Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
10. nov 2010

@blumka bo mi napadlo, ze ja som to predtym asi napisala tak, ze to mohlo vyniet, ze si myslim, ze Oliv vie co rozprava x;oD

ale uz maju spojene niektore veci s ukonmi, co je parada x;o)

olifcek
10. nov 2010

@blumka Oliv mi uz zjedla dva jogurty a teraz tlaci pomixovanu mrkvicku, hrasok, cestoviny, masko, a tancuje pri reklamach...hech...dnesny den bude tazky x;o)

nie je pravidlom, ze babo odmieta papat, ked idu horne zubky, ze? lebo dnes apetit ma...aspon zatial

blumka
10. nov 2010

@olifcek ja so to tak vseobecne napisala, nie ako reakciu na nieco konkretne 😉

olifcek
10. nov 2010

@blumka vsimla som si, ze ked chce sniekomu adresne, napises tam adresata, len mi tak tuklo, ze ja som to nedobre napisala.. 😅

jaja32
10. nov 2010

ahojte, tak uz si vieme sadkat 🙂 Vcera som ju dala na chrbatik, odbehla som a pridem do izby a ona sedela, tak som to skusila znova a znova. Pekne z lahu sa posadi. Len horsie je, ze mi to robi aj pri prebalovani 😀 😀
Nedavno sa len gulala a behom tyzdna sme zacali lozit a sedkat. Tesim sa. Mame oblubenu hojdacku a denne sa hojdame na nej. Vydrzi v kuse aj 20 minut. Aspon trosku ujde cas.

olifcek
10. nov 2010

@jaja32 super! gratulujem! a krasne vymesacniny 😵 😵

olifcek
10. nov 2010

boze baby, my mame zanedlho 11mesiacov...cim blizsie k prvemu rociku tym viac sa mi vracia den, ked mi plodovka odtiekla a nasledne dni po tom...tie tazke dni, plne neistoty, zufalstva...ale i VASEJ nekonecnej podpory 😵 😵

jaja32
10. nov 2010

@olifcek 🙂 🙂 ja som ta predtym nepoznala , urcite ste si zazili viac nez treba, ale dolezite je, ze ste traja a Oliv je krasne zdrave dievcatko 🙂

olifcek
10. nov 2010

@jaja32 😉 presne tak, dolezite je, ze to krasne vsetko ,,vypalilo,, 😵 😵

lolka
10. nov 2010

ahojte,
@olifcek, veru, straaaaasne to leti, za chvilu maju krpci 1 rok 🙂 ja som takto pred rokom ostala doma, bola na PN, uz rok nepracujem a ako mi je dobre s Viki 😀
@jaja32 my uz tiez vieme sedkat a prvy x si sadla pod konferencnym stolikom v obyvke a hned sa chuda buchla do hlavicky 😅 plazi sa vsade kam sa dostane a o to viac mam oci na stopkach a nist neurobim, este ze mame maly byt a moze sa mnou hned doplazit 🙂

bezim, papa a snad stihnem nieco pocitat

jaja32
10. nov 2010

@lolka no super 🙂 Natalka este nie je v plazeni borec, ale musi mat inspiraciu aby sa vobec pohla. Hracky nepomahaju.... papier, pero. Vcera som sa obzrela a ona uz v rukach osobne vahy a chcela si ich dat na seba 🙂

blumka
10. nov 2010

@jaja32 skus mobil 😀
a vsetko najlepsie k 9. mesiacikom 😉

jaja32
10. nov 2010

@blumka dakujeme.... mobil 😀 😀 uz je okukany, ale este zatial inspiruje

lolka
10. nov 2010

a este som chcela pochvalit Vikinku, ked ma vidi, hovori ma-ma-ma-ma a ked vidi mm tak ta-ta-ta To uz asi hovori cielene a vie, ze to som ja, nie ? 😵 ukecana a ukricana je teda riadne, vstava a zaspava nahlas 😀

olifcek
10. nov 2010

@lolka ja si myslim, ze toto maju spojene s nami... 😉

jaja32
10. nov 2010

@lolka ja som krpanu teda jej vreskot nahrala do mobilu a ked je umrncana pustim jej to. Zostane zarazena a zacne sa smiat. V poslednej dobe, ked place zacnem jej hovorit...placko neplac, kupime ti klepac... poznate? a je ticho

andrea2603
10. nov 2010

@jaja32 no vidíš, už to tu máš 🙂 a bála si sa, že sa ti Natálka zatiaľ len gúľa 😉 a všetko krásne želám Natálke 😵

zucana
10. nov 2010

Bre ranko ja som prave vstala a vika este spi Ale o chvilu aj ona vstane.... Dnesna noc opat bez papani? O 7.30 papala a potom pol hodku sacmrvila a rozpravala si a zaspala...
@olif a nechces uz ucit oliv ze v noci sa nehra? Ja napr. Viki necham v tme drzkam ona sa rozprava a bucha do mna Ale potom zaspi aj hodku to' trva alevie ze sa ma spat ;)

olifcek
10. nov 2010

@zucana zuzka, Oliv sa v noci bezne nehrava...robi to len ked ju zubky trapia...ved celu noc poriadne nespime...hech... toto je stastie, ze Oliv sa inak v noci nehcce hrat, no okolo zubkov je to vynimkou, fnuk...Oliv ked ju zubky trapia, zaspi uz okolo 20:00, mrnci sice casto, vela cucka...ma horne dasienko napuchnute, takze len cakam, kedy vyjdu a snad coskoro x;o))

andrea2603
10. nov 2010

Liv bude asi posledná, čo sa rozlezie 😔 , ale zato keď ideme do kúpeľni, pýta si/naťahuje sa za svojím hrebeňom a potom sa češe a stačí, že ju prebalujem, tzn.že je tam vyzliekanie a obliekanie a ona ukazuje ručičkou a hovorí pá-pá-pá, to moje dieťa by sa vždy flákalo po vonku 😅

olifcek
10. nov 2010

@zucana mne sa OLiv rovno posadila a zacala lozit po posteli, ked som ju dala na prsnik, tak cuckala, ale paq opat, sadla, si, tlieskala, kecala, rehunala sa, chodila cezomna k mm, tak sme odisli z izby, nech sa mm kusok vyspi, lebo pocas kazdeho zamrncania bol tiez hore...

andrea2603
10. nov 2010

@zucana Viki prespí celú noc? Paráda 😵

olifcek
10. nov 2010

@andrea2603 ja duuufam, ze oliv tak o rok uz prespi tiez celuuu noc 😉

lienka2
10. nov 2010

@olifcek my papame sunar ak este to je aktualne 🙂

matesl
10. nov 2010

ahojte, my noc celkom oK po tych poslednych...len o pol 1 bol hore a potom o 6 a este pospal do 7, hodinku hore a potiahol do po 10....juj aka som rada, ale vcera mi cely den nechcel spat poriadne, doobeda dal pol hodku, potom nie a nie zaspat az o 17 na 45 min zalahol, ale uz bol hrooozne unaveny

blumka
10. nov 2010

@lienka2 vsetko naj, lukaskovi 😉

olifcek
10. nov 2010

@lienka2 super!takze ak pondelok plati, prinesiem 😉

lienka2
10. nov 2010

@jaja32 vsetko naj k 9 mesiacom 🙂
my dnes tiez oslavujeme, aj maly aj velky 🙂 tak som velkemu upiekla tortu, a idem ju dokoncit, kym Luky spinka 🙂
a my stale nesedime, zato zacal dost casto klacat ako @zucana Viki 🙂

matesl
10. nov 2010

@lolka myslim ze uz vie kto je kto... ja ked sa maleho spytam kde je tata tak sa obzera az kym ho nenajde a usmeje sa...mama to je asi vsedne pre neho este 😀 ale ked sa schovam pod plienku a pytam sa kde je mama taka mi ju stahuje z tvare ...no ale chlapci su v tomto pomalejsi, skor asi v pohybe napreduje 😅

lienka2
10. nov 2010

@blumka dakujem 🙂
@olifcek zatial pondelok plati, aj @svetlankat pisala ze jej vyhovuje a tesi sa, tak dufam ze to vyjde 🙂

lienka2
10. nov 2010

inak Luky ked som v inej izbe a ide za mnou tak najprv povie mama a potom vystartuje do kuchyne.. neviem ci uz tomu rozumie, ale je to zlate.. a dost casto hovori iba mama, a nie ako dakedy ze to opakoval tu slabiku aj 4x..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre