Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
9. nov 2010

caute 🙂 ,ako tak rozmyslam,ze to bude asi tekutinami,ze mi mala tak tvrdo kaka... 😕 ,co jej mam dat,vzdy tak pekne kakala 2x denne a teraz take,ledva tlaci chuda... :uz niekolko dni a asi nam lezu tie zubky,uz vidim take kopceky hore..dnes som dala jogur a uplne vypluvala,az sa rozplakala,ani s ovocim ee a to ked som ho davnejsie skusala s babanom,tak zbastila..

ja si tu pomaly davam veci dokopy,spisujem,ideme na predlzeny vikend do Zuberca,to som zvedava,ani neviem,co vsetko beriem...asi vsetko 😕 😅

E ma teraz novinku,skriabe ma, .trha mi pery,ked zakricim au,to boli,nerob mi bo.,tak nahodi dramaticky vyraz,zvrasti obocie,naspuli pusinku a krici,bbo.......bboooooo.....bboo a to b tak zvyrazni... 😀

tiez rozmyslam urobit nejake kalendare,prip.pohladnice,ale kym sa rozkyvem,budu aj dalsie vianoce.. 😅

avaka
9. nov 2010

varim polievku a stale si vravim.....nechod k pocitacu,nechod k pocitacu... 😅

jaja32
9. nov 2010

@avaka zuberec je pekne miestecko 🙂

maculik
9. nov 2010

@avaka toto robi aj Petrik, plus este mi okuliare dava dole a potom ma vsade skriabe a cape a pcha prsty do pusy. Ale to bbbbbooooo este nehovori 🙂

Muffiny sa uz dopekaju, mnam, vonaju fajne 😵

blumka
9. nov 2010

@avaka pozdravte oravu 😉 a tam je veru krasne 😵

olifcek
9. nov 2010

kuk, uz doma, valame sa v posteli a robime si navzajom brm brm brm-prstekmi po pere, hehe, kecame si, robime tapi tapi, pozerame mi pod triko. Baby, Oliv na plavani spolu s nami robila pusou bublinky do vody, hehe, uzasne. Dnes sme vela plavali pod vodou, skoro stale.

olifcek
9. nov 2010

kuk, uz doma, valame sa v posteli a robime si navzajom brm brm brm-prstekmi po pere, hehe, kecame si, robime tapi tapi, pozerame mi pod triko. Baby, Oliv na plavani spolu s nami robila pusou bublinky do vody, hehe, uzasne. Dnes sme vela plavali pod vodou, skoro stale.

avaka
9. nov 2010

no ved sa tesim baby,ze konecne nejaka zmena,ideme velka partia 🙂 asi pojdeme v piatok na obed..

@maculik 😀 ,no vedia co je zabava... 😅
idem dat malej papat a ideme von,je krasne...kuknem jej nejaku zimnu ciapku,ale vsetko min.10 euro,to sa mi zda dost teda... 😒
idem,lebo uz sa hra na knihovnicku a kasle pri tom,ked sa otacam,kasle naschval az ju drhne...
pekny dnik 🙂

olifcek
9. nov 2010

@avaka uzi si vylet. Kedy idete? @blumka malej slecne krasne vymesacniny prajem

zucana
9. nov 2010

aj mne mala buch a po nose a vlasy sticuje a do ust dava prsty a skriabe.....a ked poviem au...tak sa rehli 😕

jaja32
9. nov 2010

ahojte, Natalka si zmyslela, ze ani lozit nebude....sedi a tak sa posuva, po kustickoch, ale ide jej to 😀 Dnes som skusila nemixovat obed, spapkala polovicku a potom neotvorila ustocka,tak som mixla a dojedla. Aspon nieco. My mame zajtra 9 mesiacikov, cas rychlo leti.

Aj vy davate doma pancusky a ponozky? Ja musim, ked jej dam dokonca tensie ponozky, tak ma nozicky ladove. Dokonca von tiez davam fusak, ked som dala len deku mala studene nozicky a to bola naobliekana. Asi mame doma ladovu kralovnu.

olifcek
9. nov 2010

@zucana moja sa tiez rehuna...ale uz 2x ozaj plackala, to, ked mi ozaj urobila zle a ja som od bolesti zjojkla...asi citila, ze to bolo fakt a nie, ze sranda, ci bu bu bu 😉

olifcek
9. nov 2010

@jaja32 ale ladova bola i za krkom? to je rozhodujuce...ved niektori ludia maju i v lete ladove ruky, ako ja donedavna, tehotenstvom sa mi to zmenilo, hehe

jaja32
9. nov 2010

@olifcek tam nie, viem, ze je to rozhodujuce, ale nozicky by mali byt tiez v teplucku.... ci nie?

olifcek
9. nov 2010

@jaja32 a ked das dvojitu vrstvu, uz ich nema ladove? a urcite ano 😉

matesl
9. nov 2010

baby nase uspavanie zacina byt hrooozneeee
aj vecer aj cez den
mrnka, sucha si oci, tak ho idem ulozit ale ked si cucne tak jak zivej vody sa napije...a skace, lozi, tak ho vezmnem ze OK ideme sa hrat a zas mrnci...ale ja ho odmnietam 45 min uspavat bezuspesne a ked aj tak spi 20 min...
juj ci som vytocena na to... 😅

matesl
9. nov 2010

@jaja32 nas maly ma doma pancusky, ponozky alebo topanocky a este take teplacky na traky, sme na prizemi takze podlahu mame studenu, aj mne je len v ponozklach zima, takze ked maly lozi nech mu nie je zima, ale ruky ma studene ked lozi po podlahe 😅

olifcek
9. nov 2010

@matesl topanocky? a to uz chodi?

my mame len ponozticky a teplaciky a bodynko, byvame na druhom...x;o) ale ked sa ochladi, a ak i nam podlaha, tak bude mat o teplaciky na traky k bodynku, nech je brusko v teplucku 😉

olifcek
9. nov 2010

@matesl mne oliv pocas dna zaspava tak, ze mi svoj ukazovacik o moju spodnu peru brnka...x;o)

lienka2
9. nov 2010

ahojte 🙂
co sa nam stalo.. cakame na zubok, spodna jednotka vyzera na vykuknutie uz dobrych par tyzdnov.. a dnes pozeram ako sa zasmial a horna jednotka je vonku 😀 tam sme ani nepozerali nikdy.. ale on si to nechce dat poriadne pozriet, takze len som videla taky biely pasik a pod prstom som cosi citila.. 🙂
inak @olifcek, @svetlankat, @blumka buduci tyzden keby sme sa u mna stretli? 🙂 napr. pondelok?

olifcek
9. nov 2010

@lienka2 nie je problem x;o)

blumka
9. nov 2010

@olifcek @lienka2 ja v pondelok nemozem a vlastne ziadny den poobede, len medzi desiatou pol jednou, ked juli nespi a ked nemam doma este terezku... a vobec ci ma mm bude moct odviezt to este neviem, takze so mnou velmi neratajte ale spytam sa ho mozno motyka vystreli tak ako aj minule 😀

lienka2
9. nov 2010

@blumka skoda, teba by som velmi rada aj osobne spoznala 🙂 mne zase Luky spi doobeda od desiatej do dvanastej, takze pre mna je najidealnejsie tak ako vcera @olifcek prisla ze poobede medzi jednou a stvrtou.. 🙂

blumka
9. nov 2010

@lienka2 ved to...kebyze slo len o juli tak to by som nejako poriesila, len teraz mavam terezku od dvanastej doma a ona o jednej chodi spavat...ved raz sa aj my stretneme 😉

olifcek
9. nov 2010

@blumka preco je uz o dvanastej doma?

blumka
9. nov 2010

@olifcek pisala som v tajnej teme

lienka2
9. nov 2010

@blumka dufam 🙂

olifcek
9. nov 2010

@blumka joj, ja to vsetko nestiham, tak snad docitam, lebo zrovna citam, ale az od maminky, co tam pisala

blumka
9. nov 2010

@olifcek no ved to si uz skoro tam..str.60 a 61 😉

olifcek
9. nov 2010

@blumka prave citam

jaja32
9. nov 2010

@olifcek ked dam dvojitu, ma teplucke nozicky, tak ako pisala @matesl mame studenu podlahu, nakolko mame koberec a pod nim len beton. Mala ma svoje leharo ale aj tak z neho ujde na koberec 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre