Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
12. nov 2010

@lucia411 nechces prist na brigadu... s tym zehlenim... 😀

dobru, aj ja idem... som sa napraskala... fu... som skusala pizzu, ale to cesto nie je to prave... iny recept musim skusit nabuduce... 😅

pekny vikend vsetkym...

olifcek
12. nov 2010

@lolka tak si to krasne napisala, az mam slzy v ociach, dakujem Ti 😵 😵
@andrea2603 😀

babyyyy, kto mi urobi taku vacsiu krabickuuuu? hoc z kartonu, ale oservitkovanu? zaplatim 🙂

blumka
12. nov 2010

@olifcek ja som v servitkovani zaciatocnik, tak ak sa ti neponukne nikto profesionalnejsi tak aj ja ti mozem 😉

olifcek
12. nov 2010

@blumka 😉 super

zoska
12. nov 2010

@lenica81 mame bez isofixu, zapina sa pasmi, je to vlastne po neteri, ktora ju mala doteraz (4r.), svagrina ju velmi chvalila a je fakt moc dobra, zapacila sa mi hned pri prvej jazde aj malej ...to je dolezite... 🙂
no ja by som mala tiez okna umyt, lebo naposledy som ich ....no to radsej ani nenapisem kedy 😅 ale v stredusom umyla okno v kuchyni, take bolo ulepene az hnus...a druhy den som kukla von oknom a ze ako pekne vidim 😀

inak prosim pekne v MT porodnici je posl. roky moda nekupat babatka 😕 proste na treti den vezmu deti narodene rovnaky den a rovnakeho pohlavia na sesternu a tam si jedno vyberie sestricka a ostatnym mamickam ukaze ako sa to robi... no mala som z toho vele prd ako rychlo to urobila, ale bola som na nadstandade, kde bola aj vanicka a znama sestricka prisla, ze ci som si to zapamatala...no ja ani nahodou, tak hybaj kupat ju sama podla jej pokynov....keby nebolo jej tak malu neviem okupat 😅
inak erarne veci, perinka a deck, vcelku fajn a na hlave plienocka prehodena

lenica81
12. nov 2010

@blumka tak ked ty si zaciatocnik, tak co som potom ja... 😕 😀

ale uz fakt idem... len som hladala nejaky receptik u nas na cokoladovu mnamku na vyrocie, co sme zacali spolu chodit... az sice 2. dec., ale to neva... 🙂 skusim ten od @rivatha...

svetlankat
12. nov 2010

dobru baby idem uz aj ja hajat, dnes som prezliekla periny a milujem ked su cistucke

lolka
12. nov 2010

@olifcek je to tak 😉
@zoska my sme tiez kupili MaxiCosi Priori cez bazar. hladala som podla testov a tato dobre dopadla 😉

lucia411
12. nov 2010

@laxity ani moja kamoska co zila dlho v USA nezehli, ja si to neviem predstavit ani, ona tresne vsetko do susky a hotovo, vyzehlene 😝ja do susky davam maximalne ponozky a uteraky...nic viac...vsetko pekne vyvonane a vyzehlene...aj postelne pradlo dokonca 😀
@svetlankat dojdem kedykolvek a rada Vám pozehlim....

maculik
12. nov 2010

uf baby, som sa prezrala, plny tanier franc.zemiakov a teraz cokoladovy muffin 😝 Pozeram Panelak a pri tom rada nieco papam 😅

@svetlankat to aj ja milujem, akurat v nedelu rano idem prezliekat, aby mm prisiel do cistych 😵

lucia411
12. nov 2010

jeeeeeej dievcata prave mi pisal muzik ze u nich v restauracii bol papat Roger Federer s manzelkou a dvojickami....ze su strasne zlaty...cela restika bola hore nohami 😀

blumka
12. nov 2010

@lucia411 tak ja myslim ze ty by si na slovensku pracu nasla, keby ste sa tedar ozhodli dom nepredat 😀 ved len keby si nas vsetky obehala a pozehlila nam, vies kolko by si zarobila? 😀
ja tiez nezehlim...maximalne raz za 3-4 mesiace nejake kosele 😝
a prezlecene perinky milujem aj ja 😀
a uz idem spat..bruuu

blumka
12. nov 2010

@lucia411 jeeej...ake celebrity im tam chodia...ona je slovenka, ze? 😉

lucia411
12. nov 2010

@blumka hohohoooo....no tak vela by som az neupratovala 😀 aj ked som to zo zaciatku robila ked som mala 19 a bola prvykrat v cudzine....da sa na tom inac perfektne zarobit a baby tym maju aj dobry biznis....no chodia celebrity, ale to bola asi teraz najväcsia a najsimpatickejsia celebrita....ano, jeho zienka je slovenka, a boli len oni 4 ziadna au-pair s nimi

lucia411
12. nov 2010

no aj ja padam spinkat....dobru nocku

garonka
12. nov 2010

bububububububububu už ste ušlli spať čo?

my mame teplotu 85,5 po odratani, ale dostal čípok no to bola šou ho dať dnu 😅 a soplikujeme, tak asi zubky alebo čo to

garonka
12. nov 2010

jaj preklep nie 85,5 preboha ale 38,5 🙄 mne tak rychlo lietaju prsty po klavesnici 😝

blumka
12. nov 2010

@lucia411 ja som tiez upratovala v usa a je to lepsia robota ako sa starat o deti, lebo si urobis a mas pokoj, ziadne vrieskajuce rozmaznane deti, ja ked som robila, domaci ani doma neboli takze veget... 😉 @garonka to nejaka velka teplota, ne?
inak baby, neviem ci ste to postrehli ked raz selyma pisala alebo teda viete, ale mozno niekto nevie, po pol roku sa z teploty meranej v ritke odratava 0,7 stupna 😉
ale uz isto bru noc

garonka
12. nov 2010

@svetlankat i mne sa zda, že ten mobil je tichy normalne k uchu ho treba dať ak chceme rozumieť čo tam spievaju ale hlasitosť asi nema 😒 ale zato korytnačka od fischera reve ako besna

garonka
12. nov 2010

@blumka jo už som sa opravila a odratala som tych 0,7 tak bolo že 38,5 😖

garonka
12. nov 2010

@olifcek nemam pekny ksicht a potrebuje retuš no na fotke ma pekne zmenia 😀

garonka
12. nov 2010

som sa vykecala tak idem i ja do perin

dobru 😉

olifcek
13. nov 2010

baby s cim robievate brokolicu? x;o)

ja so zemiacikom, ci mrkvickou, ci kalerabikom...co sa este hodi? x;o)

zucana
13. nov 2010

Bre ranko a to' vsetky spite? My prave vstavame . Teda ja viki este taha... Mm siel na ranajkyna cappucinko Ale mamina mu na vanoce kupila speci pristroj na neho tak vravim ze Po vianociach uznebude chodit 😀
@maculik kupila som to' zoo pride bud. Tyzden. To' dava segrin frajer pod stromcek
pekny vikendik. Ja dnes varim pre 8 ludi gulas a ideme o 20.00 k jednymna veceru aj s viki a tam budu 2 deti

zucana
13. nov 2010

@olifcek Cukina, hrasok, dyna karelab
inak moze sa pre deti varit aj v tlakovom hrnci?

svetlankat
13. nov 2010

@garonka dakujem ja som sice napisala tej pani, ze jej balicek vratim, kedze som si myslela ze je to chyba, ale este asi odskocim do obchodu a pozriem ako hra novy, kedze aj vas hra po tichu. Tak ho malej necham.

svetlankat
13. nov 2010

@blumka ja som v usa upratovala na hoteli a poviem vam to bol horor, oni su fakt hovada s prepacenim, ta spust co dokazali po sebe zanechat, nikdy viac.

olifcek
13. nov 2010

@zucana Tebe Viki fakt krasne haja, aspon si oddychnes kusok, resp. stihas ine porobit ;o)

ja chcem ale brokolicu robit... ze s cim je dobre este ju... brokolicu s cukinou? to nem divne? ;o)


svetlankat
13. nov 2010

@olifcek ja robim brokolicu, s mrkvou, alebo len zemiak a maso. popripade karfiolik. Ale to si tu uz pisala

olifcek
13. nov 2010

@svetlankat dakujem kraaaasne x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre