Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
13. nov 2010

@blumka tradicie... ked to pride, mozem sa pytat na ne? 😉

laxity
13. nov 2010

@olifcek ja milujem Vianoce...vôbec tú atmosféru milujem...som veriaca, chodím nie vždy do kostola...chcem aj deti učiť do kostola...s Naty chodievame samozrejme keď ideme aj my 🙂 ...rozprávky, oddych, koláče, prežieranie sa, návštevy, darčeky..... 😵 ...my sme tiež tak presne boli učení, chcem aby to ostalo aj u nás a prešlo na moje deti 🙂

@blumka tak je u vás veselo aj na Veľkú noc? 😀 super...ja to tiež moc nemusím...ale tak mám dcérku mám sa na čo tešiť 😀 😀 😀, keď prídu šibáči 🙂

blumka
13. nov 2010

@laxity tu su tie satocky

blumka
13. nov 2010

@laxity no ano, u nas je veselo na VN, ale v medziach normy..ja som sice byvala hadzana aj do vane a oblievana vedrom vody ale to sa mi uz nepaci, ale take trosku frk frk nikomu neuskodi a je to pekny zvyk podla man..
@olifcek jasne..ja som na tradicie 😀

laxity
13. nov 2010

@blumka fííííha 😵 ...no moja Naty bude tiež v červenom 🙂

blumka
13. nov 2010

@laxity to su take tradicne vianocne farby, tak preto 😉 a boli za dobru cenu 😀

laxity
13. nov 2010

@blumka tak tak 🙂

blumka
13. nov 2010

@laxity len neviem ci nebudem musiet tie male predat a kupit pre juli nieco vacsie 😅

olifcek
13. nov 2010

@blumka tie saty su prekrasne! wow, princeznicky budu obe

@blumka super, dakujem x;o) zase... nie je zle vediet o tradiciach, ked sa raz Oliv pytat bude x;o) lebo je mi jasne, ze velku noc, az bude vacsia, uz nepojde ignorovat, teda, ked si ich bude zelat, bude ich mat, tedaaaa, ju mat, ak ee, pojdeme do ZOO 😀 mne sa na velkej noci nepaci, ze je to uz u sibacov dost o peniazoch, alkohole...ale asi nie vsade 😉
@blumka za kolko predsa tie male? ak teda... ja Olivke mam jedny saticky, cervenobiele, co jej chcem dat, ale neviem, ci este budu ok, ci uz nebude na ne velikaaaa, tiez sa mi zda, ze je zase vacsia...

olifcek
13. nov 2010
laxity
13. nov 2010

@olifcek ty nemáš rada? podľa mňa majú úplne super veci...a za dobrý peniaz...Naty má odtiaľ hodne vecí 🙂

olifcek
13. nov 2010

@laxity ee, nemam rada veru. na pohlad krasne veci, ale kvalitou som sa uz parkrat sklamala... to uz znacka TESCO mi pride lepsia... ale mozno som mala smolu... osobne cherokee nekupujem, ale par veci sme dostali, nove s visackami a boli chybove, ci hned, po oprani zmolkove... a to periem aj ine veci tak a nic sa im nedeje 😉

svetlankat
13. nov 2010

@maculik my sme prave dosli a kupili sme tu archu v draciku, mm sa rozhodol, lebo sa mu to veelmi pacilo

svetlankat
13. nov 2010

@zucana super babika, aj ta archa, my sme ju dnes kupili, presne tu co si dala link

svetlankat
13. nov 2010

@blumka krasne satocky, budu princeznicky

blumka
13. nov 2010

@svetlankat a co povies na tu archu? aj ja ju asi kupim...vsetky zvieratka vydavaju zvuky alebo?
@laxity ani ja nemam rada moc cherokee,ja ich nekupujem ale dost sme od nich dostali..akoze nie su to chybove veci ale vydrzia menej ako ine znacky, ale niektore veci fakt maju velmi pekne 😉
@olifcek, co ja viem, kolko stali..musim kuknut nane...ale to je na 12. mesiacov, takze to bude nejaka 80 asi...aka velka je olivka?

olifcek
13. nov 2010

@blumka asi 74 😉

svetlankat
13. nov 2010

@blumka nam sa velmi paci, my sme ani neuvazovali kupit, ale v draciku som ukazovala mm a tomu sa hned zapacila, ano zvieratka vydavaju zvuky, ale take identicke, realne, klavirik hra, je fakt dobra. pisu ze od 12 mesiacov.

svetlankat
13. nov 2010

No my uz mame nakupene darceky pre Misu, uz by aj mohlo stacit.

blumka
13. nov 2010

@svetlankat dakujem, tak aspon mam typ pre braska, lebo uz vcera volal ze co ma kupit juli 😀
@olifcek ok, idem skusit juli a ak jej budu male su tvoje 😉

olifcek
13. nov 2010

@svetlankat co teda stoji ta archa?

i ked oliv bude mat celkom dost darcekov...auticko, zirafu, cakam na potvrdenie kupi toho stolceka... a kto vie, co sa este zapaci x;oD
@blumka ja olivke ksusim este tie, co mame doma, hehe, ci naaaahodou dobre nebudu este 🙂

svetlankat
13. nov 2010

@olifcek necelych 26 eur

olifcek
13. nov 2010

@svetlankat no, ked zvieratka zvuky vydavaju ani to nie je vela... v draciku kde ste boli? galerka? hypertesco? hlavna? 😉

uvazujem, ci namiesto stolceka archu nedat kupit x;o) ci aj aj? x;o)

olifcek
13. nov 2010

kukam, ze to od 18mesiacov, tak kupime archu na meniny x;o)

svetlankat
13. nov 2010

my zatial mame auto, archu, take pohariky macko pu so zabkou, pyramidku, potom tie aktivne kocky, hovoriaci telefon, hovoriaceho psika.

svetlankat
13. nov 2010

@olifcek na krabici jeod 12 mesiacov

svetlankat
13. nov 2010

@olifcek my sme boli v kauflande na popradskej

blumka
13. nov 2010

@olifcek, tak smola pre teba, juli su teraz trosicku vacsie, takze do vianoc jej budu akuratne 😉
no my pre juli budeme mat ten stolcek, to akoze my s mm, tu archu poviem braskovi, nasi kupia mozno ten hrniec od FP alebo tie riekanky a este svokra...ale tej poviem nech z usa nieco prinesie 😀 to mi teraz napadlo, tak idem sliedit po us strankach 😀

olifcek
13. nov 2010

@svetlankat ja som kocky dala teraz, i ti egulicky...

joj, od 12? do certaaaa... ja som nevedela, ze to i zvuky vydava... bez nich by to bolo pre mna nezaujimaveee, ale teraz... hmmmm

dala som si to do oblubenych a uvidime... 😉

olifcek
13. nov 2010

@blumka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre