cez tu babu som pozerala, ona robi take kolaze, ze fotk plus obrazky z photoshopu a ked sa fotka pekne nenapasuje do sablony tak to nepekne vyjde, bala by som sa...ja som za klasiku, hore fotka, dole dni a mena 😉
ale dakujem za tip, keby som teraz nahodou toto nenasla tak by som oslovila ju 😉

olifcek
8. nov 2010

@zoska ta baba to ale i tlaciiii, a ruci za to, ze to bude kvalitne x;o) ale jasne 😉

zoska
8. nov 2010

@olifcek vsak ja dufam, ze to budes mat pekne 🙂
poslem ti nahlad mojho na mail, chces? 😉

loginka
8. nov 2010
matesl
8. nov 2010

@zoska @zucana a neviem kto este mate problem s pitim...tak jak @maculik hovori, na lyzicke a este skuste dat flasku s tym sosacikom co ma aj pol litrova lucka a sedem decka Rajca...viete ktory myslim? jednej znamej tak maly vypije a tomu sa da aj pomoct, troski zatlacit flasku 😀 skuste
a myslim ze od smadu neumru, ak budu smadny, napiju sa isto 😉

matesl
8. nov 2010

@zoska @zucana a neviem kto este mate problem s pitim...tak jak @maculik hovori, na lyzicke a este skuste dat flasku s tym sosacikom co ma aj pol litrova lucka a sedem decka Rajca...viete ktory myslim? jednej znamej tak maly vypije a tomu sa da aj pomoct, troski zatlacit flasku 😀 skuste
a myslim ze od smadu neumru, ak budu smadny, napiju sa isto 😉

olifcek
8. nov 2010

@zoska davaaaaaj olifcek@gmail.com

matesl
8. nov 2010

baby, supnite link o akych kockach ste sa tu bavili, myslim @maculik dala..
mojho maleho uz ziadne nebavia, vsetko ma osuchane od zubov, cert jeden 😀

juuuj ja ho skusam uz dzuhu noc prekladat do postielky, ale dnes som moc skoro tak sa rozplakal, neviem co je taky uplakany uz 2 noc...

dnes som bola kuknut v praci a kolegyna jak ho nosila na rukach a knisala sa a rozpravali sme sa, normalne jej zaspal 😀 tak sme ho spli do kocika a kecali dalej 😎

avaka
8. nov 2010

ahojte 🙂
ledva som vas docitala a hned mozem ist aj spat.. 😅

@zoska ,skus,ako hovori maculik,dat malej na lyzici vodu,aj ked myslim,ze by vydrzala aj bez,mne teraz cez den pila mlieko len pred doobednym spankom,nic ine a v poho 😉 ,ale ked davam vodu,dam par x na polievkovej lyzici,to sa napije najlepsie 🙂
baby,ja sice oducat od nocneho cucania nejdem,ale Vas kocky tiez uplne chapem,ze chcete oducat,mne sa tiez stale budi aj 6-8x za noc,niekedy menej a teraz mam cviknuty nerv na chrbate,ani nadychnut sa nemozem poriadne a otacat k nej...preto viem ako sa citite a dufam,ze si potom budete moct oddychnut,asi bude fakt naj,ked vam niekto pomoze,lebo len tak nedat,bude asi tazko...
@zucana,Ty si bohovska 😀 ,Vikinka Ti poda prst a chmatnes celu ruku 😀 ,ze spat este dalej... 😅
inak mne mala tak pri obliekani vystrajala do cca 7 mes.,ale strasne...a teraz v pohode,dam jej do ruky kefku,ked obliekam rukavy,poviem daj si do druhej rucicky,ona prelozi... 😅 ani nemukne,ale plienku mi strhava... 😖
@maculik,krasna kuchynka,co mate,ja tiez nad takou porozmyslam,ale az o rok teda.. 🙂

laxity
9. nov 2010

ahojte

@zoska si dala pre seba či pre viacerých? Určite to bude pekné...ja som tiež zvažovala 🙂

Mne Naty tiež veľmi nič iné nechce a v piatok ako som bola u doktorky, tak mi vravela aby som odišla aj na celý deň preč a nech si s ňou mm poradí...či už s príkrmom alebo s pitím...že keď nebude vedieť, že som doma, tak si dá hocičo a od hocikoho ako písala @blumka 🙂

ale viem keď som bola na operácií, tak cez deň nejedla 7,5 hodiny čo odmietala všetko možné 😅

laxity
9. nov 2010

@zoska kalendár som mala na mysli 🙂

olifcek
9. nov 2010

bujaka! ideme sa my chystat na plavanie uz...x;o) takze pa neskor

zucana
9. nov 2010

@avaka No tuuutonoc sa papali castejsie 3 krat Ale este spinkame 😝

svetlankat
9. nov 2010

Baby dobre ranko, hodte mi prosim do temy o vareni nejaky fajny recept na borsc, mam hovadzie masko a chcela by som ho urobit prvy krat v zivote.

maculik
9. nov 2010

Dobré ránko 🙂
my noc trošinku lepšia, než obvykle (asi o 2x menej sa zobudil), aj keď do polnoci nič moc, ale to som ešte nespala, takže až tak nevadilo. Akurát som nemohla dopozerať film, ale tak dnes dopozerám.
Už 2dni má trošinku zvýšenú teplotu, nič vážne, len nezvyk, keď je taký teplučký, tak dúfam, že nič naňho nelezie.
aj je viac upišťaný, aj teraz, idem ho už dať spať radšej.

dnes mi príde kamarátka, tak idem piecť muffiny, dúfam, že sa vydaria.

a pridala som nejaké foto https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maculik/albu...

zoska
9. nov 2010

cauky 🙂
@matesl dik z tip, vyskusam

@avaka ko sa poznam tak sa k oducaniu nedostanem, aj dnes som bol hore 8krat 😅 uz si asi aj zvykam, aj ked si obcas v noci ponadavam

@laxity davala som robit starym rodicom mojim, potom svokrovi, mojim rodicom a nm, cize 4 ks.... ak chces vidiet ako to vyzera hod mi mail, poslem ti nahlad 😉

jaja32
9. nov 2010

@blumka vsetko naj Julinke k 9. mesiacikom 🙂

jja
9. nov 2010

Ahojte dievcata, chcem sa vas spytat, co to znamena ked ma mala taku moc smradlavu kyslu stolicu? posledne dni ked otvorim plienku tak ma taky zavan ovali 😒 a neviem co to znamena 😒

jja
9. nov 2010

ozaj @blumka vsetko naj naj naj Julinke 🙂

zucana
9. nov 2010

@zoska posli aj mne pls 😉

blumka
9. nov 2010

baby, dik
@jja a nepapala jogurt? juli ma taku po jogurte

zucana
9. nov 2010

@blumka vsetko naj tete aj julinke 😵

jja
9. nov 2010

@blumka hmmm...papala....vidis, to mi nenapadlo 🙂 dakujem 🙂

blumka
9. nov 2010

@jja tak posleduj, ze ako to bude ked nedas jogurt... 😉 pre istotu

jja
9. nov 2010

@blumka ok sefe... 🙂 jasne, dakujem 😉

blumka
9. nov 2010

@jja 😀 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre