Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
12. nov 2010

už sme horeeee, napapame a tak pridem kuk 😉

olifcek
12. nov 2010

@blumka i v novej davaju detickam ciapocky i deky x;o) nie domov, ale ke dich nosia mamickam... oliv mala tiez, to je jasne 😉

olifcek
12. nov 2010

@garonka Ty si iny vichor... dakujem za komenty 😉

svetlankat
12. nov 2010

Mne Misku v porodnici ani raz nedoniesli s ciapockou, vzdy bez

blumka
12. nov 2010

@olifcek no mne ani raz nedoniesli juli s ciapockou, len ked som jej ja svoju dala a deku tiez nie...mozno preto olivka mala ze bola predcasniatko 😉

olifcek
12. nov 2010

@blumka ale ja som bola s inymi zenami na izbe, a im vzdy doniesli v ciapockach malicke... x;o) Olivka jo, tam bolo jasne, ona mat musela

zoska
12. nov 2010

@zucana hrncek na ucenie s makkym sosacikom NUK 😉 http://www.babydirekt.eu/sk/fc-hrnecek-na-uceni...
kupila som v Tescu za cca 9eur

a kalendar je format A3, vytlacia a zviazu oni a poslu postou, objednala som 4ks a spolu s postovnym to stalo 67eur- Kalendar 14,50, postovne 9 (z CR) cim vic ks tym nizsia cena...myslim ze za 1ks pytali 17eur

olifcek
12. nov 2010

@zucana a mna vyjde ako som pisala kalendarik x;o) 2x16eur, lebo chcem dve varianty, a zvysok 8x12 eur, co je naklad na tlac a zviazanie kalendara x;o) ja beriem 10ks...x;o) 5takych a 5 inych...format je A4, ale baba to dava tlacit, takze da vytlacit aj iny format x;O)

olifcek
12. nov 2010

my ideme do mesta, kupit mm ten darcek x;o)

lucia411
12. nov 2010

@zucana mm pracuje ako zastupca sefkuchara(este 2-3 rocky a moze byt sefkuchar) v jedenej francuzskej restauracii a ja som pracovala na letisku tiez v jednej firme co ma na starosti gastronomiu.....takze my sme milovnici vsetkeho co sa tyka gastronomie.... 😉

lucia411
12. nov 2010

@lucia411 len keby som ja rada varila.... 😝 ja len rada ochutnavam 😀

lucia411
12. nov 2010

ze sebe pisem 😀 😀 😀

maminnka
12. nov 2010

@lucia411 my ta citame 🙂

jaja32
12. nov 2010

@svetlankat vsetko naj miske 🙂

lucia411
12. nov 2010

@maminnka no aspon niekto 🙂 ale nie, je obed cas spanku a prechadzok...ja si sedim za PC, malu ma sestra vonku na prechadzke, ja vegetim, doslova som sa objedla slivkovych knedli 😅 nevladzem ani vstat....tak si citam MK

lucia411
12. nov 2010

@svetlankat vsetko naj k 9 mesiacikom 😉

blumka
12. nov 2010

@olifcek, a to neboli ich vlastne ciapocky a deky? lebo teda ja som prvy den bola na klasickej izbe boli sme tam tri a ani jednej nepriniesli babo s ciapockou alebo v deke, potom ma prehodili na inu izbu a tam tiez boi bez... 😉

svetlankat
12. nov 2010

@blumka nam na izbe vraveli, ze deku vedia pozicat, ked si nemala vlastnu, ja som mala tak som neiesila a ciapocky nam nedavali, akurat dvojickam predcasniatkam vzdy davali

svetlankat
12. nov 2010

@blumka ja som bola na tej izbe co sme boli 3 , nadstandard, tak len z vlastnej skusenosti

svetlankat
12. nov 2010

@lucia411 @jaja32 dakujeme

andrea2603
12. nov 2010

@svetlankat všetko naj 🙂 😵

@jaja32 v utorok si doma?

svetlankat
12. nov 2010

@andrea2603 dakujeme

laxity
12. nov 2010

kukuk baby 🙂

ja vás čítam ako tak 😀...ale písať eeee 😀

@svetlankat všetko naj Miške prajem 🙂

laxity
12. nov 2010

si inak presne pamätám ako mi Naty priniesli ešte na pôrodnom stole, hlavičku mala zabalenú v plienke 🙂 to bolo úúúúúžasné a potom keď mi ju prieniesli na izbu tak bola bez čiapky...tie čierne vlasy som videla už z diaľky 😀

svetlankat
12. nov 2010

@laxity dakujeme

zucana
12. nov 2010

cafte baby boli sme u kamosky co ma synceka rok a pol a ten chlapec sa vobec nechcel s viki hrat
ked na neho viskala a chcela ho chytat tak sa rozreval az potom co sme sa rozhodli ze ideme radsej von sa ukludnil a uz jej aj moja spravil ale taky bol uplakany sa jej bal normalne. viki ani neplakala ked on ju nechcel sebrala jeho hracky a hrala sa sama :D
ale bola smutnucka. mala tu noemovu archu velmi sa jej to pacilo hlavne tie figurky ale tie budem mat aj z toho little people....inak teda tu archu niekto sa pytal odporucam ....

raa2
12. nov 2010

@svetlankat vsetko naj Miske 😉

laxity
12. nov 2010

@lucia411 nerada varíš? nebaví ťa to či? Ja bych aj varila keby boli vždy doma ingrediencie

a práve som pozerala reláciu Bez servítky a zase fajné recepty tam boli 😵 😵 😵

jaja32
12. nov 2010

@andrea2603 zatial nemam nic v plane, tak som 🙂 prides?

jaja32
12. nov 2010

@olifcek @blumka vy ste nemuseli mat v porodnici svoje vecicky? Ja som musela mat pre malu vsetko, teda okrem perinky. Stale som ju mala pri sebe a ciapocku nam kazali davat len ked sme isli s babom na chodbu. Ked sa narodila priniesli mi ju v erarnom, teda mala hackovanu ciapocku a v perinke bola zabalena v decke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre