Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
12. nov 2010

@jaja32 júúúj, ani nespomínaj, mne keď prišla o 21.30 hod. kúpať, tak som od nasratosti a vyčerpanosti a bolesti revala ako malé decko, ale videla,že teda to tým neskorým kúpaním prestrelila, tak bola taká milá, že mi osobne išla zavolať ženskú sestru a tá mi dala niečo od bolesti.

blumka
12. nov 2010

@olifcek, mna sa v nemocke prvy den spytali ci sa chcem naucit kupat a ja kukam, ze netreba bo to uz druhe dieta a aj tak u nas kupe ocko, takze ja sa radsej osprchujem kym ony okupu Juli 😀 😀
@lenica81 ja by som tiez brala take fotky ale neviem si to celkom predstavit s takymi malymi detmi..by som ich nahanala po cele luke 😀 zatial chceme len atelierove a neskor aj exterierove budu 😉

jaja32
12. nov 2010

@andrea2603 akoze to bola sila.... konecne mala zaspala a ide sa kupat. Vrazdila by som vtedy.

andrea2603
12. nov 2010

@olifcek však o chvíľku je rok, čo sme to tu s tebou všetko prežívali, trošku som sa aj o vás vtedy bála, ale verila som, že to všetko dobre dopadne 🙂

svetlankat
12. nov 2010

@andrea2603 juj sila. Nas kupkali vzdy pred vecerou, teda aspon Misku.Ja som medzi tym utekala do sprchy a po sprche som si isla po Misku. Takze ja som to mala fakt v pohode.

maculik
12. nov 2010

uf, tak maly konecne buva, zase robil cirkus, nakoniec to bolo odgrgnutie, nechapem, preco aj vcera aj dnes tolko grga. Asi sa s prepacenim prezral 😝
ja idem do sprchy a konecne sa najest, od obeda som mala len kusok zemle a uz mi zacina byt zle...

@zucana a kupila si nakoniec tu zoo z mytoys? a neviem, ci ty alebo niekto iny sem daval link na toto, len neviem to najst ako nove, neviete niekto poradit?

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2586078

co sa tyka nemocky, ja som si sice vzala svoje veci, ale tiez obaja boli v nemocnicnom. V Luxe boli krasne veci, tu v Bonne trosku take obnosenejsie, ale dalo sa. A kupanie mi ukazali len pri Adelke v Luxe, tu vobec, neviem, ci tym, ze som uz bola druhorodicka, alebo preco, a vlastne aj ked Petrika umyvali, tak len pod tecucou vodou a potom na podlozke. Ale zato ho vzdy riaaadne vyvonali olejcekom, aj vlasy mu vycesali (ak si pamatate, mal take dlhe cierne haro), lenze Petulkovi to bolo srdecne jedno, vrestal o dusu, kym sme ho neobliekli a nesupli ku mne 😝

zoska
12. nov 2010

ahojky
@lolka čaves 😉 všetko naj Vikinke dodatočne 🙂 My sme kupili malej vianocne oblecko a bud. tyzden dojde segra so zrkadlovkou a susime si foto na vianoce vykuzlit samé 🙂

zajtra cakam kamosku z VŠ, strasne sa na nu tesim a ideme na Sklabinský podzámok, to je kusok od nas a asi aj do mesta na hody 😉 dufam ze vyjde počasie

a oddnes máme autosedacku , vajko bolo male.... mame maxicosi priori PSP, je velmi dobra a Neli v nej aj sama od seba zaspala, co ona nezvykne 🙂

a zabudla som popriat @avaka pekny vikend na orave, dufam ze pekne oddychuje 🙂

lenica81
12. nov 2010

@blumka jej mala mala urcite do 2 rokov...

zucana
12. nov 2010

baby mala mi nechce jest...ani zanic....mam pockat a dat neskor?itak pojdeme spat az po 10tej

lenica81
12. nov 2010

@svetlankat Vilka kupali 2x, ja som bola pri jednom na zaucenie... 😀

andrea2603
12. nov 2010

@svetlankat v NZ nekúpu každý deň, na jednej strane chápem, že tam bolo vtedy veľa mamičiek, ale 21.30 je trošku dosť prehnané a to mi malá od 16.00 do 21.00 nespala a musela som ju pestovať, už som sa triasla od bolesti a keď konečne zaspala, tak sa má ísť kúpať 😠 .@jaja32 mali sme ju zavraždiť 😀 😎

svetlankat
12. nov 2010

@lenica81 Misku kazdy den, raz som bola pri tom a kupkala som ja

svetlankat
12. nov 2010

@andrea2603 tak vrazda by to vyriesila 😀 😀 😀 😝

blumka
12. nov 2010

@lenica81 ale urcite sa da..ved ked aj si sama fotim deti tak to je aj vonku..len v atelieri to je jednoduchsie 😀
my hlavne potrebujeme nejaku fotku aby sme boli hlavni my pozadie vobec nepotrebujeme pekne..mm z toho chce urobit portret na schodisko

jaja32
12. nov 2010

@andrea2603 mali 😀 😀

olifcek
12. nov 2010

@svetlankat jooo, kupila x;o) sa tesim..len je otazne, ci o sadne...uvidime, ale mame dohodu, ze ak nie, vymenia za hocico ine x;o)

@blumka asi inak cumeli, co? 😀 😀
@andrea2603 veru, uz to bude rok...i ja som sa bala, moc moc moc... o malicku, netusila som, ze i ja sa mozem zrutit...ale nemala som na to cas, trebalo odsavat 😀 😀

lenica81
12. nov 2010

@blumka fuuuuuuuuuuuuuuuuuha, ze portret na schodisko... 😉

@zoska k tej autosedacke je potrebny aj ten isofix zaklad, alebo je to len pasom uchytene... lebo inak celkom fajn cena na nete...

@andrea2603 @svetlankat to boli chutky... ale co su normalne, kupat tak neskoro... sak som mala pocit, ze my sme uz o 8 mali zaliezt a ani nahodou nepipnut... 🙄

lenica81
12. nov 2010

@zoska inak pekny plan na vikend... my ideme okna umyvat a skrinu vyhadzat a poupratovat... plno prachu z tej prestavby tam skoncilo a konecne sme doma cez vikend... cez tyzden by som to za hodku, co prichadza do uvahy, nestiham...

blumka
12. nov 2010

@lenica81 ale nie malovat...fotoportret 😉 ale proste taky velikansky na polku steny 😉
@olifcek no kukali ale chapali...ved aj ja som sa potrebovala dat do poriadku 😉

lenica81
12. nov 2010

@blumka pochopila som, ale tak ci tak... 😉

blumka
12. nov 2010

@lenica81 😉 a kde je fotka krakelu a korkoveho obrazu? davaj

lenica81
12. nov 2010

jaj, a dnes ste tu spominali to obliekanie... mam kamosku, bola som s nou v utorok... tak ma 2 mesacneho chlapceka... akoze bol naobliekany, 2 deky a fusak... a nadherne svietilo slnko, tak bolo prijemne, takze som jej povedala, nech aspon jednu deku urcite zrusi, i ked ja by som asi aj tu 2 vybrala... 😔

lenica81
12. nov 2010

@blumka este cosi skusam a potom dam... neboj... uz som kupila aj polystyrenove gule, ale zohnat stuhy normalne problem... musim vynurat nejaku galanterku v petrzke... 🙄

blumka
12. nov 2010

@lenica81 😀 ja som vykupila jednuu galanterku u nas v Namestove 😉 ale tu v ke je jedna super galanterka a tam maju cokolvek 😉 a mne akurat schne krabicka pre terezku na gumicky a sponky..som dnes robila

lucia411
12. nov 2010

@laxity no tak nejako, neviem, varenie mi neprischlo nejako, len take rychle cestoviny a salaty robim a pre malu teraz, inak vari stale muzik a ten sa v tom vyziva, lebo stale skusa nieco nove...ja mam rada upratovanie, milujem ked je cisto, a strasne rada zehlim....to je taky veget pre mna co sa tyka nasej domacnosti....

lolka
12. nov 2010

@olifcek o malicku ste sa postarali (a aj sa starate samozrejme) uuuuplne prvotriedne. muselo to byt tazke, ale podla mna ste to zvladli na 1,mala si moj obdiv pri kazdom prispevku co s pisala 🙂 krasne ste vtacatko vypiplali a teraz je uz Oliv velka, sikovna, usmievava slecna 😉

svetlankat
12. nov 2010

@lucia411 fu zehlenie, to ja zo srdca neznasam, si u nas vytana na relax

andrea2603
12. nov 2010

@olifcek 😀 😀 😀 tak našťastie na zrútenie nebolo času 😉
Ideme už spinkať, dobrú noc všetkým 🙂

svetlankat
12. nov 2010

@andrea2603 dobru

lolka
12. nov 2010

dobru noc prajem

mne zehlenie tiez nevadi, relaxujem pri tom 😅

laxity
12. nov 2010

@lucia411 ja ani nie že nerada žehlím ale ja proste nežehlím...nežehlím vôbec 😕 , raz za čas, keď je niečo pokrčené 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre