Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
11. nov 2010

@raa2 Tvojmu Martinkovi k jeho prvym meninkam všetko naj naj najlepšie želááááááááme 😵 😵 😵

maculik
11. nov 2010

ahojte 🙂
tak konecne deti spia, Adelka zaspala hned, ako som ju dala, ale Petulik nevedel zaspat, stale plakal, ked som ho vzala, bud si odgrgol alebo zase zacal plakat, no nakoniec som ho zase musela uspat hladkanim, co uz dlho nepraktizujeme. Ale uz som ho nemohla nechat trapit sa.
Mala som tu od 6 kamaratku Slovenku, tak sme sa s malymi hrali, pomohla mi ich okupat a potom sme este kecali, odisla vlastne len pred pol hodkou, kedy sme videli, ze asi budem musiet ist maleho osobne uspat. Dala som jej tu tasku, co som mm kupila pod stromcek, nech mi ju zatial uskladni, aby ju tu nevynural. Je sice zabalena, ale aj tak poznat, ze je to kozena taska, tak pre istotu 🙂

@lucia411 uzivaj si rodinku, pojdete este tento rok, ci ostanete na sviatky u vas doma vo Svajc.?

@jaja32 pekne miery, som zvedava, kolko budete merat nabuduce, ci zase tak isto :D

@raa2 este stiham - aj ja sa pripajam a prajem Martinkovi vsetko naj k prvym meninkam 😵 Dufam, ze to s mm oslavite aj zanho 😉 😀

@zoska super, ze sa naucila pit 🙂 A ten hrncek ma cumlik, ci sosacik?

garonka
11. nov 2010

@olifcek no bola som tu a potom som ušla 😀

možno pôjdeme uvidíme, mm je doma od pondelka cely tyždeň seklo ho v krížoch takže mam maroda a aj s havom ideme na veterinu tak uvidíme 🙂

zoska
11. nov 2010

@maculik sosacik makky 😉 v akej oblasti si robi mm Phd? uz minule som sa chcela opytat..a to na UMB? ak to nie je tajne 😉

@garonka vitaj zena 😀

garonka
11. nov 2010

@zoska 😀 😀 😀 😀 chlieb a soľ maš kde? 😀 😀 😀

raa2
11. nov 2010

Dakujeme, oslavime ked zajtra pride, aj on je Martin 🙂
@zoska bolo to komicke, on sa len kukal a kukal a nevedel co sa deje 😀

zoska
11. nov 2010

boze chapete to? mm je doma po 4 dnoch a stihol na tak nas.... no nic predychavam 😝

@garonka na stole nachystane, dojdi 😀 si sa nejak vytratila z februaroviek 😕 rada ta tu vidim 😉

@raa2 tak aj velkáčovi vsetko naj 😉 a kdeze ho mas?

maculik
11. nov 2010

@zoska na Zvolenskej uni, nieco s drevom, ale neviem presne. 😅 Musim sa ho spytat, ved mala by som to ako jeho zena asi vediet 😅 😀

no u nas asi zase bude zaujimava noc, Petulik pred hodkou zaspal a teraz bol prvykrat hore. Stale preglga, neviem, ci sa mu neda odgrgnut (aj ked som ho nechala predtym a odgrgol si pekne) alebo ho bolia zubky a robia sa mu sliny, alebo ho nebodaj boli hrdielko, trosku zacal dnes kaslat. Chjo, k tomu este ten hnusny vichor vonku, vsetko huci a sumi a buchoce, no parada....
idem sa konecne najest a asi pojdem spat..

olifcek
11. nov 2010

@garonka saq i busom v pohodeeee x;o)

garonka
11. nov 2010

@zoska nie nie moja ja som tu vas čítam 😀 😀 😀 😀 ak mi to Tobino dovoli lebo stale ak zapnem comp tak je v pozore

aj červene vínko ma čaka ? 😅

olifcek
11. nov 2010

@maculik 😒

garonka
11. nov 2010

@maculik dobru nocku a krasne sničky 😉

garonka
11. nov 2010

@maculik a nech Petríka choroba obíde tfuj tfuj tfuj

olifcek
11. nov 2010

@zoska ciiim?

zoska
11. nov 2010

@garonka ty kokos si sa trafila, akurat sa na mna deci v pohariku usmieva 🙂 😉
a notebook je aj pre Neli magnet, mam ho pre istotu na policke 😉

@maculik prajem dobru noc, jj dufam ze Petko nebude chorý, uz mate take zradne pocasie
a dik za info o mm, to ja len tak zo zvedavosti 😉

olifcek
11. nov 2010

olivka mi uz prstekom sleduje znamienko na tvari a jedno pod braou...to na tvari si dam tuto zimu fuc zrejme...

tie na pravom prsniku su tzv. starecke, to vypalime tekutym dusikom, az prestanem kojit... 😉

garonka
11. nov 2010

@zoska tak nazdravie i ja mam vinko červene 😵

ja som už všetko zo skriniek musela odložiť a u nas v obyvačke to vyzera prazdno na skrinkach nič len telka 😀

zoska
11. nov 2010

@olifcek cim ma nastval ? no sme pozvní na svadbu a skusala som si saty a potrebovala som zips zapnut, tak som ho poprosila a on nic, tak soms otocila, ze co robi a on na faceboooku...kukol na mna ze co chcem a ja ze som ho o nieco prosila a on ze o co...tak mu hovorim ze ci je ten FB taky dolezity ze po 4 dnoch co ma nevidel je to dolezitejsie ....som sa zdula 😅

olifcek
11. nov 2010

@zoska saq spravne, to by i mna nastvalo, tsss

garonka
11. nov 2010

@zoska ja sa zdujem pravidelne ak môj mm hra svoje hry na pc a sem tam počuje ak od neho niečo chcem 😅

raa2
11. nov 2010

@zoska v Lichtenstajnsku, isiel v utorok, tak uz to do zajtra nejako dobacujem 🙂
@maculik my mame najnovsie, ze sa budi okolo 3 v noci a beha po postielke, vykrikuje, pusta zvonkohru a ked nereagujem, tak spusti rev. ale budi sa iba raz na pol hodku v noci, asi sa zbera niekam do roboty, sa s mm smejeme ze by sme mu mali nejaku robotu nachystat v obyvacke a my si budeme spat dalej 😀 😀 😀

zoska
11. nov 2010

@olifcek k znamienkam...aj Neli mi prstekom pozoruje, hlavne na bruch...mam ich hrozne vela a sle pribudaju 😠 😒 ☹ uz som si dala 2 vybrat z chrbta pred par rokmi a jedno mi moc zasa narastlo tak pojde tiez von a musim si ich ist dat pozriet, lebo mala mi jedno do krvi zaskrabla...

garonka
11. nov 2010

dobru nocku vam želám ja vypinam comp kuknem zufalky a hajde spať 😉

maculik
11. nov 2010

kocky dakujem, dobru noc aj ja prajem. A veru, pocasie ma byt hnusne cely vikend, dnes som bola s P. na prechadzke len rano, ked sme odisli zo skolky, a poobede sme ani neboli, len tych 5min do a zo skolky.
Tiez dufam, ze neochorie, akurat som dnes rozmyslala nad tym, ze je polka novembra a este Adelka nebola vazne chora, ze by musela ist k dr (kasel uz jej viem vyliecit doma, ten aj tak stale dokola nosi zo skolky) a ze ani Petik nic nechytil, tak dufam, ze som to v mysli nezariekla.. 😒

@zoska to by som sa aj ja zdula. Moj mm to robieva tiez, ale skor v tej podobe, ze pride vecer z roboty, kde je cely den za PC (a jasne, ze len nepracuje, ale si aj pozrie noviny, videa a pod) a prve, co tu spravi, je, ze si sadne za pocitac a zacne si citat Sme alebo Pravdu. No ja vtedy penim, to uz nevie pockat aspon kym dame malych spat?! Ale nastastie sa to uz stava menej casto, aspon nieco...

Tak dobru noc uz naozaj 🙂

maculik
11. nov 2010

garonka dobre ze spominas zufalky, @blumka vedela by si mi napalit tie dvd? Ci nemate cas? Lebo od 2.do 8.12. tu budem sama, tak ze by som mala co pozerat. Na Sk budem od 23-2.12., tak aj tam by si mi to mohla rovno poslat. Ale ak nie, nic sa nedeje 🙂

zoska
11. nov 2010

idem i ja do postele 😉 see you 😉

olifcek
11. nov 2010

@zoska no, ja som si davala pravidelne vyberat...len mam pocit,ze jedno dam prec a ine dve, tri sa urobia, ci zmenia kusok x;o(( i na lavej ruke mam jazvu po znamienku, ale to bolo zivot ohrozujuce....mam na to spomienku z 15stehmi...na lavom bicepse...

svetlankat
11. nov 2010

@raa2 aj ja prajem vsetko len to naj k prvym meninkam

dobru noc baby

olifcek
11. nov 2010

oslavencom vsetko naaaj 😉

blumka
11. nov 2010

hu..je tu este niektooooooooooo? 😀
@zoska aj mm to robi a ja to neznaaaaaaaaaaasaaaaaaaaaaaaaaam 😠

raa2
11. nov 2010

Dakujeme este raz, idem uz aj ja pomaly spat, dobru nocku vam prajem a hlavne nech deticky spia, nebuntosia a nezberaju sa v noci do prace 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre